2021 Aralık Anneleri

Kucak kucak kucak başka bişey oldugu yok valla sen napitorsun nasılsın nerelerdeydin 🤗
Bizimkide öyle sürekli gezdir beni ama şu yürüteç hayatımı kurtardı valla en azından iş güç yapabiliyorum buralardaydım ama vakit bulamıyorum ki paşadan çok fena ama nasıl sevdiriyor kendini spa ya götürdük pek memnun kaldı ek gıdaya geçtik bazen yiyor bazen yemiyor öyle durumlar canım

Eklentiler

• IMG-20220716-WA0080.jpg
    IMG-20220716-WA0080.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 52
Bizimkide sevmiyor çoğu şeyi belki seveceği birşeye denk gelmemişsinizdir daha. Sevmeyince yemiyolar benimkide ön yargıyla kafa çeviriyo bi fırsatla ağzına değdiriyorum tadı alınca beğenirse açıyo ağzını beğenmezse kafa çevirmeye devam. Benimde yenmeyen çok şey zebil oldu😑

Sevdiği şeylerden örnek verebilir misin? Kopya çekeyim belki benimki de sever 😁

Sevdiği şeylerden örnek verebilir misin? Kopya çekeyim belki benimki de sever 😁
Bizimki kiraz kayısı şeftali yoğurt havuç makarna patates zeytin yeşil siyah farketmiyo pilav yemeğin suyu bunları seviyo özellikle biz ne yersek ondan yemeyi ve biz yemek yerken yemeyi seviyo aklıma bunlar geldi 😁 çorbaları saymıyorum pütürlü değil diye😁

İkisini de sevmedi benim oğlum ben artık kendi yemeklerimizden yapıp veriyorum bulamaç tarzı da hiç sevmedi karışım kaşık maması vs
tuz atmadan onunkini ayiriyorum
Pilav makarna corba hepsini veriyorum
Sabah labne peynir ve bir yumurtayı cirptim azıcık tereyağ ile pisirdim onu yedi aksam üzeri de havuç çorbası yaptım yoğurtla onu yedi
Geçenlerde terbiyeli köfte yapmıştım tuz atmadan ona da ayırdım ilk kez ondan biraz yedi. Ama doyasıya bisey yemiyor hiç. Belki en fazla 2 tatlı kaşığı. Bir de dün muzlu pankek yaptım iki tane ondan yedi minik minik yapmıştım. Karışım olarak irmikli meyveli muhallebi tarzı bisey yaptım mesela hiç sevmedi 🙄 yapacak şey de bulamıyorum yemek istemeyince 😏
Unu kullanmadım ama ezmeden hiç hoşlanmadı ve nasıl oluyosa hoşlanmadığı şeyleride unutmuyor. Başka şeylern içinde kaktırınca bile öğürüyor.
Çok uyanık bu bebeler 😂
Bnm oğlum 10 aylık yürümüştü 🙃 9 aylıkta yürüyen çok oluyor
Bnde korkmuyor değilim 9 aylık yürür diye 😂 koltuk kenarlarında tutunarak yürüyor 😂
Bizimki daha emeklemiyor geri gidiyor anca. Bir de kendi etrafında turluyor 😬 Otururken de arada devriliyor. Hala desteksiz oturmayan var mı biz çok mu geciktik 😕 hiç oturmuyor değil ama bir süre sonra devriliyor 😶

Geçenlerde terbiyeli köfte yapmıştım tuz atmadan ona da ayırdım ilk kez ondan biraz yedi. Ama doyasıya bisey yemiyor hiç. Belki en fazla 2 tatlı kaşığı. Bir de dün muzlu pankek yaptım iki tane ondan yedi minik minik yapmıştım. Karışım olarak irmikli meyveli muhallebi tarzı bisey yaptım mesela hiç sevmedi 🙄 yapacak şey de bulamıyorum yemek istemeyince 😏

Çok uyanık bu bebeler 😂

Bizimki daha emeklemiyor geri gidiyor anca. Bir de kendi etrafında turluyor 😬 Otururken de arada devriliyor. Hala desteksiz oturmayan var mı biz çok mu geciktik 😕 hiç oturmuyor değil ama bir süre sonra devriliyor 😶
Tembelliktendir😅 geri geri gitmeyi biliyor 😂 alışır ya vardır merak etme
Siz Bnm kızı baz almayın normal ilerleyen bebeyi baz alın 😝😝

Çok uyanık bu bebeler 😂

Benimki de emeklemiyor. Oturmaya da yeni başladı ama her an yıkılabilir, o yüzden arkaya yastık koymaya devam. Bence normal, bazı bebeler daha çabuk yapabilir ama son radde gelmiş değiliz daha 7 ayın içindeler. Ben geç oturtmaya başladığım için geç kaldı muhtemelen.

Benimki de emeklemiyor. Oturmaya da yeni başladı ama her an yıkılabilir, o yüzden arkaya yastık koymaya devam. Bence normal, bazı bebeler daha çabuk yapabilir ama son radde gelmiş değiliz daha 7 ayın içindeler. Ben geç oturtmaya başladığım için geç kaldı muhtemelen.
Uzun uzun oturuyor salonun ortasında ama mesela 15 dakika oturuyor sonra devriliyor. Kendisi eliyle tutup yana yatıp kontrollü devrilmiyor mesela.
Annelik ne zor 3 değil 10 çocuğun da olsa her çocuk acemilik 😵‍💫

