2021 Aralık Anneleri

Yok vall dün birileri yazmış damaklari sert vs benimkinin ne damagi sert ne kabarık ama sinir krizi geçiriyor bunlar belirtisi ise yakındır 😂 gerçi 3 aydan beri hep belirti o ayrı
Bizimki ilk öyleydi sertti sonra birden çıktı ama bu sefer kesin diş üstler patlamış 🤓

Bizimki ilk öyleydi sertti sonra birden çıktı ama bu sefer kesin diş üstler patlamış 🤓
Seninkinin zaten en ilk çıkan bebek 😂 keşke bizimkilerde çıksa idi valla gece 100 kere kalkiyo başımın ağrısından uykusuzluktan ben ölüyorum artık gün içinde de çok huysuz bı bakıyorum saat olmuş aksam 6 . Yok ne kabarık ne sert bildiğin hiç niyeti yok çıkmaya lavieanrose bin dediği 14 aylık filan çıkarsa benimkinin hiç şaşırmam 😬😬

Bu çıkaracak gibi mi 😂 damağı şiş gibi geliyor bana ama bilmiyorum

Eklentiler

• CC6F3FAD-E84B-4B56-8078-339965748300.jpeg
    CC6F3FAD-E84B-4B56-8078-339965748300.jpeg
    80,5 KB · Görüntüleme: 44
Bizimki dogdugundan beri biberon kullaniyor. Ancak biberon konusunda secici. Gecenlerde hep kullandigini degistirmek zorunda kaldim. Birkac tanr denedik. Chicco nun natural felling isimli bieronunu hemen aldi. Icinde de bebeklerin yuzde 96 si kabul ediyor yaziyor. Denemek istersen😊 Insallah gonlune gore bir yer olur 🤗

Darisi basimiza 😅
Teşekkür ederim ilk aldığım biberon Chicco ama o naturali bilmiyordum bı bakayim ona da .
Sadece 5 okul açılmış ve gelmem imkansız gibi bişey 😔

Kızlar nasılsınız? Biz tatildeyiz 5 gün oldu geleli korktuğum kadar olmadi çok şükür 😁
Az önce üst dişlerden önce köpek dişlerinin çıktığını gördüm 😳 Var mı sizin bebişlerden böyle olan? Üst dişler de kabarmış 🙄
Neyyyyy😳😳😳
Çıkmış mı net mi bizim nizami gidiyor üstler patladı
Ohh tadını çıkarın darısı başıma 😂

Neyyyyy😳😳😳
Çıkmış mı net mi bizim nizami gidiyor üstler patladı
Ohh tadını çıkarın darısı başıma 😂
Evet ya bayagi da çıkmış. Ağzını açmadığı için sürekli yumuk ağzı bizimkinin ondan hiç farketmedim 😶 size yazmadan hemen önce gördüm çoktan çıkmış. Ustler de şiş gibi patladı patlayacak sanki. Ben şok oldum da eşim ne var bunda niye panik oldun diyor. Sağlıksız bişey değildir inşallah diye sizlere de sorayım bi dedim.

Teşekkür ederim ilk aldığım biberon Chicco ama o naturali bilmiyordum bı bakayim ona da .
Sadece 5 okul açılmış ve gelmem imkansız gibi bişey 😔
Denemek istersen bu bizimki.
Sen iyi dusun suan belli olmuyor bu isler insallah gonlune gore olur🍀

Eklentiler

• Screenshot_20220806-174117_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220806-174117_Samsung Internet.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 35
Evet ya bayagi da çıkmış. Ağzını açmadığı için sürekli yumuk ağzı bizimkinin ondan hiç farketmedim 😶 size yazmadan hemen önce gördüm çoktan çıkmış. Ustler de şiş gibi patladı patlayacak sanki. Ben şok oldum da eşim ne var bunda niye panik oldun diyor. Sağlıksız bişey değildir inşallah diye sizlere de sorayım bi dedim.
Altta çıktı mı? Bende netten bakmıştım bizimkiler çıkmayınca diş olayına orda önlerin hiçbiri çıkmadan yanlardan çıkmaya başladıysa vitamin eksikliğinden yazıyordu ne kadar doğru bilmiyorum

X