2021 Aralık Anneleri

Bizdede sürünme devam napalım bizimkiler tembel demek🤣

Var canımda öyle özel istekte olmak tuhaf emeklesin cocuk oda güzel bi görüntü bence😁 acelemiz yok hemen büyümesinler😊

Zaten genelde 9 aylık yürünüyorsa bunun erken hali kaç aylık oluyo anlamadım🤨 dişle doğan bebek olduğu gibi erken hareketlenen bebeklerde tabiki olcak yani ama normali bu diye inatlaşmaları beni benden aldı😃
Kizim dogdugunda karsi komsum bana geldi bebek gormeye benim 3 cocugum da 9 aylikken yurudu dedi bende yok canim daha neler demistim icimden 😂 kızım dokuz aylık yürüdü onuncu ayında kendi kendine koşuyordu valla 😂 ama genel olarak sakin bir çocuktu
Oğlum da ne emekleme var ne çabası ancak kucakta gezecek 😃

Kizim dogdugunda karsi komsum bana geldi bebek gormeye benim 3 cocugum da 9 aylikken yurudu dedi bende yok canim daha neler demistim icimden 😂 kızım dokuz aylık yürüdü onuncu ayında kendi kendine koşuyordu valla 😂 ama genel olarak sakin bir çocuktu
Oğlum da ne emekleme var ne çabası ancak kucakta gezecek 😃
Ya 9 aylık maksimum 80 cmlik birşeyi yürürken hayal edemiyorum ben söylemeyin şöyle şeyler 😂 mazallah süpürge yaparken falan görmem içine kaçar🤣

Yürümek mi bizim kız daha totosunu kaldırıp emekleyemedi bile 😂
Dişte yok, bi kaç gündür ishal çok fena pişik oldu gece uyanmazdı hiç çığlık çığlığa uyanıyor diş mi dersiniz
Olabilir ishal için yediklerinden olmadıysa diştir
Bizim ki level üstüne level atlıyor 😂bi o başta bi öbür baş bi salında bi mutfakta tır atıyor 😂

Yürümek mi bizim kız daha totosunu kaldırıp emekleyemedi bile 😂
Dişte yok, bi kaç gündür ishal çok fena pişik oldu gece uyanmazdı hiç çığlık çığlığa uyanıyor diş mi dersiniz
Emekleme bizde de yok
Diş de çıkmadı çok huysuz iki gündür
Diş ishal yapar derler ama bizde salya da ishal de yok 😒

Valla diş döneminin en sancılı günler kayinvalideme denk geliyor 😂öğleye kadar nasıl oyalayacak hiç bilmiyorum :KK42::KK17:
Mecbur duracak artık 😂
Bnmki kv görünce korkuyor 1 kere arabada onunla mecburi yolculuk yaptı çocuk onu görünce aklına geliyor sanırım suratını 5 karış düşürüyor 🫣

Olabilir ishal için yediklerinden olmadıysa diştir
Bizim ki level üstüne level atlıyor 😂bi o başta bi öbür baş bi salında bi mutfakta tır atıyor 😂
Bu bebeler hareketlendikçe her şey zorlaşıyor peşlerinde koşmaktan başka bişey yapamayacağız heralde 🙄
Emekleme bizde de yok
Diş de çıkmadı çok huysuz iki gündür
Diş ishal yapar derler ama bizde salya da ishal de yok 😒
bizim salyalar azalmıştı şuan önlük yetiştiremiyorum ama damakta bi beyazlaşma falan yok hiç diğer tüm belirtileri yaşıyor

Bende bi kaç kaşıkla kapatıyorum yemek faslını genelde 4 5 kaşık. Elbet yicek ama yesin diye pütürsüz vermeyin sürekli o büyük yanlış olur pütürlüye alışcak elbet. Havuç elma vs de pütürlü yiyorsa bezelyeyi sevmemiştir.

Yok bu zamana kadar hiç öyle yapmamıştım, direkt kusunca acaba mı dedim denedim ona da ağzını sürmedi zaten. Bugün omlet, lor peyniri ve pekmez vereyim dedim. Dudağının ucundan tadına baktıklarıyla kaldı 🤷

Benim kuzenimin oğlu 9 aylik o yürüyor bende şok geçirdim 🤣bnmki daha emekliyor oturuyor öyle devam 😅
Aynen benmki de tembel sanirim.Benim eşimin kuzeninin bir oğlu var kızımdan bir ay küçük eğer o once konuşursa ben yandım benim kaynana o konusuyor o şunu diyor bu niye yapmiyor diye gezer bide onların yanında der beni delirtir çocuğu psikiyatri psikiyatri gezdiririm 🤦‍♀️ çünkü oglanda beni çileden çıkarttı inşallah benmki önce konusur şimdi bu hiç agulamiyor deyip duruyor kızım bu ara sessizleşti Allah yüzüme baktı o bebek de ses cikarmiyormus yoksa ben bitmiştim😅

Yok bu zamana kadar hiç öyle yapmamıştım, direkt kusunca acaba mı dedim denedim ona da ağzını sürmedi zaten. Bugün omlet, lor peyniri ve pekmez vereyim dedim. Dudağının ucundan tadına baktıklarıyla kaldı 🤷
Bizimkide sevmiyor çoğu şeyi belki seveceği birşeye denk gelmemişsinizdir daha. Sevmeyince yemiyolar benimkide ön yargıyla kafa çeviriyo bi fırsatla ağzına değdiriyorum tadı alınca beğenirse açıyo ağzını beğenmezse kafa çevirmeye devam. Benimde yenmeyen çok şey zebil oldu😑

X