2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Herkese tünaydın kızlar benim size bı sorun olucak afedersiniz ama kaç gündür alt tarafımda çok kötü ağrı oluyo arada geliyo nasıl soyliyim zonkluyo gibi sizde de varmiydi böyle şeyler yoksa kişiden kişiye değişir mi?
Bendede oluyor canım arada sirozu gibi zonklama gibi üsütmussum gibi sonra geçiyor

Kızlar benimde test sonucum çıkmış. Sizden bir kaç kişi yüksek papp-a değerleri yazmıştı. Bunlar ne demek acaba? Çok panikledim doktorumu arayacağım ama bugun pazar. Ense kalınlığı ve burun kemiği çok iyi demişti.

Eklentiler

• 8b516527-a5a4-4b52-a61a-368b805105b6.jpg
    8b516527-a5a4-4b52-a61a-368b805105b6.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 68
Benimde öyle ama ne bilim ya korktum baya afedersiniz ama sanki cikicakmis gibi hissediyorum
Üşütmüş olabilirsin yada enfeksiyon olabilir bazen benim akintim geldiğinde onu almazsam aynı senin dediğin gibi ağrı yapıyor hemen anlıyorum akıntıdan olduğunu

Off ben bugün çok gergin sinirliyim hiçbir yere çıkamıyoruz canımda sıkkın 🥺

Kızlar benimde test sonucum çıkmış. Sizden bir kaç kişi yüksek papp-a değerleri yazmıştı. Bunlar ne demek acaba? Çok panikledim doktorumu arayacağım ama bugun pazar. Ense kalınlığı ve burun kemiği çok iyi demişti.
Doktor buna göre cevap vermiyor risk oranı yazması lazım bende yolladım oyle dediydi

Evet ya hic sorma guzel poz vermiyor :)( yarin gidecegm hastahaneye dünden beri belimle kalcam bugunda karnimda hafif ağrılar var adet zamanım ondan mi ki
Kiz olursa evde şenlik olur eşimin tarafında hic kiz yok
Vücut daha alışamamıştır adet olmayacağı gerçeğine:))
İnşallah gönlündeki gibi olur cinsiyeti de belli olsun😍😍
Gerçi böyle yatmaya devam ederse zor😂😂

X