2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bence de çok hoş duruyor aslında eşim de erkek olursa Seyit Ali istiyor büyük kızımız sevmedi olmaz diyor bir cinsiyeti öğrenelim artık isim düşünürüz biz de tam olarak 🙏🙏
Hayırlısıyla gelsin gönlündeki canım herkesin gelsin herkes hem kızı hem erkek evladı tatsın inş.. Ali ismi modası hiç geçmeyen bi isim aliş 😍😍

Acaba sadece benim kocam mı yapıyor bunu 🙈

hoşuma giden bir isim söylüyorum, hemen yanına bişeyler katıp dalga geçiyor çocukla böyle dalga geçerler olmaz diyor 🤦🏼‍♀️🤪

aklı hep zıpırlık hep işin dalgasında 🙈

Ela başa bela
Mete koy sepete
Mine deli mi ne ?
Can patlıcan Gibi gibi ki bazıları çok abes oluyo ayıp söyleyemem 😳😳

ben bu adamla Nası çocuk büyütecem kendi daha çocuk 😂
Neyse belki de iyi olur birlikte büyürler of 🤪

hoşuma giden bir isim söylüyorum, hemen yanına bişeyler katıp dalga geçiyor çocukla böyle dalga geçerler olmaz diyor 🤦🏼‍♀️🤪

Ela başa bela
Mete koy sepete
Mine deli mi ne ?

Arada benimkide yapıyor bi isim söylüyorum hemen yanına ek olmaz böyle dalga geçerler diyor 🤦🏼‍♀️😂 ohoo seninle işimiz zor nasıl isim bulucaz biz diyorum hemen aklındaki isimleri söylüyor çakal 😂

Arkadaşlar isim belirleyenler var mı? 🤩 Cinsiyeti belli olanlar veya belli olmasa da kız olsa şu erkek olsa şu diye önceden belirlemiş olanlar var mı? 😍

Kız olsa isim kesin hazır di ilay koyacaktık anlamı çok güzel ülkenin en güzel kızı demek
erkek diyince doktor şaştık kaldık seçenekleri baya azalttık berk,kaan, buğra, kayra, hakan eşim berk istiyor ben hakan veya kaan bakalım

Ayy çokta güzel hikayesi var isminin hikayesi olan isimler çok iyi bence🥰

Çok güzel anlamı 😍

Peki neye guvencez doğumdan sonra ne yapmayı düşünüyorsun aklında bişey var mı daha arastiririz da birbirimize fikir veririz.
Evet ya daha bir anlamlı oluyor 😍
Korunma işi benim de kafamı çok kurcalıyor.
Bağlatma işini düşünmüştüm ama doktorum yaşın genç iyi düşün ne dersen yaparım dedi
Benim kızımda Eylül doğumlu ismini Eylül düşündük çok sonra değişti 😍😍😍
😍😍😍 İsmiyle yaşasın prenses canım 😍 çocuklara konulan isimler o kadar güzel oturuyor ki başka isim koysak olmazmış gibi geliyor insana 😘
Hayırlısıyla gelsin gönlündeki canım herkesin gelsin herkes hem kızı hem erkek evladı tatsın inş.. Ali ismi modası hiç geçmeyen bi isim aliş 😍😍
Amin canım inşallah 🙏🙏🙏 evet modası hiç geçmiyor gerçekten sade Ali de çok güzel 😍

Ela başa bela
Mete koy sepete
Mine deli mi ne ?

Ela başa bela
Mete koy sepete
Mine deli mi ne ?

Yaaa çok iyiii 🤣🤣🤣🤣 enişte eğlenceli ne güzel işte ehueheuue😄😄🤣🤣🤣

Günaydın kızlar ♥️Mutlu pazarlar 🙏ben yine bu sabah panik ayakla uyandım bebeğin iyi mi acana diye 😔neden böyle oluyorum bilmiyorum 😔birde yüzüstü yattım sanırım dönerken hafiften bişi olmaz dimi kızlar
Günaydın canim ,bende aynı durumdayım ,çünkü gebelige dair hicbir belirtim yok ,yaşıyor mu kalbi atıyor mu 😒 düşünceler düşünceler
yeterli sanırım canım doktorum iyi bi doktor ama ikisinde folikasit toplamı 1300 mcg yapıor onada doktor ısrarla normal dedi bu hafta başka bi doktora gitmeyi planlıyorum daha doğrusu eski doktorum kızımı onda doğurmuştum ama kendi yerini açtı normal doğum düşündüğüm için hastaneye gelebilirmi yetişebilirmi korkusu var karar veremedim ama bi gidecegım hem ilaçlarıma baktıracağım
Bende ilk dogumu yaptigim doktora gidiyorum ama benim sezeryan olucak ,benimde doktorum unv de hoca sürekli gezilerde seminerlerde umarım dogumumda buralarda olur 😂 ilaclar değısirse beni de etikeeyip yazar misin ?
Evet çoğumuza erkek dendi bana %90 erkek dedi doktor bakalım bir sonraki kontrol 17. Haftada ozaman netledir
Ilk bebisleri kız olanın oglu oluyor sanki 🤗 bende erkek hissediyorum bakalım 😍

Kızlar bu sabah yine kafamda deli bi soruyla uyandım 😂 dün gece 12de yatıp bu sabah daha doğrusu öğlen gözümü 12de açınca eyvah bu çocuk bu kadar saat aç mı kaldı acaba diye bi panikledim 🙈 böyle bşy var mı 12.haftadan sonra biz aç kalınca bebekte aç mı kalıyor 🙈

Peki karnı büyüyen var mı. Normalde de göbelsiz biri değildim biraz göbeğim vardı ama şuan öyle bir karnım var ki kızımda bu karına 19. Haftada falan 20. Haftada ulaşmıştım. Şuan kocaman hamile gibiyim
Benimki şişkinlikten bazen çok büyüyor 6aylık hamile karnı gibi oluyor 😂 ama geçiyor sonra

Kızlar bu sabah yine kafamda deli bi soruyla uyandım 😂 dün gece 12de yatıp bu sabah daha doğrusu öğlen gözümü 12de açınca eyvah bu çocuk bu kadar saat aç mı kaldı acaba diye bi panikledim 🙈 böyle bşy var mı 12.haftadan sonra biz aç kalınca bebekte aç mı kalıyor 🙈
Canım şimdi onun için erken ama ilerleyen haftalarda hissettirir acıktığını:))

Günaydın canim ,bende aynı durumdayım ,çünkü gebelige dair hicbir belirtim yok ,yaşıyor mu kalbi atıyor mu 😒 düşünceler düşünceler

Bende ilk dogumu yaptigim doktora gidiyorum ama benim sezeryan olucak ,benimde doktorum unv de hoca sürekli gezilerde seminerlerde umarım dogumumda buralarda olur 😂 ilaclar değısirse beni de etikeeyip yazar misin ?

Ilk bebisleri kız olanın oglu oluyor sanki 🤗 bende erkek hissediyorum bakalım 😍
Tabiki haber veririm canım 🤗🤗😻😻 gelsin oğluşşş 😍😍💙💙

X