2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Mavi ismi çok güzel

Yaşayanların tecrübeleri önemli tabiki canım ama haberlerden sağdan soldan duyulanlar için aynı şeyleri düşünmüyorum onlar paylaşılmamalı

Bende iki isme karşıydım kızımında tek ama gel gör ki şuan eşim ve kızım isim tartışması yapıyor biri Ali biri bartu benım için anlamları önemli ikisininde begendım oyuzden ikisinin istediği olsun diyorum

Günaydın kızlar Mutlu pazarlar ben yine bu sabah panik ayakla uyandım bebeğin iyi mi acana diye neden böyle oluyorum bilmiyorum birde yüzüstü yattım sanırım dönerken hafiften bişi olmaz dimi kızlar
Canım Allah korkusundan şiddetli ağrı veya kanama olmadan birşeyden korkmayın diyor Dr.

Maşallah canım Allah bağışlasın gönlünüze göre olur inşallah Benimde cuma günü kontrolüm var belli olsun çok istiyorum eşimin doğum gününe sürpriz yapmak için 13+3 olucak
Seninki belli olur bence gösterirse tabi randevudan 15-20 dk önce bi kutu meyve suyu iç yada çikolata ye ben ortancamı 13 haftada öğrenmiştim

Arkadaşlar isim belirleyenler var mı? Cinsiyeti belli olanlar veya belli olmasa da kız olsa şu erkek olsa şu diye önceden belirlemiş olanlar var mı?

biz çift isimciyiz :)
Kız olursa muhtemelen Melis Ada olur.
Erkek için ikinci isim olasılıkları var, Can,Han, Ege önde olanlar. Oğlumun adı Deniz Alp

Rümeysa Neris
Ertuğrul
Furkan Alp
Çocuklarımın isimleri bu kız olursa Zeynep istememle beraber pek de emin deilim doğan her 3 kızdan 2si zeynep malum. Erkek olursa Cihangir bu kesin
Neris'in anlamı nedir
Günaydın kızlar Mutlu pazarlar ben yine bu sabah panik ayakla uyandım bebeğin iyi mi acana diye neden böyle oluyorum bilmiyorum birde yüzüstü yattım sanırım dönerken hafiften bişi olmaz dimi kızlar
Bişey olmaz canm ben tam yüzüstü olmasada o şekilde yatıyorum hep oglumdada yatabildigim kadar öyle yapmıştım zaten göbek büyüyünce istesekte yatamıyoruz o şekilde herşey kendiliğinden yoluna giriyor

Maşallah canım Allah bağışlasın gönlünüze göre olur inşallah Benimde cuma günü kontrolüm var belli olsun çok istiyorum eşimin doğum gününe sürpriz yapmak için 13+3 olucak
Benım testle belli olduktan sonra doktor pipiyi gösterdi usg sini bile çıkardı 12+5 tim yani görüyorlar ısrar et

Seninki belli olur bence gösterirse tabi randevudan 15-20 dk önce bi kutu meyve suyu iç yada çikolata ye ben ortancamı 13 haftada öğrenmiştim
Ayy inşallah canım. 13 de öğrendiğin kız mıydı erkek mi
Böyle çok duyuyorum artık ya korunurken hamile kalanları demekki hiç bir yöntemin tam koruyuculuğu yok. Oğlumda çok küçükmüş beraber buyucekler artık benim oğlumda 20 aylık doğumda 2 yaşını geçmiş olcak artık her bebeğin heyacani ayrı oluyor tabiki de çok güzel bir şey

İnşallah belli olur ya biraz ısrar et eşimin doğum günü sürpriz yapacam falan de
Benim kızımın adı da Eylül bu arada

Benım testle belli olduktan sonra doktor pipiyi gösterdi usg sini bile çıkardı 12+5 tim yani görüyorlar ısrar et
Ümitlendim şimdi inşallah Söyler
İnşallah belli olur ya biraz ısrar et eşimin doğum günü sürpriz yapacam falan de
Benim kızımın adı da Eylül bu arada
Doğum günü 5 gün sonra olucak belli olmazsa 5 gün sonra bidaha gitcem her türlü ısrar etcem yani
Yaa ne güzel
biz Eylül ayında evlendik evlilik tarihimiz belli olduğundan beri kızımız olursa adı Eylül olsun dedik sonra ilk hamileliğimde eşim Lina ismini söyledi çok beğendim Eylül Lina olur dedik oğlum oldu
Belki bu defa nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…