2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bence de çok hoş duruyor aslında eşim de erkek olursa Seyit Ali istiyor büyük kızımız sevmedi olmaz diyor bir cinsiyeti öğrenelim artık isim düşünürüz biz de tam olarak
Hayırlısıyla gelsin gönlündeki canım herkesin gelsin herkes hem kızı hem erkek evladı tatsın inş.. Ali ismi modası hiç geçmeyen bi isim aliş

Arada benimkide yapıyor bi isim söylüyorum hemen yanına ek olmaz böyle dalga geçerler diyor ohoo seninle işimiz zor nasıl isim bulucaz biz diyorum hemen aklındaki isimleri söylüyor çakal

Arkadaşlar isim belirleyenler var mı? Cinsiyeti belli olanlar veya belli olmasa da kız olsa şu erkek olsa şu diye önceden belirlemiş olanlar var mı?

Kız olsa isim kesin hazır di ilay koyacaktık anlamı çok güzel ülkenin en güzel kızı demek
erkek diyince doktor şaştık kaldık seçenekleri baya azalttık berk,kaan, buğra, kayra, hakan eşim berk istiyor ben hakan veya kaan bakalım

Evet ya daha bir anlamlı oluyor
Korunma işi benim de kafamı çok kurcalıyor.
Bağlatma işini düşünmüştüm ama doktorum yaşın genç iyi düşün ne dersen yaparım dedi
Benim kızımda Eylül doğumlu ismini Eylül düşündük çok sonra değişti
İsmiyle yaşasın prenses canım çocuklara konulan isimler o kadar güzel oturuyor ki başka isim koysak olmazmış gibi geliyor insana
Hayırlısıyla gelsin gönlündeki canım herkesin gelsin herkes hem kızı hem erkek evladı tatsın inş.. Ali ismi modası hiç geçmeyen bi isim aliş
Amin canım inşallah evet modası hiç geçmiyor gerçekten sade Ali de çok güzel

Yaaa çok iyiii enişte eğlenceli ne güzel işte ehueheuue

Günaydın kızlar Mutlu pazarlar ben yine bu sabah panik ayakla uyandım bebeğin iyi mi acana diye neden böyle oluyorum bilmiyorum birde yüzüstü yattım sanırım dönerken hafiften bişi olmaz dimi kızlar
Günaydın canim ,bende aynı durumdayım ,çünkü gebelige dair hicbir belirtim yok ,yaşıyor mu kalbi atıyor mu düşünceler düşünceler
Bende ilk dogumu yaptigim doktora gidiyorum ama benim sezeryan olucak ,benimde doktorum unv de hoca sürekli gezilerde seminerlerde umarım dogumumda buralarda olur ilaclar değısirse beni de etikeeyip yazar misin ?
Evet çoğumuza erkek dendi bana %90 erkek dedi doktor bakalım bir sonraki kontrol 17. Haftada ozaman netledir
Ilk bebisleri kız olanın oglu oluyor sanki bende erkek hissediyorum bakalım

Kızlar bu sabah yine kafamda deli bi soruyla uyandım dün gece 12de yatıp bu sabah daha doğrusu öğlen gözümü 12de açınca eyvah bu çocuk bu kadar saat aç mı kaldı acaba diye bi panikledim böyle bşy var mı 12.haftadan sonra biz aç kalınca bebekte aç mı kalıyor

Benimki şişkinlikten bazen çok büyüyor 6aylık hamile karnı gibi oluyor ama geçiyor sonra

Canım şimdi onun için erken ama ilerleyen haftalarda hissettirir acıktığını:))

Tabiki haber veririm canım gelsin oğluşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…