2021 Aralık Anneleri

Beni emiyor zaten ek gida berbat gidiyordu daha çok beni emmek istiyor bisey yediremiyorum.normalde de öyleydi.doktor Feridun verdi 5 6 güne geçmezse ciddiyeye yönlendirecem dedi bakalim
Su bile içilmiyor ağız içinde çıkınca. Emiyorsa oralarda yok demekki şükür. Bizimkilerde öyle ek gıdada yemiyor emiyor genelde. Geçer inşallah hemen 🙏

Beni emiyor zaten ek gida berbat gidiyordu daha çok beni emmek istiyor bisey yediremiyorum.normalde de öyleydi.doktor Feridun verdi 5 6 güne geçmezse ciddiyeye yönlendirecem dedi bakalim
Yüzünde falan da var mı? Su çiçeği de olabilir. Benim kızlar aynı anda geçirmişti o da kabarcık şeklinde oluyor. Büyük kızımın özel bölgesi falan hep yara olmuştu. Kaşınma hissi de huzursuz eder eğer öyle olduysa. Zaten 1 haftadan sonra da geçiyor yavaş yavaş. Gecmis olsun çok kıyamam 😕

Doyuyor mu oyle ? Benimki me kadar emerse emsin yiyor mutlaka memeyi biraz kahve niyetine emiyor gibi🤣Ve yemek istiyorsa memeyi almıyor ısırıp bırakıyor
Çoğunluk memeyle geçiriyor zaten dr demeden.bazen yiyor Bn dr dinlemicem de yedircemde kız yemiyor ki
Yoğurt hariç diğer herşey tadımlık hele kahvaltılık hiç yemiyor😣

Çoğunluk memeyle geçiriyor zaten dr demeden.bazen yiyor Bn dr dinlemicem de yedircemde kız yemiyor ki
Yoğurt hariç diğer herşey tadımlık hele kahvaltılık hiç yemiyor😣
Ama yemesi lazım.Sen doktoru dinleme yedir bağışıklığı düşmesin.Tek tek verme bebe bisküvisi yumurta labne ıhlamurlar la islat ver.Eline oyuncak ver kandır dikkatini oyuncağa versin.

Ama yemesi lazım.Sen doktoru dinleme yedir bağışıklığı düşmesin.Tek tek verme bebe bisküvisi yumurta labne ıhlamurlar la islat ver.Eline oyuncak ver kandır dikkatini oyuncağa versin.
Zaten dr uymuyorum yoksa hiç yemez
Kahvaltı peynir salatalık yumurta ayrı veriyorum karışık yemiyor diye
Hergün çorba yoğurt veriyorum meyve

D dlay_32 gece yatırmadan önce ne veriyorsun yada veriyormusun bişey
Bizim aksam yemekleri geç oluyor eşim geç geliyor bizimle yoğurt yemek suyu pilav ne varsa yiyor.Uyuduktan sonra gece 12.30 gibi sütlü pirinçli mama var onu biberona yapıp veriyorum uykusunda içiyor.Boylece sabah 5 e kadar uyanmıyor uyansa da emzirmiuorum şu verip uyuyuyorum.Bu gece verdiğim pirinç ununa mama da karıştırıyorum aptamil,sütüm çok az olduğu için takviye ama sen sade pirinç unu da pisirebilirsin muzla tatlandırıcı 😊

Zaten dr uymuyorum yoksa hiç yemez
Kahvaltı peynir salatalık yumurta ayrı veriyorum karışık yemiyor diye
Hergün çorba yoğurt veriyorum meyve
Bitterim daha ne istiyorsun. Yiyormuş işte. Anne sütü alıyor zaten. Çok zorlamamak lazım.
Bizimkini biliyorsun. Hemen gıda ağzına değer değmez kusuyordu. Çok şükür 2-3 haftadır ek gıdayı kabul ediyor ve artık gün içerisinde sebze-meyve toplam 5-6 kaşığı buluyordur. Doktoruma göre oldukça iyi.
Doymayacaklar ek gıdayla zaten. Ana besin kaynakları anne sütü. Anne yüreği hemen takıyoruz ama kilosunda gelişiminde sorun yoksa takmamız gereksiz.

Bitterim daha ne istiyorsun. Yiyormuş işte. Anne sütü alıyor zaten. Çok zorlamamak lazım.
Bizimkini biliyorsun. Hemen gıda ağzına değer değmez kusuyordu. Çok şükür 2-3 haftadır ek gıdayı kabul ediyor ve artık gün içerisinde sebze-meyve toplam 5-6 kaşığı buluyordur. Doktoruma göre oldukça iyi.
Doymayacaklar ek gıdayla zaten. Ana besin kaynakları anne sütü. Anne yüreği hemen takıyoruz ama kilosunda gelişiminde sorun yoksa takmamız gereksiz.
Çok şükür ama yine de az yiyor
Bakma bizde son 1 aydır hergün bişey yiyoruz ondan önce katiyen ağzına sokmuyordu
Yaşına kadar anne sütü ana öğün diyo dr

Bizim aksam yemekleri geç oluyor eşim geç geliyor bizimle yoğurt yemek suyu pilav ne varsa yiyor.Uyuduktan sonra gece 12.30 gibi sütlü pirinçli mama var onu biberona yapıp veriyorum uykusunda içiyor.Boylece sabah 5 e kadar uyanmıyor uyansa da emzirmiuorum şu verip uyuyuyorum.Bu gece verdiğim pirinç ununa mama da karıştırıyorum aptamil,sütüm çok az olduğu için takviye ama sen sade pirinç unu da pisirebilirsin muzla tatlandırıcı 😊
Hiç pirinç unu vermedim
Hipp gece kaşık maması veriyorum
Bazen emiyor sadece
İkisindede aynı aralıklarda uyanıyor 🙃

X