2021 Aralık Anneleri

Valla ben de aynı keşke acıyı ben çeksem de o rahat etse 😂 çocuk ağzını parçalayacak nerdeyse çok acısı var belli damağı şiş ama ne gelen var ne giden
Onların diş Derinden derinden geliyorlar 😂 bana da sağdan soldan geliyorlar artık

Bazılarında da dişi çıkmış hiç farketmedik falan diyor nasıl oluyor bilmem. Yani bu sancılı süreç sürekli devam ediyor azalma yok öyle mi🙄
Benim kızımın bir yaşında 6 dışı vardı ve çıkardığı bütün dişleri hiç farketmedik huzursuzluk yoktu kendi kendine geçti o süreç
Ama oğlum başka, hala hiç dişi yok ama huzursuLugu tavan yapmış durumda ciksa da rahatlasa yavrum

Benim kızımın bir yaşında 6 dışı vardı ve çıkardığı bütün dişleri hiç farketmedik huzursuzluk yoktu kendi kendine geçti o süreç
Ama oğlum başka, hala hiç dişi yok ama huzursuLugu tavan yapmış durumda ciksa da rahatlasa yavrum
Aha aynı biz hiç oğlumda diş sıkıntısı ne bilmedim bilsem unutmam diye düşünüyorum 😂 ama maşallah kızın ki 🥹🥹

Ben de aynı valla ve asla çıkmaya niyeti yok delirmek üzereyim :işsiz:
Bizimkilerin nice bu kadar dışı geç geliyor anlamadım ,benimkinde ne şişlik var ne bişey ama aşırı huysuz huzursuz 0 uyku sürekli ağlama mizmizlanma 😬
Kvalidem kemiklerinin güçlü olduğu için dişleri geç çıkıyor dedi ne kadar doğru bilemiyorum 🤷🏻‍♀️

Bizimkilerin nice bu kadar dışı geç geliyor anlamadım ,benimkinde ne şişlik var ne bişey ama aşırı huysuz huzursuz 0 uyku sürekli ağlama mizmizlanma 😬
Kvalidem kemiklerinin güçlü olduğu için dişleri geç çıkıyor dedi ne kadar doğru bilemiyorum 🤷🏻‍♀️
Valla benim kayınvalidem de geç çıkan diş iyidir sağlam olur diyor ama bu da çok geç oldu sanki 😂 teyzemin kızının ilk dişi 14 aylıkken çıkmış 🤪

Valla benim kayınvalidem de geç çıkan diş iyidir sağlam olur diyor ama bu da çok geç oldu sanki 😂 teyzemin kızının ilk dişi 14 aylıkken çıkmış 🤪
Bı bekleseymis 18 nde cikarsaymis ay bilmiyorum bizimkilerde öyle olursa hiç sasmayacam aylardır su huzursuzluk sendromunu dişe yorduk hiç ne gelen var ne giden,seviniyordum ise baslamadan yavaştan dişleri çıkar rahat ederim 😂 görünen o ki mahvolacagim iyice

X