2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bende öyle yapiyorum uyaninca aa galiba bugün yok diyorum sonra bi koku geliyor off başlıyor hemen
Hayaller hayatlar bizimkisi Doktor ilaclardan birini kahvaltudan yarım saat once ıc dedi. Dedim ıcersem kesın kusarım 12 haftada basla biter bulantın dedi inşallah. Bitmezsede 5 dk dayansan yeter dedi ama sabah uyanıp ustune su ıcınce 1 dk bıle duracagını sanmıyorum inşallah haftaya dedigi gibi olur

Sen yaptırdın mı canım nasıl sonuc

Haftaya cnm, Perşembe günü inşallah bakalim

hehehehe çok tatlısın
Merak ettim profiline bakiyim dedim, profilin özel mesajın her bişeyin kapalıymış ayol. Usul usul geldiğim gibi geri çıktım
o senin tatlılığın teşekkür ederim evet gizemli biriyim dermişim yok ya bir şey paylaşmadığımdan kapattım sen baya aktifsin baktım da şimdi
Bende de var o göbek ama eşim bence kilo o, bebek olamaz diyo ahhsahhs
farklı bir bakış açısı yoo bebek bu sen benden iyi mi bilcen de Allahtan eşim bebek olarak düşünüyor yakında karnımı sevmeye başlar şimdilik göbeğimi gizleyerek geziyorum

Kabızlıktan şişkinlikten baskı oluyo heralde lavaboya çıktıktan sonra geçti plasenta previa dan dolayı bi terslik oldu sanmıştım 2 hafta oldu doktora gitmeyeli ondan da biraz endişelendim canım sağol emzirme yastığı da alıp yatarken bacak arasına kullanmayı düşünüyorum

Sorma hormonlar da aglak yapti bizi zaten ahahaha

Ay insallah yaaaa valla geri sayim yapiyorum resmen ahshhahsh
Benim de salı günü kontrolüm var çok heyecanlıyım
Daha iyiyim cnm sağol

Ahshahhs daha bebek kucucuk nasil o kadar sissin diyo ahahah, tartiya cikarak kilo almadigimi ispatladim o halde siskinliktir diyo
Evet canim ise cok yariyor yastik, cok rahat uyuyorum öyle gecmis olsun cnm
Benim de salı günü kontrolüm var çok heyecanlıyım

Daha iyiyim cnm sağol
Ayyyy ben de ben deee az kaldi, benim de Perşembe

.
fazla bilimselsiniz siz biz çok yüzeyseliz göbek mi var tamam bebek o ama kilo almaman güzel bence bak buraya şişkinlik indi yazdım dün. dünden beri şişkinlik ten uyuyamadım yazmayacam bir daha ne yıldızı düşük insanım sen de bir anda kilo almaya başlarsın demeee

Canım inşallah guzel haberlerle bekliyoruz seni

Maşallah canım bebişine gözün aydın

Nub kısmıni anlayamadım ama görüntu bana erkegı cagrıstırdı hayırlısı olsun
Cok teşekkür ederim
Cok teşekkürler
Kizlar bu arada folikasiti kesip başka vitamine geçen var mı ? Neler kullanıyorsunuz acep
Bana bu hafta regenessis verdi drum

Ahhshahs ama zaten artik almaya baslarim normal yani bu saatten sonra laktozsuz urunler tuketmeye calis canım, bana siskinlik yapiyor dikkat et bakalim
Az kalmıs canım yaptırmana :) ben 5.ayda detaylıya girerim inşallah
Evet ya kisa aralikla bir daha gorecegim icin mutluyum evet sirada detayli varrr

Ahhshahs ama zaten artik almaya baslarim normal yani bu saatten sonra laktozsuz urunler tuketmeye calis canım, bana siskinlik yapiyor dikkat et bakalim

Evet ya kisa aralikla bir daha gorecegim icin mutluyum evet sirada detayli varrr
İnşallah saglıkla dogum yapacagımız gunlerede geliriz

InsAllah canim 12. 13 de kurtuluruz

Cuma günü bende hamileliğin başından beri yiyemediğim bi şeyi eski tadıyla yedim düzeliyorum yaşasın yazmıştım 1 saat sonra iş yerinde kustum hemde ne kusma Dedim insanın kendi kendine bu kadar nasıl nazarı değer diye yıldızım düşük demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…