2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
evet perşsembe günü muayene oldum biraz daha yukarı tutmustu ultrasonu bu sefer ve benmde 12 haftadan snra karnım cıktı baya

Benzer bir durum arkadaşımın başına geldi 7aylıktı kız demişti doktorlar herşeyini aldılar odası kıyafetleri herşeyi hazırdı son muayenede doktor erkek demiş kordonun arkasına saklamış pipisini görememişler aylarca hayatımın şokunu yaşıyorum demişti

Herkese merhaba, sizin ve bebelerinizin sağlıklı olduğunun haberlerini almak mutluluk verici
Birkaç hafta içinde herkes cinsiyetlerini öğrenmiş olur , isimler belirlenir , ilk alışverişler paylaşılır , ne güzel heyecanlar

ben de çarşamba günü gideceğim inşallah kontrole , ikili test için covid sonrası da bebeği ilk kez göreceğiz umarım benim için de güzel haberler veririm size kontrole 3-4 gün kala zaman hiç geçmiyor sanki

herkese sağlıklı günler diliyorum

Merhaba hoşgeldin
Evet bu haftalarda daha yukarı çıkıyor rahim de genişliyor. Artık yavaş yavaş bebisler belli olmaya baslicak

benim de karnım son bir haftada bir anda çıktı dediğin gibi gaz desen değil en son kontrolümde kasığın oralardaydı pazartesi gidicem ben de onu merak ediyorum

evet perşsembe günü muayene oldum biraz daha yukarı tutmustu ultrasonu bu sefer ve benmde 12 haftadan snra karnım cıktı baya
Yaşasın karnı erkenden çıkan bir ben değilmişiiimm
Merhaba hoşgeldin
Evet bu haftalarda daha yukarı çıkıyor rahim de genişliyor. Artık yavaş yavaş bebisler belli olmaya baslicak
Hoşbuldum
Netten baktım 16-20. Haftadan önce karın çıkmaz belli olmaz filan yazıyor. Ben de o yüzden gazdır dedim. Ama gaz gibi de değil ilk haftalarda yaşamıştım o gaz şişliğini biliyorum çünkü. Yalnız olmadığıma çok sevindim Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı gebelikler nasip etsin

benim de karnım son bir haftada bir anda çıktı dediğin gibi gaz desen değil en son kontrolümde kasığın oralardaydı pazartesi gidicem ben de onu merak ediyorum
Ben de önümüzdeki perşembe gideceğim canım aynı dediğin gibi oldu bir anda çıkıverdi içim dar galiba Benim biraz minyon tipliyim zaten.

Hemen apar topar yağlara başladım çatlamayayım diye aman siz de ihmal etmeyin büyüyecek artık bu yerinde durmuyor

Kızlar merhaba dün aksam biraz üzülmüştüm ağlamıstım bu sabah çok tiksintim yok kusmadımda karnında indi sanki dün daha şişkindim . birde az önce alt kısımda kesik kesik ağrım oldu bebeğine bişey olmamıştır inş

Bende aynıyım malesef soguk içmeye çalışıyorum bide şişelerdekinde deniyorum bardak kokuyor sankı ıcerken bana ama içince midem bulanıyor. Günde iki bardak belki bazen hiç. Süt meyve suyu falan bunları ıcmeye çalışıyorum.
Kizlar ben hiç su içemiyorum yasizde durumlar nasil susuyorum icmek istiyorum ama midem bulanıyor su bile kokar mi ya, aynı şekilde banyiya da cok zor giriyorum mecburiyetten

Kaç haftalıksın?
Belirtiler hergün bir olmuyor bazen geçiyor bazen şiddetleniyor bence bişey olmamıştır bosuna strese sokma kendini

Bendr ilaclar icin mecbur bir bardak iciyorum bazen acaba ilaclari da içmesem diyorum o derece soğudum sudan gecer bir an önce umarim
İnşallah canım ya havalarda ısınıyor ıhtıyacta artacak
ben de bu haftalar için umutluydum herkes geçer diyordu yok bana mısın demiyo azalmadı da aynı şiddetle devam yoruldum artık
Yeni umut 4.ayda rahatlarsın inşallah bakalım benım ne olacak
Buda cok ıyı canım kalıcı olmayacak demek

Hepimiz ayniymisiz canım ya bana da su kokuyor bardak kokuyor bir an önce geciririz ins bu günleri

Resmen kendimi gördüm yazdıklarında
Iyi bari yalnız degilmisim:)
Bulanti varken genelde kilo veriliyor ama siz baya sanssizsiniz o zaman. Hadi bende bulantı yok istah var sadece
Benimde 75 kilo ile başladı gebeligim. Neyseki biy 1.72
Kizlar ben hiç su içemiyorum yasizde durumlar nasil susuyorum icmek istiyorum ama midem bulanıyor su bile kokar mi ya, aynı şekilde banyiya da cok zor giriyorum mecburiyetten
Bende cok fazla iciyorum.buda iyi değildir herhalde
Benim ayni baya aşağıda bakiyor

Maşallah canım gözün aydın o kadar dayanamaz arada bı kere daha gidersin kesin

Aynen öyle canim yaa, acip açıp videoyu izliyorum mm
Benim de içime öyle doguyor ama, kiz diyenler ezici çoğunlukta

Fazla icmenin zarari olmaz csnim 3 litreye kadar icin diyorlar

Kızlar kontrolden geldik cok sukur kıpır kıpırdı cok guzeldi :) 3 hafta sonra gel dedi ama ben 16 da geleyı mi diyince tamam öyle yap dedi :) inşallah bir sıkıntı olmazsa o zaman giderim
Gözün aydın canım
Kızlar suyunuza bir dilim limon atarsanız belk8 daha rahat içersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…