2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270

Aaah o araba turlarını ilk oğlum zamanı ne çok yaptık biz aaah aaaah. Nerdeyse her gece. Anca öyle sakinleşip uyurdu

Cok emdiklerinde oluyor galiba benimki de bırakmıyor memeyi emiyo emiyo en son boğuluyo kusuyo burnundan geldigi de oldu

Biz de yaşadık üç dört sefer. Hatta bir kere burnundan kustukları gözüne falan kaçtı yavrumun, tam kucağımdaydı doktora söyledim ama çok üzerinde durmadı.

Bnmkide doyduğunu bilmiyo sanki her seferinde burnundan fışkırıyo aynı hamileliğim gibi 7ay boyunca burnumdan ağzımdan aynı anda çıkardı hey gidi günler hey sütleri ziyan ediyo

Uygulama takvime göre atak haftasında olduğunu söylüyor, ona göre 3 günümüz kalmış, inşallah bizimki de tamamen ataktan dolayıdır.
Araba turunu da denedik, geçen hafta 5dk ötedeki hastaneye giderken uyuyan, eve gelince uyanamayan çocuğun bu sefer arabadan eve çıkana kadar uykusu açıldı Bugün bebek arabası ile dışarıda bir tur da attık, belki temiz hava iyi gelir diye, o da olumsuz. Annem olmasa sanırım bunun 3 misli zor olurdu benim için, gündüz bana hiç bırakmıyo, sadece emzirme, mama içirme ve alt değiştirmeyi ben yapıyorum. Allah razı olsun, çok yoruluyo.
Bugün sab simplex damla başladık, inşallah gazına iyi gelir…

Bugün oğlumu servisten almaya inerken birde sitenin marketine ugrayim dedim bebeği de kanguruya koydum baya hoşuna gitti ama yatti uyudu galiba kullanabileceğim baya ama normal kanguru degil sling seklinde olanlardan bağlamalı

Bugün oğlumu servisten almaya inerken birde sitenin marketine ugrayim dedim bebeği de kanguruya koydum baya hoşuna gitti ama yatti uyudu galiba kullanabileceğim baya ama normal kanguru degil sling seklinde olanlardan bağlamalı
Bizimki de sevdi çok şükür. Abisini okula götürüp getirirken kullanıyorum.

İnşallah bak gör geçecek

Hepimizin ortak derdi bu canim bilememek.. Sen öyle durumlarda koy yere bacaklarını yukarı kaldır döndür hareket ettir...karnına masaj yap

bizim gibi gece mesaisine başlayanlara selam olsun Eki Görüntüle 2967295
Resme bayildim...geceler çok zor aynen..bugun pes ettim gene uyumuyo zirlayip duruyo saat gene 5 civari pes ettim bıraktım babasının kucağına 7ye kadar salonda uyudum çok iyi geldi...cunku gündüz uykumuzda yok bizim hiç dinlenemiyor vucudum sagolsun kayinbabam gorumcem uğruyor arada yemek koyabiliyorum

Bizim kırk uçtu herkeste evine uçtu
İki gündür kızımla başbaşayız ohh be dedim sonunda ,eğer kırkımız uçup herkes evine uçmasaydı benim aklım uçabilirdi ne zormuş dipdibeeee
Bu arada benim minnoşum artık daha fazla uyanık kalıyor onu gündüz oyalamak için zeka kartlarından gösteriyordum ama o da yetmiyor artık ilgisi dağılıyor hemen ,oyun halısı şart oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…