Çok uyanık bu bebeler 😂

Ne kadar geç o kadar iyi 🤣Emeklemeye başlayalı yaramazlıga gidiyor benimki direk TV ünitesine 2 cekmece var onlara saldırıyor.Cekmece kilidi taktim parmakları sikisacak diye bu sefer ünitenin arkasına kablolara gitmeye başladı onları da kaldırdım bugün bu sefer mutfağa gelmeye başladı 🤣Gündüz uykumuz da hiç yok a maşallah yemesi iyi pankek ve omlet dışında genelde yaptığım şeyleri yiyor.Bide iyi pişmiş tavuk seviyor 2 kere haşlama verdim yanında yoğurtla güzel yedi.Bulgur yediren varmi?Ben 2 kere verdim ikisinde de rahatsız oldu resmen. Bide kabak dolması seviyor benimki kiymali dene istersen eve dolma yaparken salça tuz baharat koymadan 3 4 kabak oğlana dolduruyorum sonra salça tuz baharat koyup bize yapıyorum fikir olsun.🥰

Yüzüstü durmayı hiç sevmiyor zaten 🙄
Normal ilerleyen bebeler yazsin o zaman ne diyecekler bakalım😂😂
Benimki desteksiz oturmaya başladığında hemen kendini larin ustu yere atmayı öğrendi o yüzden ne kadar uzun oturuyor bilmiyorum.Ben yanında oyun oynaturkende hemen kucağıma atılıyor 🤣

Benimki 15 dk oturmuyor daha kısa. Önemsemiyorum ama otursa önüne oyuncak koyarız, daha uzun süre oyalanır diye umuyorum. Kendi başına da takılabilir, derdim o ☺️ Bence de hepsi ayrı acemilik, insan unutuyor. Ben bazen büyüklerin bu zamanlardaki video ve fotoğraflarına bakıyorum ki neler yapıyorlarmış göreyim. Ona göre haa bunun zamanı gelmiş diyorum. Mesela ablası 7 aylıkken gel gel diyormuş, ama ben unutmuşum gel gel yapmayı, bilmiyor çocuk 😀 Hemen başladım gel gele ama henüz gülmekle yetiniyor kuzum 😍

Ne kadar geç o kadar iyi 🤣Emeklemeye başlayalı yaramazlıga gidiyor benimki direk TV ünitesine 2 cekmece var onlara saldırıyor.Cekmece kilidi taktim parmakları sikisacak diye bu sefer ünitenin arkasına kablolara gitmeye başladı onları da kaldırdım bugün bu sefer mutfağa gelmeye başladı 🤣Gündüz uykumuz da hiç yok a maşallah yemesi iyi pankek ve omlet dışında genelde yaptığım şeyleri yiyor.Bide iyi pişmiş tavuk seviyor 2 kere haşlama verdim yanında yoğurtla güzel yedi.Bulgur yediren varmi?Ben 2 kere verdim ikisinde de rahatsız oldu resmen. Bide kabak dolması seviyor benimki kiymali dene istersen eve dolma yaparken salça tuz baharat koymadan 3 4 kabak oğlana dolduruyorum sonra salça tuz baharat koyup bize yapıyorum fikir olsun.🥰
Ohhh yarasın maşallah 😍 1 kabak bile yemez bu sıpa ya eminim 🙄 Yarın mücver yapmayı planlıyorum bakalım inşallah sever. Bulguru semizotuna koymuştum az bisey yedi rahatsız olmadi ama dokunadabilir.

Benim bebiş yumurta sarısını güzel yiyor pişirince ama değişiklik olsun, sıkılmasın diye labneli omlet yaptım sevmedi. Tadına baktım, ben de beğenmedim. Bebişlerin sevdiği güzel bir omlet tarifi verebilecek olan var mı?

Benim bebiş yumurta sarısını güzel yiyor pişirince ama değişiklik olsun, sıkılmasın diye labneli omlet yaptım sevmedi. Tadına baktım, ben de beğenmedim. Bebişlerin sevdiği güzel bir omlet tarifi verebilecek olan var mı?
Omlet değil ama tost makinesinde yumurtayı havuç patates falan herhangi birşeyle yapıyolar yağlı kağıt arasında pişiriyolar denemedim ama denicem bir ara

Bizimkide öyle sürekli gezdir beni ama şu yürüteç hayatımı kurtardı valla en azından iş güç yapabiliyorum buralardaydım ama vakit bulamıyorum ki paşadan çok fena ama nasıl sevdiriyor kendini spa ya götürdük pek memnun kaldı ek gıdaya geçtik bazen yiyor bazen yemiyor öyle durumlar canım
İyi akşamlar istanbuldamı oturuyorsunuz eğer öyleyse spa için nereye götürdünüz 😊 maşallah kuzunuza 🧿🧿

İyi akşamlar istanbuldamı oturuyorsunuz eğer öyleyse spa için nereye götürdünüz 😊 maşallah kuzunuza 🧿🧿
İstanbul’da hangi yakadasın
Avrupa yakasındayım Bn gittiğim yerden çok memnun kalmıştım istersen veririm
Ankara’daymış arkadaş fotoda Ankara yazıyor🙈

Benimki 15 dk oturmuyor daha kısa. Önemsemiyorum ama otursa önüne oyuncak koyarız, daha uzun süre oyalanır diye umuyorum. Kendi başına da takılabilir, derdim o ☺️ Bence de hepsi ayrı acemilik, insan unutuyor. Ben bazen büyüklerin bu zamanlardaki video ve fotoğraflarına bakıyorum ki neler yapıyorlarmış göreyim. Ona göre haa bunun zamanı gelmiş diyorum. Mesela ablası 7 aylıkken gel gel diyormuş, ama ben unutmuşum gel gel yapmayı, bilmiyor çocuk 😀 Hemen başladım gel gele ama henüz gülmekle yetiniyor kuzum 😍
Aynen oyalansın istiyorum ben de sağı solu keşfederken. Ben de ikilemde kalınca kızımın resimlerine videolarına bakıyorum 😂😂

X