2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bilemiyorum ki canım.Artık alerjiden sonra normali de unuttuk.

Yemen lazım canım ara ara yemelisin bence inş. bağırsakları düzelecek bebişlerin.Rabbim şu mübarek günlerde duaları kabul eylesin.Tüm hastalar şifa bulsun inş. (amin❤) Bizim gece uykusuna geçişte fazlaca bi inat başladı her gün yeni bi huy işte

Canım bende rica ederim tarifi

Ne bilim ne kadar versem yiyor aç gbi hissediyorum....hazır gıdaya bende karşıyım bisküviyi bile kendim yaptim halaya birAktigimda alıyorum organik olanlardan mecbur
Halasina birAktigimda organik olanlardan alıyorum mecbur cnm. Onun dsinda bisküvisini bile kendim yaptim
Pişti sogusun memnun kalırsam yazayım cnm hangi tarifi yaptigimi

Günde 5 kere değiştiriyorum en az

Kızlar tadım yaparken nelerden ne kadar verdiniz? Üç gün aynı şeyi tadım yaptırmıcaz değil mi

Kızlar tadım yaparken nelerden ne kadar verdiniz? Üç gün aynı şeyi tadım yaptırmıcaz değil mi
Ayni sey iste 3 gun kabagi bitirdik yarindan itibaren 3 de kabak :) ilk gun kabagi sade veririm tadini bilsin diye sonra icine havucta ekleyebilirim. Bir sure sonra sorun cikmayinca alerjik besinler haric 3 gun kuralini birakmistim ben. Ama baya bir zaman sonra

Kizlar bugunde kaka yapmadi 3 gun oldu umarim yarin yapar insallah

Arkadaşlar linki kopyalayayim dedim olmadı. Ben nefis yemek tarifleri den aşağıda resmini attığım tarifi yaptım halası yaptı daha doğrusu..hamuru tattım şekeri az diye pekmezi 1 kaşık daha fazla koyduk ona rağmen çok tatlı değil. Ama tadı baya güzel ben yemeyeydim iyiydi baya beğendim . güzelde ufalaniyor sadece bir daha pekmezi bir kaşık daha koycam
Önce elma verdim ikigun sonra havuç sonra armut.yogurt..yumurtayla peynir aynı gün başladım günde iki öğün başla dedi dr..üç gün kuralı alerji olursa neye alerji olduğunu anlayalım diye...ama iki kere kavanoz mama aldım..okadar kasmaya gerek yok...kızımda direk başlamışlardı mesela

Eklentiler

• Screenshot_20220426-193136.png
    453,1 KB · Görüntüleme: 30
Organik kayısı püresi var hipp markanin alsana ondan cnm ise yarar bence

Organik kayısı püresi var hipp markanin alsana ondan cnm ise yarar bence
Kaydettim tarifi canim sagol insallah yarin kabagi vereyim umarim ise yarar. Cocuga habire yapiyor dedim simdide yapamiyorum yavrum

Bisküvi tarifi çok güzel tok da tutar aslında bende yapsam ama bir çay bardağı süt diyo zararı olur mu acaba bir yaşından önce inek sütü önerilmiyo ya

Çeyrek çay bardağı cnm çok çok az ..yogurduda sütten yapıyoruz sonucta
Ya öyle düşününce çok doğru bende hazır almıştım sizden gördüm evde yapıldığını yarın ilk iş yapacağım
Ben bebe bisküvisini kendi sütümle ezdim Bi damla pekmez damlattım içine Bi kaşık da yoğurt nasıl bayıla bayıla yedi sen nasıl verdin yada vereceksin

Bisküvi tarifi çok güzel tok da tutar aslında bende yapsam ama bir çay bardağı süt diyo zararı olur mu acaba bir yaşından önce inek sütü önerilmiyo ya

Herkesin tercihi kendine elbet ama az da olsa yasak olan besinleri vermemek taraftarıyım. “1 yaştan önce yasak” deniyorsa vardır bi bildikleri. Minnoşların mideleri yormamak lazım.

Bende ıhlamurla yada kendi sutumle...birazdan vercem bakalım sevecek mi...ben beğendim on tane yemisimdir

Pekmez niye damlattin ki hazır olanlar zaten çok tatli

Arkadaşlar slepyy bez kullanan anneler geceleri taşma sorunu yaşıyor musunuz ..geceleri bir sefer bez değiştirmeme rağmen bazı sabahlar taşmış ıslanmış oluyor...bütün gece emerek uyuduğu için bez dolmuş oluyor ...o yüzden böyle olması normal mi bilmiyorum...varsa bez önerilerinizi de alirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…