2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Evet kolaylastiriyor , tempolu yuruyus ve iliski ama baharat olayi dogru degil.. filmde olan herseye inansak ohoo😂😂😂 benim dogumlarimda sukur kolay oldu iliski sayesinde
Yürüyüş konusunda komşumdan dinledim onunda açılması olmuyordu 41.hafta olacaktı neredeyse doktor demiş yürü de yürü, sonra bayağı yürüdüm dedi işe yaramis

Benim var ama benim kronik kabızlık geçmiyor doktor bana toz verdi onu içiyorum zor durumda hemoroit hamile iken daha çok şişebiliyor ama asıl doğum da iken çok şişiyor normal doğumda ben doğumdan sonra günlerce eziyet çektim hergün gidip sıcak kuma oturdum kumsala gittim hemoroit e en iyi sıcak fayda ediyor eğer sende rahatsız olursan sıcak su torbası koy doktor bana sıcak su içine otur demişti ama hamile iken o zor eniyisi sıcak torba koymak

Toz ne magnesie calcine mi?

Ben doguma 1 gun kala birliktelik olmustu😂😂 ben hic korkmadim hala oyle korkmiyorum😂😂
Ay ben sevmiyorum ya hamileyken zaten kendimi zor taşıyorum bide onla hic ugrasasim gelmiyor 😂 bu bebekte risk oluncada iyice bahane oldu bana totomu dönüp uyuyorum misler gibi 😂
Bi filmde izlemiştim hamile kadınla adam birlikte olurken adam bebeği dürtüyor gibi hissediyorum diyordu çok gülmüştüm 😄😄😄😄
Ay çok degisik ya 😂😂

Yürüyüş konusunda komşumdan dinledim onunda açılması olmuyordu 41.hafta olacaktı neredeyse doktor demiş yürü de yürü, sonra bayağı yürüdüm dedi işe yaramis
Evet gercekten eger dusme tehliken erken dogum riskin yoksa yuruyus ev isleri merdiven cikip inmek bunlar cok yardimci oluyor

Ay ben sevmiyorum ya hamileyken zaten kendimi zor taşıyorum bide onla hic ugrasasim gelmiyor 😂 bu bebekte risk oluncada iyice bahane oldu bana totomu dönüp uyuyorum misler gibi 😂

Ay çok degisik ya 😂😂
Evet riskliyse uzak dur cnm tabiki😂😂😂 risk yoksa problemde yok iliskide 😁

Ay çok degisik ya 😂😂
Hahahhahahahahah😂😂😂😂 piskolojiktir belki

Ah kızlar bende rahîm ağzı yetmezliği riski olduğu için kaç aydır siftah yok:)))
Yaaa ne güzel don arkani uyu işte kafan rahat mis gibi😂😂
Bende yaramamisti olmayınca olmuyor demekki 🙈 son gunume kadar hep gunde en az bir saat yurudum ve yokuş çıktım merdivenlerde cabası ama acilma olmadi😂

Araştırdım şimdi. Baharatlı ve tuzlu yiyince bebeğin kan basıncı yükseliyormuş, huzursuz olup hareketleniyormuş. Doğum da yakın olunca başlıyormuş
Arkadasim denemisti onda olmamisti ondan kisiden kisiye degisiyor belkide

X