2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bazen 2-3gun üst üste oluyo sonra yine duzeliyo çok ilginç . Genelde sleepy arada Baby turco aliyrm ikisinden de memnunum

Bende kullanıyorum ama taşma olmadı

Bende daha hamilelikte sleepy stoklamaya başlamıştım hala stoğumun çoğu sleepy ama taşırma yapıyor maalesef . Gece 1 kez değiştirsem bile bazen sabah taşma olmuş oluyor. Bazen gündüzde taşma yapıyor bandımı kayıyor bilmiyorum hep yanlardan taşma oluyor ki gündüz Max 3 saatte bir değiştiririm. Mesela enson bebem naturel denedim. O kadar güzel bir bez ki içeriği çok temiz organik bambu ve asla taşma sorunu olmuyor. Fiyatıda sleepye göre çok daha makuldü. Bundan sonra sleepy almam daha ama çok stoğum var. Onları mecbur kullanacağım .

Bazen 2-3gun üst üste oluyo sonra yine duzeliyo çok ilginç . Genelde sleepy arada Baby turco aliyrm ikisinden de memnunum
Sende de tasma oldu o zaman..degistirmedin sanirim
O nerenin markası Migros un mu

Pekmez niye damlattin ki hazır olanlar zaten çok tatli
Bi tarifte görmüştüm internette kan ilacı kullanmıyoruz ondan damlattım
Kaç numara kullanıyorsun biz Bayadır 4 kullanıyoruz gece uykusuna geçmeden değiştiriyorum bide sabah 6 gibi kalktığında değiştiriyorum taşma yaşamadım gece hiç gündüz kakasında yaşadım sinir oldum sırt tarafından anlamadım normalde bağlıyorum ama

Kan ilaci daha doğrusu demir neden kulanmiyorsun...bende bayadir 4 numara sleppy kullanıyorum ama 9,_16 olandan değil 7_14 olandan....uyumadan takıyorum birde gece 2,3 yada 4 civarlarında takıyorum zaten en geç 7.30 da uyanıyor hemen degistiriyorum...kaka tasarsa genelde şundan oluyor otururken yaparsa yada kucagimizds sırtınızda iken yaptığında tasiyor

Bu arada arkadaşlar benim oğlan alıştırma bardagindan icemiyor sanırım..ilk gün içti gbi geldi bakıyorum dsari çıkarıyor..vazgeçtim kaşıkla veriyorum beceremiyor sanırım biberonda almamıştı zaten

Biz sleepy bio natural kullanıyoruz cok memnunum, hic tasma yasamadik canim.

Bu gece ilk defa çorapsız yatırıyorum kizlar ins ayakları üşümez
Ben bayadır o şekilde yatırıyorum, daha sıcak oluyor, hatta son 1 aydır uyku tulumu aldim onla yatırıyorum battaniyede örtmüyoruz baya sıcacık ayaklari.
Bende kaşıkla su veriyorum, avent suluk aldim ama bi hızlı çekti genzine kaçtı gibi 6.ayın dolmasını bekliyorum

O alıştırma bardağını kac defa denedim sağdığım sütü vereyim diye asla almadi nasıl içiyor bebekler hatta 3 ay bebegi bile kullanabiliyormus bizimki asla kullanamadı zaten sevmedi de

O alıştırma bardağını kac defa denedim sağdığım sütü vereyim diye asla almadi nasıl içiyor bebekler hatta 3 ay bebegi bile kullanabiliyormus bizimki asla kullanamadı zaten sevmedi de
Bnde deniyorum 2gundur ya ağzından cikariyo yada tikaniyo sanırım daha zamanı var

Bnde deniyorum 2gundur ya ağzından cikariyo yada tikaniyo sanırım daha zamanı var
Bide ben bı çizik daha attım su iyi gelmiyor diye..yok icmiyor yapamadı sanırım ...yarın asimiz var kizlar iki tane bacaktan mi 6. Ay aşıları..birde ateş oldu mu...oğlanı halasina bırakacağım aşıdan sonra kuaföre gitmek lazım ins huysuz olmaz

Çok fazla yan etki yaşadık canım demir ilacında hiç devam edemedik en sonda bıraktık bende 6.ay kontrolünde alternatif yada Bi yolunu soracağım doktora
Bu gece ilk defa çorapsız yatırıyorum kizlar ins ayakları üşümez
Biz ikş haftadır çorapsız yatıyoruz hatta internette görmüştüm uyku öncesi rutin ler oluşturun diye cidden işe yarıyor çorap çıkartıp gecelik giydiği zaman daha Bi sakinleşiyo karnında güzel doydu sıkıntısı yoksa iyi uyuyo
Vazgeçme bence nereye kadar kaşıkla vereceksin döke döke öğrensin tosuncuk yiğit kendi tutuyo benim desteğimle alışıyor bi süre sonra

Bizim alt ikiden sonra üst dişler kabardı sanırım o etkiliyo 38 ateş vardı dün şimdi geçti bugünde ishal başladı akşam üstü doktora götürmelimiyim yoksa diş mi karar veremedim

Ateş yapmadı iki bacak birde damla var

Bizde ateş yapmadı bu sefer ilaçsız atlattık aşıyı huysuzluk vs de olmadı. Sadece bı bacağı kağıt kızarıp şişmiş biraz ama normal dediler

Benim oğlanın da kanama olmuyor artık herşeyi yiyorum Dr egzama ve mukus var diye diyet yap dedi ama

Ben Prima kullanıyorum. Sabahları gülle gibi oluyor bez. Kaka çiş gırla ama taşma olmuyor. Hani belki bezle alakalıdır, kıyaslama kolay olur diye yazayım dedim.

Ateş varsa Dr görsün derim çok küçükler çünkü cnm
Ateş yapmadı iki bacak birde damla var
İns bizde de olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…