2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Teşekür ederim 😍

İyi olmana sevindim canım 😍🙏 ben de daha iyiyim ama hâlâ koku alamıyorum

Kız olursa Karel ya da Mavi diye düşünüyorum gel sor ki eşim ikisini de beğenmedi 🥴 erkek düşünmedik hiç nedense 😅😅

Günaydın canım. Bu haftalarda yüz üstü yatmada hiç bir sıkıntı olmaz korkma ben de hâlâ yüzüstü yatıyorum. Karnimiz tam anlamıyla büyüyünce istesek de yatamicaz zaten o içeride güvende içini ferah tut 🥰🥰
Mavi ismi çok güzel 🥰🥰🥰

Ben de rehavete kapılan insan sayısının panik olanlardan çok olduğunu görüyorum maalesef. Tabiri burada hiç kimse kimseyi paniğe sevk etmeye çalışmıyor, başa gelen çekilir, fakta konik rahatsızlık vs yok diye hasta olunmaz diye birsey de yok. Daha bilim dünyası bu konuda rahat açıklama yapamazken Ben de yapamam doğrusu:)

Bu arada buradan daha önce gebelikte sorun yaşayan arkadaşlar da yazdı. Panik oluyorum, yazmayın deme hakkım yok bence. Covid için olumlu olumsuz her deneyim paylaşılsın ki bilinmezliklerle dolu bu hastalık için herkes olasılıkları bilsin.
Yaşayanların tecrübeleri önemli tabiki canım ama haberlerden sağdan soldan duyulanlar için aynı şeyleri düşünmüyorum onlar paylaşılmamalı

Canım sende mi decavit kullaniyorsun? Banada doktor onu verdi ama kullanan var mı emin olamadım.Herkes daha popüler isimde vitaminler kullaniyor sanki ,bizimki de yeterli mi sence ? Doktorunda isine karişmak istemiyorum.Bu arada benim demir ilacım ferra sanol icinda baska birsey yok.istersen sende icerigi sadece demir olan bir ilaca gecersin.

Bende aynı seyi dusundum🥰

Ben dün sordum bu soruyu benimde ikinci gebelik ve 11+2 yim arada bir sessiz kalınca kendimi dinleyince böyle seyirme hafif gıdıklanma gibi hissediyorum dedim ,arkadaslar erken dediler 🙄

Ben cinsiyeti ögreneyim ona göre yoğunlaşicam inşallah😇
Ben tek isim dusunuyorum zaten, iki isme karşıyım😋
Bende iki isme karşıydım kızımında tek ama gel gör ki şuan eşim ve kızım isim tartışması yapıyor biri Ali biri bartu benım için anlamları önemli ikisininde begendım oyuzden ikisinin istediği olsun diyorum 🤣🤣🥰🥰

Günaydın kızlar ♥️Mutlu pazarlar 🙏ben yine bu sabah panik ayakla uyandım bebeğin iyi mi acana diye 😔neden böyle oluyorum bilmiyorum 😔birde yüzüstü yattım sanırım dönerken hafiften bişi olmaz dimi kızlar
Canım Allah korkusundan şiddetli ağrı veya kanama olmadan birşeyden korkmayın diyor Dr.

Maşallah canım Allah bağışlasın 😍 gönlünüze göre olur inşallah 🥰 Benimde cuma günü kontrolüm var belli olsun çok istiyorum eşimin doğum gününe sürpriz yapmak için 🤩 13+3 olucak
Seninki belli olur bence gösterirse tabi randevudan 15-20 dk önce bi kutu meyve suyu iç yada çikolata ye 🥰 ben ortancamı 13 haftada öğrenmiştim 🥰

Arkadaşlar isim belirleyenler var mı? 🤩 Cinsiyeti belli olanlar veya belli olmasa da kız olsa şu erkek olsa şu diye önceden belirlemiş olanlar var mı? 😍

biz çift isimciyiz :)
Kız olursa muhtemelen Melis Ada olur.
Erkek için ikinci isim olasılıkları var, Can,Han, Ege önde olanlar. Oğlumun adı Deniz Alp :KK200::KK68:

Rümeysa Neris
Ertuğrul
Furkan Alp
Çocuklarımın isimleri bu kız olursa Zeynep istememle beraber pek de emin deilim doğan her 3 kızdan 2si zeynep malum. Erkek olursa Cihangir bu kesin 🥰
Neris'in anlamı nedir
Günaydın kızlar ♥️Mutlu pazarlar 🙏ben yine bu sabah panik ayakla uyandım bebeğin iyi mi acana diye 😔neden böyle oluyorum bilmiyorum 😔birde yüzüstü yattım sanırım dönerken hafiften bişi olmaz dimi kızlar
Bişey olmaz canm ben tam yüzüstü olmasada o şekilde yatıyorum hep oglumdada yatabildigim kadar öyle yapmıştım zaten göbek büyüyünce istesekte yatamıyoruz o şekilde herşey kendiliğinden yoluna giriyor

Maşallah canım Allah bağışlasın 😍 gönlünüze göre olur inşallah 🥰 Benimde cuma günü kontrolüm var belli olsun çok istiyorum eşimin doğum gününe sürpriz yapmak için 🤩 13+3 olucak
Benım testle belli olduktan sonra doktor pipiyi gösterdi usg sini bile çıkardı 😍😍 12+5 tim😚 yani görüyorlar ısrar et 😅😅😅

Seninki belli olur bence gösterirse tabi randevudan 15-20 dk önce bi kutu meyve suyu iç yada çikolata ye 🥰 ben ortancamı 13 haftada öğrenmiştim 🥰
Ayy inşallah canım. 13 de öğrendiğin kız mıydı erkek mi
Aslında 3 te kalmaya kararlıydık en azından uzun bi süre 4. Spiralle oldu spiral kaymadan üstelik dr şok ben zatrn hepten şok çünkü daha oğlum 1 yaşında 😂 hayırlısı böyleymiş 10 tane de olsa yinede insan heyecanlanıyor 🥰
Böyle çok duyuyorum artık ya korunurken hamile kalanları demekki hiç bir yöntemin tam koruyuculuğu yok. Oğlumda çok küçükmüş beraber buyucekler artık benim oğlumda 20 aylık doğumda 2 yaşını geçmiş olcak artık 🥰 her bebeğin heyacani ayrı oluyor tabiki de çok güzel bir şey 🥰😍

İnşallah belli olur ya biraz ısrar et eşimin doğum günü sürpriz yapacam falan de 😍😍
Benim kızımın adı da Eylül bu arada 😍

Benım testle belli olduktan sonra doktor pipiyi gösterdi usg sini bile çıkardı 😍😍 12+5 tim😚 yani görüyorlar ısrar et 😅😅😅
Ümitlendim şimdi inşallah Söyler
İnşallah belli olur ya biraz ısrar et eşimin doğum günü sürpriz yapacam falan de 😍😍
Benim kızımın adı da Eylül bu arada 😍
Doğum günü 5 gün sonra olucak belli olmazsa 5 gün sonra bidaha gitcem 🤩 her türlü ısrar etcem yani
Yaa ne güzel ♥️🌺
biz Eylül ayında evlendik evlilik tarihimiz belli olduğundan beri kızımız olursa adı Eylül olsun dedik sonra ilk hamileliğimde eşim Lina ismini söyledi çok beğendim Eylül Lina olur dedik oğlum oldu💙
Belki bu defa nasip olur

X