2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270

Aaay ilahiii hahahhaha acaip güldüm yani evet bazı isimlerde böyle dalga geçilecek tarz olabiliyor ama Ela ve Can için hiç böyle düşünmemiştim

Normal doğum muydu benimde oğlum geç doğduğu için bunda da öyle olursa Ekim'de olmaz diye düşünüyorum a

Benim sezeryandı. Bu da öyle olacak inşallah

Rümeysa Neris
Ertuğrul
Furkan Alp
Çocuklarımın isimleri bu kız olursa Zeynep istememle beraber pek de emin deilim doğan her 3 kızdan 2si zeynep malum. Erkek olursa Cihangir bu kesin

Minnoşşş İsmiyle yaşasın.

Evet canım biz de belirledik. Kız olursa Elis Defne erkek olursa Ege düşünüyoruz

İsmiyle yaşasın inşallah.

Kız olursa Karel ya da Mavi diye düşünüyorum gel sor ki eşim ikisini de beğenmedi erkek düşünmedik hiç nedense
Mavi güzeeeeel. Aklıma direk “sefirin kızı” geldi

biz çift isimciyiz :)
Kız olursa muhtemelen Melis Ada olur.
Erkek için ikinci isim olasılıkları var, Can,Han, Ege önde olanlar. Oğlumun adı Deniz Alp

Ooooy maşallah İsmiyle yaşasın.

Yazıyorum hemen

Bana da yazzzzz bana daaaaa Çok heyecanlı

Ben oğlumun grubundaki annelerle hala görüşüyorum o zaman da ilginç olmuştu yüzler gerçek isimler filan

Yaaaa di mi? İlk tanıştığın ilk yüzünü ismini falan gördüğün an garip oluyo ama bi yandan da çok hoş oluyo, hoşuna gidiyor insanın Biz de 2014 haziran anneleri (oğlumun grubu) hâlâ görüşüyoruz, kopmadık. Her gün yazışıyoruz çok güzel oluyor.

Yaa yazsanıza aşkolsun hepinizi bekliyorum, üç anneyle tanıştık biz şimdiden

Bende takip etmiştim ozaman seni dur yazayım

Banaaa da yaz bana daaaaa

Hangisi olursa olsun ismiyle yaşasın minnoş

Çok komiksin artık maalesef mi deyim ne deyim bilemiyorum kendi çocuğumun çocuğuna ne koyarsa koysun herkes sıkıntısı çekiyor eşim de illa abilerim koysun babalık yaptılar diye diye kalbini kıramadım mahcup etmek istemedim sonuçta ben el kızıyım demi adım her türlü kötülük belası ama buna kesinlikle ya sen ya ben dedim ikisinde ben koyacam koysun hoşuma giderse karışmam yinede

Ben nareden sonra izlemedim sefirin kızı malesef

Nasıl bulcam kız seniii

Evet kesinlkle katılıyorum çok yakın dostlarım oldu benim de

Oncedende gobek vardi,son bi hafta yesemde yemesemde 8 aylik kadar,anlamadimki,bebek ctr normal hatta kucuk bile,şeker yuzunden pek birseyde yemiyorum ,tartida deyisiklik de yok ama bu neyin gobeyi çözemedim

Ben de 11.haftamdayim karın mi desem ne desem bilemedim ama bu kadar zayıflığıma bu karın çok da olur değil yanibı de üstüne eskisi gibi rahat yatamıyorum.Sanki su dolu bı balon var içimde ben onun ustundeymisim gibi rahatsız oluyorum hafif yanlama yatmaya başladım.Daha çok erken dimi kızlar.Bizim isimler en başından belliydi kız olursa Pera Zübeyde,erkek olursa eşimin ismi

Benimde kahvaltım ögleni buluyor ,bazende çok aç uyanıyorum.Akşamda hatta gece yarısı diyebilirim bir açlık krizi geliyor banan ama aç kalmıyorlardır sanmıyorum ,depolardan götürüyor onlar

Eveeet yaaa bu his aynı bende de var.
Daha yüzüstü ya da sırtüstü yatmamak için erken haftalar ama ben de aynı dediğin gibi hissediyorum yatarken. Balon üstünde yatıyo gibi bi rahatsızlık. Mecbur hep yanlarıma dönüp uyuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…