2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Uyutuyorum kalkıyor surekli aynı mod sabahtan beri kucağımda uyutuyorum yatağa yatar yatmaz uyanıyor iki gundur boyle
Bizimkisi uzun süredir böyle, gündüz hep kucakta uyumak istiyor, gece eğer toksa beşikte uyuyor yoksa halimiz harap…tok olduğundan emin olun biz bir ara onu bilemeyip boşuna sıkıntı çekmişiz hem biz hem yavrumBez sayısına aldanmayın benim çocuğumdan fazla fazla bez aldığımız halde açmış çocuk

Bende üstümü ortersem terliyrm emzirme sütyeni ile yatarsam terlemiyrm

Kızlar bebeğimde biraz pamukçuk var doktor karbonatlı suyla sil dilini dedi yaşayan var mı.Tadı kalır sonuçta zararı olmaz mı ki olsa doktor demezdi gerçi ama yinede korktum

Kızlar bebeğimde biraz pamukçuk var doktor karbonatlı suyla sil dilini dedi yaşayan var mı.Tadı kalır sonuçta zararı olmaz mı ki olsa doktor demezdi gerçi ama yinede korktum
Sadece dilinse varsa süt lekesidir, yanaklarında filan varsa pamukcuktur. Sil canim karbonatlı suyla bisey olmaz

Aaaah biz yaşadık o sorunu..
Üstelik Ege’den benim göğse de geçti, meme başının arka kısmı (kahverengi kısım) et gibi şişti ciğer gibi kızardı nasıl bi acıydı yarabbim Bebek için doktor Mikostatin damla verdi, ertesi güne geçmişti zaten. Bu damla direk pamukçuk için. Ama Ege’nin damağında, dilinde, boğazına dek her yerinde vardı. Ben de cildiyeye göründüm, mantar olmuş pamukçuktan. 2 tane krem verdi, onu kullandım. Hatta 1-2 gün emziremedim acıdan ve sağarak dinlendirdim memeleri. Çok şükür sonra düzeldik ikimizde.

Off bir bende oluyor sanıyordum inanılmaz terliyorum gece gündüz hemde. Ama gece çoook daha fazla.
Bakiyor mu canim zeka kartlarina ne zman basladi bakmaya
Bakıyor benimki baya da dikkatle hem
Benım kızda da var doktor sil dedi karnonatlı suyla eğer silmezsen memene geçer ve meme reddi olur geçirmeye çalış mutlaka dedii. Yapıyorum bende

Bende sabaha doğru titreyerek uyanıyorum ev çok sıcak aslında ama titriyorum resmen

Kızlar merhaba ben 29 Kasım'da doğum yaptım. Oğlum da sarılık değeri 9 çıktı. Bir türlü geçmiyor. Sürekli emziriyorum ama geçmiyor. P.tesi karaciğer ve safra kesesine baktircaz. İns birşey çıkmaz çok endişeliyim. Sizlerin nekadar sürdü. normalmi bu

10 ve altı değerlerde sıkıntı olmuyo biliyorum birşey olmaz inşallah

Benim oğlumun 15.3 çıktı hastanede kaldık 1 gece 4 gün sonra 9 çıktı doktor tamam sorun yok dedi..
9 yüksek bir değer değil sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…