2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Günaydın kızlarSlıng , kanguru kullanmaya ne zaman başlanıyor? Var mı başlayan?
Saticiya kanguru icin sordum. Aparat ile 3500 kilo itibari ile kullanbilir dedi. Ama bacaklar aciliyor falan cok kucuk kaliyor ya kizim 1.ayda doldurdu ancak bu kiloyu ama buyuk ihtimal subatta falan alirim ben

Saticiya kanguru icin sordum. Aparat ile 3500 kilo itibari ile kullanbilir dedi. Ama bacaklar aciliyor falan cok kucuk kaliyor ya kizim 1.ayda doldurdu ancak bu kiloyu ama buyuk ihtimal subatta falan alirim ben
Ben nuna cudl’ı 1 aylıkken kullandım. Çok ağlıyordu, susturamadım, iş de yapmam lazımdı, koydum içine yeni doğan desteği olduğu için ilk günden kullanılabiliyor diyordu, bir sorun yaşamadık.

Biz sling kullanıyoruz. Hatta dün evde de taktım 3 saate yakın uyudu içinde ben de yemek yedim tuvalete bile gidebildim öyle biz hemen başladık slinge
Ben de başlayayım o zaman hemen ya. Aldım ikisi de evde duruyor. Aynen tuwalete gitmeye bile zaman bulamıyorum. Yemek yaparken yerken işlerde işimi kolaylaştırır

İsilik nasıl geçer ya pazartesi den beri var
ilk başta eşimin sakalı battı sanıyodum ama komple benek benek yüzü bu kadar o yapmadım ben dio sanırım evin sıcağını ayarlayamıyoz

Ben kanguruyu doktora sormuştum 2 aydan sonra olabilir demişti. Slıngı ayrı sormadım. Ama slıng yenidoğanda bağı güçlendiriyor diye okudum . Size de sormak istedim

Benim baktigim firmada da dogumdan itibaren diyorda ayrica sorunca 3500 dediler standart olmaliymis bizimki 2640 di iyi yapmissin
Ben kanguruyu doktora sormuştum 2 aydan sonra olabilir demişti. Slıngı ayrı sormadım. Ama slıng yenidoğanda bağı güçlendiriyor diye okudum . Size de sormak istedim
Evet canim o rahatsiz etmez pek. Ev icin iyide ben disarida kullanmak icin yorumlara baktim belli zamandan sonra sarkma oluyor kullanirken falan demisler korktum yolda bollasir diye. Birde baglamasida ugrastirici gibi geldi yapamadim diyenler olmus

Ben Sling alıp iade ettim bi tuhaf geldi bana annem de cocuk duser bundan falan diyip korkuttu beni,isimi gücümü uyur uyumaz yapıyorum valla başka türlü kucakta benimki de sürekli...

Ben Sling alıp iade ettim bi tuhaf geldi bana annem de cocuk duser bundan falan diyip korkuttu beni,isimi gücümü uyur uyumaz yapıyorum valla başka türlü kucakta benimki de sürekli...

Böyle oluyor aşırı rahat

Eklentiler

• 20211211_123937_0000.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 80
Ablam baya uzun süre kullandı , aslında bollaşma olmuyor sanki. Ama kanguru gibi değildir tabi. O daha tok , ama oturur gibi geliyor diye aklı kalıyor insanın MutluBulut_

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…