2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kırk gün çekilmez kimse yahu eskidenmis o...biz 15 gün sagolsun gorumcemleydik herseyime o koştu...sonra basbasa kaldık kızımla..
Bu arada oyun kartları onun dikkatini çekmez daha renkli ve sesli şeyler...Cingirak gbi...oyun halisi denemedim hic

Resim=biz iyi yapmışsın bizimde dinlenmeye ihtiyacımız var.uykuda süt arttırıyormuş.sizin gündüz uykunuzda yokmuş daha zordur.Allah kolaylık versin Normalde benimkide her gün 5e kadar uyanık oluyordu bu gece şaşırtıcı bir şekilde baya uyudu.akşam pek uyumamıştı ondan sanırım ya da telefonun el fenerini açıp gece lambasını kapadım karanlığı sevmiş de olabilir inşallah hep böyle olur benim yemeği 40a kadar kv yapıyor.o gelmediği zamanda kızı eşime veriyorum öyle yapıyorum.1 saat pişmesini bekleseler bir şey olmaz bence.
Oh rahatlamışsındır darısı bize son 11 ama zeka kartı için erken değil mi

Ben mecbur kendim yapıyorum kv vefat etti annem desen babam hasta ona bakıyor. Kayinbabam bebise bakıyor koyuyorum yemekleri bugun gorumceme gideceğim yemeğe sagolsun...oğlum hep ayagimda indirince on dakika sonra uyanıyor bütün işler duruyo

Benim de yemeği çoğunlukla eşim yapıyor bazen bebeğe o bakiyor ben yapıyorum,bizim gunduz uykuları fena değil gece de eh işte diyelim.Temizlik elimden geldiğince valla arada yardımcı alicam artik günlük temizliğe yarım gün.

Kızlar siz gece terliyor musunuz.. ben doğum sonrasi gece uykularımda ya üşüyorum ya terliyorum. Dün yarim saat uyumadan terin suyun içinde uyandım, değiştim üstümü.. hormonların değişimi fena etkiliyor beni

Muhakkak yaptır bnce canım bn oğlumda yaptırdım hep hafif atlattık
Ücretli olduğu için tercihe bırakılan bi aşı
Dr sana aylık kontrolde yazar ne zmn gideceksen sor cnm atlanmasın
Nasıl memnusun Acıbadem çocuk drlarından
Dr lar randevulu mu randevusuz mu çalışıyor muayene ücretleri nasıl

Sorucam doktoruma canım.Ucretliymis önemli deil yavrusumdan hicbisey daha kıymetli değilMuayene 970 TL canım.Ama biz hemen Acıbadem sigorta yaptırdığımız için bişi odemioruz.Memnunum genel olarak hastaneden.Herkes çok özenli,titiz.Bes yıldızlı otelde gibi hissettiriolar o kadar ilgililer.

Sor canım valla o aşı hayat kurtarıyor
Bilgiler için teşekkürler

Ben aşırı terliyorum. Öyle ki yastık kılıfım ıslanmış oluyor, gece uyanınca değiştiriyorum, ve su geçirmez alez kullanıyorum.
Tshirt zaten su gibi oluyor, bir gecede 2 tahirt değiştiriyorum, her uyandığımda bir diğerini giyiyorum

Allah rahmet eylesin..kayınbaban görümcen iyi insanlar belliki senin adına sevindim.bebiş ayağa alışmasa iyimiş biri olunca halledersin artık.
Bu arada benim kızda öyle aç gibi duruyor bence refleks.emzik de verilebilir de kıyamıyorum hiç
ben normalde hiç terleyen biri değildim doğumdan sonra her gün sular içinde uyanıyorum.hormonal herhalde geçicidir umarım

Hormonlarımizin değişiminden galiba

SiyAh beyaz zeka kartları gösteriyorum ben doğduğu günden beri ,dikkatini çekmez olur mu bu aydakiler için yapılmış zaten .Gözüyle takip ettiriyorum hemen sıkılsada oyalıyor bi süre

SiyAh beyaz zeka kartları gösteriyorum ben doğduğu günden beri ,dikkatini çekmez olur mu bu aydakiler için yapılmış zaten .Gözüylr takip ettiriyorum
Ben de aldım, bugün geldi, başlayacağız.
Öncesinde 10-15dakika barok müzik dinletin diyorlar, konsantrasyonunu artırmak için.

Uyutuyorum kalkıyor surekli aynı mod sabahtan beri kucağımda uyutuyorum yatağa yatar yatmaz uyanıyor iki gundur boyle

Bakiyor mu canim zeka kartlarina ne zman basladi bakmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…