2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Canım ya benımde ferro sanol ve decavit ama benım gyno ferro sanol senınki daha farklısımı acaba?
Canım nerdeyse ilaclarimiz ayni o halde ,benimkide gyno ferro sanol.Ilk ismini yazmayi unutmusum balık yagımda krilom.
Decavite güvenemedim işte bende ,sence yeterli mi ?

Bence de her türlü ısrar et olmadı başka doktora git erken söyleyen doktorlar oluyor ya e tabi doğru söyleyen Allah gönlünüze göre versin canım inşallah annesi gibi güzel bir prensesiniz olur
Aaa tesadüf e bak biz de Eylül ayında tanıştık Sonraki sene Eylül ayında evlendik bir sonraki sene Eylülde de anne olacağimi öğrendim Lina ismi de çok güzel listeme alıyım ismi

Ikiside kısa isim uyumlu olmus sizinki ama ben öğretmen olduğum icin bu iki isim olayinin ceremesini çok çektim ozellikle yoklamalarda

Kız kardeşimin önerisiydi çerkez bi arkadaşının adıymış anlamı: gözümün nuru demekmiş

Erkekti evet bide vidalı spiral dedi baya övmüştü :)

Ayy çokta güzel hikayesi var isminin hikayesi olan isimler çok iyi bence
Kız kardeşimin önerisiydi çerkez bi arkadaşının adıymış anlamı: gözümün nuru demekmiş
Çok güzel anlamı
Erkekti evet bide vidalı spiral dedi baya övmüştü :)
Peki neye guvencez doğumdan sonra ne yapmayı düşünüyorsun aklında bişey var mı daha arastiririz da birbirimize fikir veririz.

Bağlatacağım inşallah 5.sezeryanı vucut kaldırsada artık psikolojim kaldırmaz gibi geliyor tıbbi gereklilik olmadıkça 30 yaşın altını da bağlamıyorlarmış ama artık 5.sezeryan da risk bi yerde bağlarlar gibi geliyor ama eşimin bana güveni sıfır sen öyle de kalırsın diyor

Evinizde bir tane varmış yeter o zman zeynep ismini oğlum istiyor eşim bende düşünüyordum dedi annem konustuklarimizdan habersiz kız olursa zeynep koyun dedi dedim bu kadar istek varsa vardır bi hayır
Bende düşünüyorum eşime iki senedir kızım olursa ben oğlan olursa sen koyacan dedin şimdi ikisinde yok yok ben koyarım diyor zaten rüyamda da görmüştüm Zeynep Meva düşünüyorum annemde kaynanamda ağızlarından duydum yüzde 90 ama erkek için daha bişey duymadım eşimden

Canım nerdeyse ilaclarimiz ayni o halde ,benimkide gyno ferro sanol.Ilk ismini yazmayi unutmusum balık yagımda krilom.
Decavite güvenemedim işte bende ,sence yeterli mi ?
yeterli sanırım canım doktorum iyi bi doktor ama ikisinde folikasit toplamı 1300 mcg yapıor onada doktor ısrarla normal dedi bu hafta başka bi doktora gitmeyi planlıyorum daha doğrusu eski doktorum kızımı onda doğurmuştum ama kendi yerini açtı normal doğum düşündüğüm için hastaneye gelebilirmi yetişebilirmi korkusu var karar veremedim ama bi gidecegım hem ilaçlarıma baktıracağım

Benim kızımda Eylül doğumlu ismini Eylül düşündük çok sonra değişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…