2021 Aralık Anneleri

oo sen bayadır kullanıyosun canım evet folik asit bulandırıyor gerçekten yaa ben içmeyi bıraktığımdan beri çok az bulanıyor nadiren

anladım canısı her doktorun farklı oluyor demek ki işte ya senin dediğin vitamini duymuştum iyi o hayırlısıyla hepimizinki bol vitaminli olur inşallah:-)
Her kontrolde özellikle soruyorum birakayim mi diye yok adam inatla devam devam diyor 😀sisiriyor gereksiz Kilo alıyorum yemek yeme duzenim aynı ama Kilo alıyorum

Folik asit 12.haftada biraktiriliyor diye biliyorum ben de. Benim doktorum da o zaman biraktirdi başka vitaminlere başladık. Genetik test için de bir yerle anlaştım sonunda yarin kan vericem nasipse inşallah sonuçlar temiz çıkar 🙏

Vitaminler de bahsedilmiş belki iyi örnek değilim ama vitamin ve folik asit neredeyse hiç kullanmadım tüp bebekle hamile kaldım zaten Bi sürü hormon ilacı alıyordum ilk 3 ay çok şükür onlar dan da kurtuldum. Gebelik öncesi ve 8 haftalık ken tüm kan değerlerime baktırdım hepsi normal değerde çıktı şükür rutin kontrole gittiğim doktorum yeterli besleniyorsan kullanmasanda olur dedi bulantım kusmam da hiç olmadı sağlıklı ve dengeli besleniyorum 16.haftam bitti kilo hiç almadım dün kontorüm vardı gelişim normal di çok şükür haftasıyla uyumluydu herşeyi.

Vitaminler de bahsedilmiş belki iyi örnek değilim ama vitamin ve folik asit neredeyse hiç kullanmadım tüp bebekle hamile kaldım zaten Bi sürü hormon ilacı alıyordum ilk 3 ay çok şükür onlar dan da kurtuldum. Gebelik öncesi ve 8 haftalık ken tüm kan değerlerime baktırdım hepsi normal değerde çıktı şükür rutin kontrole gittiğim doktorum yeterli besleniyorsan kullanmasanda olur dedi bulantım kusmam da hiç olmadı sağlıklı ve dengeli besleniyorum 16.haftam bitti kilo hiç almadım dün kontorüm vardı gelişim normal di çok şükür haftasıyla uyumluydu herşeyi.
Ben folik kullandim omega yazdi ama almadim bilmiyorum alirmiyim ilac icmeyi hic sevmiyorum.nasil gecti kontrol cnm😍

Benim baş ağrım geçti sanırım çok şükür
Çalışırken yoruluyorum diye oluyor sanırım
Veya ney başımı ağrıtıyorsa vücudum ona uyum sağladı sanırım artık

Yalnız ben 4 kilo aldım şimdiye kadar
Bu gidişle kaç kilo alırım acaba 🙄
Akşam beslenmelerimi bi türlü düzene koyamadım
Bazen iştahım oluyor bazen olmuyor
Ben de olurken yiyorum

Ne yemek yapasım oluyor ne yemek göresim oluyor bazen 🤦‍♀️

Ben de sizinle aynı durumdayım. 12 yaşındaki kızımda birşey yok 8 yaşındaki kızımda genetik rahatsızlık var özel eğitime falan gidiyoruz konuşma terapisti alıyoruz. Şimdi de üçüncüye hamileyim Allah'ım sağlıklı hayırlı evlat versin. 35 yaşından sonra anne baba ölünce büyük kızıma yardımcı olmak için istedik. Bana da dua edin inşallah Allah'ım sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah hepimizinki
Insallah korktuğumuza ugratmaz Rabbim 🤲🏻

Ben folik kullandim omega yazdi ama almadim bilmiyorum alirmiyim ilac icmeyi hic sevmiyorum.nasil gecti kontrol cnm😍
Bende ilaç içmeyi hiç mi hiç sevmiyorum. Dün gitmişti devlet hastanesine çok yoğundu doktor baştan sağma baktı cinsiyeti göremedi uğraşmadı daha doğrusu tahlil istedim onun bile verdirmedi direk demir ilacı yazdı. Temmuzun başında kendi doktorum a gidecem o zaman a kadar demir e de başlamıycam.

Her kontrolde özellikle soruyorum birakayim mi diye yok adam inatla devam devam diyor 😀sisiriyor gereksiz Kilo alıyorum yemek yeme duzenim aynı ama Kilo alıyorum
Yaa aldırır canım vitaminler haklısın her doktorun yoğurt yiyişi farklı işte 😂
Siz kilo aldiniz mi? Ben henu hic kilo almadim🤷🏼‍♀️
Ben 3 kilo aldım 7, 8inci haftada sonra daha almadim canım. Ne güzel sen hiç almamışsın

Bende ilaç içmeyi hiç mi hiç sevmiyorum. Dün gitmişti devlet hastanesine çok yoğundu doktor baştan sağma baktı cinsiyeti göremedi uğraşmadı daha doğrusu tahlil istedim onun bile verdirmedi direk demir ilacı yazdı. Temmuzun başında kendi doktorum a gidecem o zaman a kadar demir e de başlamıycam.
Kan ilacına başlayın çocuk bizim depoyu alıyor bizim kana ihtiyacımız var kan eksik olmasın diye mecbur veriliyor

Ayneen kendi dr una sor canim bana vermedi Allahtan bulanti gecmeden gerek yok dedi ben de hic sevmiom en fazla omega alrm iste :s

Kızlar demir ilacı yerine iğnesini kullanan oldu mu? Çok midemi bulandırıyor bu şekilde istesem dr kabul eder mi ki? Bir de karnım çok ağrıyor sizde oluyor mu karın ağrısı?

Kızlar demir ilacı yerine iğnesini kullanan oldu mu? Çok midemi bulandırıyor bu şekilde istesem dr kabul eder mi ki? Bir de karnım çok ağrıyor sizde oluyor mu karın ağrısı

Kızlar demir ilacı yerine oceans mumyy kullanın içinde demirden tutun herşey var çok zengin içerikli bi ilaç ben oğlumda 15.haftadan itibaren kullandım kesinlikle hiç mide bulantısı yapmıyor ama biraz tuzlu

X