2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yalnız olmadığıma sevindim

Dinlendiğin zaman hafifliyor mu

Keşke doktorunu değiştirseydin. Ben şimdi bile bi sorun olsa türkiyedeki doktorumu saat kaç olursa olsun arayabiliyorum. Öyle özel doktormu olur. Gerekirse gece kalkar gelir özel doktor.
İstediğim hastanede randevu alabildiğim en iyi doktor malesef... istediğim kişiye randevuyu eylül'ün 13 ü ne 2 ay sonrasına veriyordu mecbur kaldım. Normalde perinatoloğa gidiyordum şekerden dolayı ama ücretleri çok yüksekti son ayda hastane değiştirmek zorunda kaldım zaten

O nasil ozel oyle ya
Ben gece gunduz arasam açar adam
Bi kere klinigi kapaliydi bebek hareket etmiyo diye aradim klinigi acti benim icin
Medilife hastanesine gidiyorum. Bir tek bu kadın mesai konusunda böyle sanırım ama en iyi alabileceğim kişiydi. Mesai dışı doğuma da gelmiyormuş. Hastanenin en iyi doktoruna randevuyu 2 ay öncesinden doğuma yakın veriyordu mecbur kaldım... normalde perinatoloğa gidiyordum ama çok pahalıydı değiştirmek zorunda kaldık.

Ah benim kadar düzenli kullanan yoktur ya kesinlikle vücut yapısıyla alakalı. Irsi bir de

Seninki yine kayinpedermis benim annem yapiyor ya. Bir aydir bende kaliyor gûya yardima geldi ömrûm tukendi butun gun tv basinda. Bugun balkonu temizledim ne buldularsa atmislar. Evi supurup sildim yatiya misafirim gelecek uzun yoldan geliyorlar hastane isleri varmis reddemedim. Etrafi toparlamaya calisiyordum anneme yemegi yap da islerim bitene kadar yiyelim dedim. Ben mi yapacagim dedi oturdugu yerden Benim yuzum çok yumusak galiba ya ben sana hizmet edecek halde degilim sen de yardim etmiyorsun niye geldin de diyemiyorum. Butun gun oturdugu ayagina her sey geldigi yetmiyormus gibi bir de dogur da gideyim bir daha gelmem sıkıldim diyor. Kaynanam olsa bu kadar olurdu heralde. Esim de bir sey yapmami istemiyor annen sana yardima gelmedi deyip duruyor.

Insan anlayissiz oldu mu anne kayınvalide vs hiç fark etmiyor gerçekten. Sana daha çok koymuştur eminim en yakının bunu yapıyor en halden anlaması gereken insan. Cidden çok kızdım çok üzüldüm Allah yardımcın olsun. Belkide gelmese daha az yorulurdun ekstra hizmet edeceğin biri oldu evde. Zaten başınıza ne geliyorsa yumuşak yüzlü olmaktan hayır diyememekten geldi. Allah sabır versin bize

Hangi medilife

Arkadaşlar bugün uyandığımdan beri kasık ağrım vardı akşam üstü biraz geçti kalktım yürüyüş falan yaptım umarım ay sancısıdır ve herşey normaldir. Şu karın yamuluyor ya hani o kasılmamı acaba sürekli oluyor uyurken bile bazen kalkıp dolaşıyorum geri yatıyorum ama bugün gün içerisinde sıklaştı daha fazla oldu sizdede öylemi?

Istemedim gelmesini aslinda huyunu bildigimden. Doktor bugun yarin deyince cagirirm dedim yanimda biri olsun maksat. Ama evdeki hesap uymadi kendi erken geldi. Eve insan doldurmaya calisiyor sen agirlastin agrilarin oluyor sunu cagir bunu cagir yardim etsin diyor. Benim kalabaligim bana yetiyor dedim. Sen ne gûne duruyorsun diyemedim. Evet esimle tek ben olsam daha iyiydi. Zaman geliyor halim olmuyordu disardan yemek getirtiyordum az kisi olunca is de fazla olmuyordu. Esimle benim disimda evde 3 kisi var olduk 5 kisi. Ama kimsenin bir faydasi yok herkes benden bekliyor. Bugun patladim ama çok agir konustum sonra da uzuldum zorlarina gitti.

Neyse sen haber ver bize ağrın geçerse merak ettim şimdi uzun sürdü ağrın.

Keşke sen ağırlaştın birlerini çağır diyene kadar kızım sen otur ben yapayım dese. Insaniz ya bende dışarda yediğim oldu evde basit şeyler yapıp yediğimiz oldu normal bunlar ama yanında biri varken de yardim etmemesi daha kötü. Bir yerden sonra insan patlıyor çok haklısın sonra da vicdan yapıyoruz işte ne yapalım. Inşallah daha da zorlanmadan atlatırsın bu süreci

Tamam unutmuyum demek istedigini , ekran fotosu çektim sağol , geçen doğumda can havliyle bı iki kere hastane yatağına tutunup çömelip kalkmıştım o sanciyla , ay hadi İnşallah sağlıkla ve kolay gelsinler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…