2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Canim benim oglan gun asiri kaka yapıyor o da sabah uyanınca ilk ayından beri böyle asla günde iki kere kaka yapmaz sadece anne sütü alanlarda normalmiş tabi,cisli bezleri de 4 ya da 5 oluyor.Alerji ishal yapıyor mu çok bizde de şu an alerji şüphesi var ya ama hiç ishal olmadı oğlum mesela.

Ya bizimkide cok yapiyordu ek gidaya basladik iki gundur hic yapmadi sik yapmasi icin doktor 5.ayda normal demisti

Uyku eğitimine bayram sonrası hafta başlıcaz canim daha başlamadık biz. bizim kaka olayı değişiyor bazen günde 2 3 bazen 1, hic yapmadığı da oluyor, cisli bez hep oluyor.

Kaka soruyorsan günde bir kere yapıyor yapmazsa ertesi sabah yapıyor..cise gelince ben zaten en fazla 3 saatte degstiriyorum dolu dolu olmuyor ama isewniz oluyor
Ya bizimkide cok yapiyordu ek gidaya basladik iki gundur hic yapmadi sik yapmasi icin doktor 5.ayda normal demisti
Ek gdaya nasıl başladın ne verdin

Günaydın arkadaşlar benim kız rutine bağladı sabah oldu mu artık 6-7 bi emmeye başlıyor uyanana kadar bağımlılık mı bu ne? Sizin bebekleriniz de böyle yapıyor mu

Aman maşallah uyuyan nadir bebeklerden biri galiba Kaka sıklığı günde kaç defa yapıyor bunu merak etmiştim canım bende günde 4, 5 defa değiştiriyorum.

İshal maalesef alerji belirtilerinden biri dokunan birşey bebeği ishal yapıyor bağırsaklar boşalana kadar.Benim kızda doğduğunda 4,5 defa yapardı.Diyet yapıncada öyle şuara da sık yapıyor yediği yaramıyor bana göre de. Dr.lar daha iyi bilir ama sen çocuk alerji uzmanına git canım ciddi belirti arıyor benim gittiğim öyle huzursuzluk var dediğimde tabi ki olur diyor dr. ilk 6 ay gaz çok olur hep diyor Yeşil kakayada mesela normal demişti.Kan olurdu bezinde bariz kan mı görüyorsun dedi az bi kanıda önemsemiyorlar sanırım.

Günaydın arkadaşlar benim kız rutine bağladı sabah oldu mu artık 6-7 bi emmeye başlıyor uyanana kadar bağımlılık mı bu ne? Sizin bebekleriniz de böyle yapıyor mu
Valla demir ilacini düzgün kullanamıyorum iki saat emmeden durmuyor çünkü aynen
Havucla basladim iki gun verdim
Az vermissindir şaşırdım kabizlik yapmasina

Ya inş.normaldir canım, benim canımı sıkıyor biraz.Hatta oğlumda böyleydi.Zeytinyağı damlatırsın yediklerine suyu da artır istersen.
Uyku eğitimine bayram sonrası hafta başlıcaz canim daha başlamadık biz. bizim kaka olayı değişiyor bazen günde 2 3 bazen 1, hic yapmadığı da oluyor, cisli bez hep oluyor.
Anladım inş.güzel geçer başarılı olursunuz canım
Kaka soruyorsan günde bir kere yapıyor yapmazsa ertesi sabah yapıyor..cise gelince ben zaten en fazla 3 saatte degstiriyorum dolu dolu olmuyor ama isewniz oluyor

Ek gdaya nasıl başladın ne verdin
Kakayı sormuştum canım bizim kız biraz fazla yapıyor gibi.Daha öncede bi dr.a sormuştum o normal demişti ama bilemiyorum artık alerji dr.una gidince ona bi sorarım.

Valla demir ilacini düzgün kullanamıyorum iki saat emmeden durmuyor çünkü aynen

Az vermissindir şaşırdım kabizlik yapmasina
Evet zaten sevmedide gayet az indi midesine havucu iki gunde birakip bugun kabak versem nolur bilmiyorum alerji uc gunde mu belli olur illa
Dun cok az koydum zeytinyag ama etki etmedi. Dogdugundan beri habire kaka yapinca insan bi sasiriyor buyuk gunlerce yapmazdi ama onun normali oyleydi bakalim insallah bugun yapar. Cok kaka alerji belirtisimiymis yetiskinlerin bile bazisi ayni seyi yasiyor ama

Hiçbir şey olmaz bende iki gün verip kabaklı havuçlu patatesli çorba yaptım sen patates koyma... Bugün evde bebe bisküvisi yapcam oğluma...

Uykuya inat bizde de oluyor uğraştırıyor maalesef.diyet yapsam da arada et yiyorum ondan sanırım 6 kere falan yapıyor.3 aylıkken tam diyet yapıyordum o zaman az yapmaya başlamıştı. şimdi dayanamadığım için arada et tavuk yiyorum

Hiçbir şey olmaz bende iki gün verip kabaklı havuçlu patatesli çorba yaptım sen patates koyma... Bugün evde bebe bisküvisi yapcam oğluma...
İcim rahat etmedi havuc verdim yine boylece havucta uc gun bitmis oldu. Yarin kabaga baslarim ben simdi baslamam biskuviye fakat kolay ezilen bir tarif bulursan paylasirmisin. Buyugunde cok tarif denemistim hazir biskuviler gibi ezilmiyordu. Bende artik instagramdan ek gida sayfalarini takibe baslayayim

TM cnm yapcam brazdan yazarım...ben nedense artık memeyle doymadigini düşünüyorum belki benim oğlan tombik yada çok memeci diye öyle bilmiyorum..misal emzirdim marketten muzlu bisküvili minik kavanozlarda alayım dedim hepsini yedi nerdeyse...e doymuyor mu artik sütle anlamadim

Canim ne kadar versen yer eğer istahliysa fazla vermen sutunu azaltabilir ölçüsü var bence ek gıdanın her ay şu an sen tadımlarda olmalısın ama masallah ana öğün veriyorsun sütün için dikkat et bence.O hazır kavanozlar da sağlıklı değil diyorlar ama...

Yinede sen verme canim bazi bebekler sadece istahli oluyor. Yoksa doymaya doyuyordur. Bizler gibi misal bizler doyuyoruz ama hala yemeye devam ben o kavanoz mamalarina guvenemiyorum. İkinciye alirim diyordum mecbur kaldigimda ama sanirim yine almam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…