2021 Aralık Anneleri

Şişlik kimisinde bir ay bile sürebiliyormuş bizimkinde 5 güne falan geçti. Ama emin ol ilk günden sonra acı hissetmiyorlar.. hissetse o bez değişimlerinde ayaklarıyla o kdar hareket edemez
Valla emeklemeye çalışıyor, yüz üstü dönüyor. Acı olsa bence de yapamaz ama benim içim acıyor gördükçe. Kanlı gibi kırmızı kırmızı

Ya üstünden çok geçmiş ama ancak gördüm. Uyku eğitiminin 3. Haftasından bildiriyorum gündüz uykuları 1s 40dk yı buldu kendi uyumayı öğrenmesi lazımmış demekki dedim ben de... Naçizane

Ya üstünden çok geçmiş ama ancak gördüm. Uyku eğitiminin 3. Haftasından bildiriyorum gündüz uykuları 1s 40dk yı buldu kendi uyumayı öğrenmesi lazımmış demekki dedim ben de... Naçizane
Ayy aradığım kişiyi buldum
Süreç nasıl ilerliyor ne kadar süreli eğitim alıyorsunuz?
Bizim yaklaşık 2 ay çok fena oldu uykularımız yani hep uyudu aslında gündüzleri de ama uykuya dalarken krizler yaşadık
Şu anda da pilates topunun üzerinde kucağımda pışpışlayarak uyutuyorum uykuya direnmiyor bu şekilde, gündüz toplam 3-4 saat kadar uyuyor yine
Ama kendi kendine uykuya geçebilmesi için düşünüyorum bu eğitimi Eylül itibariyle bakıcı ilgilenecek haftanın bikaç günü, elin kadını da pilates topunda oğlumu pışpışlayabilir mi ya da oğlum bunu ister mi sanmıyorum

Ay evet süreci biraz detaylı anlatabilir misiniz? Neler yapıyorsunuz, çok zorlayıcı oluyor mu? Ben çalışıyorum o yüzden yapabilir miyim diye hep soru işareti var aklımda.

Kızlar kaçıncı ayda adet oldunuz ya ben 5 ay sonra oldum doğumdan . Ama çok az oldu kanama
Ben ikinci ayda oldum çok az kanama oldu üçte olmadım 4 te sadece iki gün yine az kanama oldu şimdi de bu hafta (6 bucuk aylik) oldum ama bunda çok çok fazla kanamam oldu

Teşekkür ederim canım. Dikişli oldu.
Yeni yazabiliyorum canım kusura bakma. Bizimki klipsli oldu ama bize dr birkac sayfalık bilgi yazısı vermişti orda şişlik görüntüsü uzun sürebilir endişe etmeyin diyordu. Korkma zamanla düzelir ama imkanın varsa doktora da bir sor kanlı görünüyor demişsin ama bence normaldir.

Kızlar şu cırtlı kitaplardan almıştım oğluşuma 3-4 gündür onu gösteriyorum resmen artık kendi söküp cırtlarını kenara koyuyor sizlere de tavsiye ederim

Eklentiler

• A1B922E0-1B8E-48D9-9214-76C8C14DE9B3.jpeg
    193,2 KB · Görüntüleme: 45
  • E5B343AE-BAFD-4BA5-B5CC-254FD44B2928.jpeg
    220,9 KB · Görüntüleme: 40
  • A1B6F2E7-37E1-4DC4-9C9B-A764DA052521.jpeg
    169,5 KB · Görüntüleme: 48
  • 2C636158-E437-495B-B608-FC5F51C8358B.jpeg
    164,7 KB · Görüntüleme: 47
  • 1C187351-0A49-4F02-8738-28F3EBAB886D.jpeg
    149,2 KB · Görüntüleme: 44
  • 19B6ED2D-2A75-41AB-AE4B-AF6946C4EB7D.jpeg
    163 KB · Görüntüleme: 44
Kızlar şu cırtlı kitaplardan almıştım oğluşuma 3-4 gündür onu gösteriyorum resmen artık kendi söküp cırtlarını kenara koyuyor sizlere de tavsiye ederim
Kizlar hepsiburada da indirim var sepette tanesi 40a dusuyor ayrica 1 tane al 2.yuzde 50 indirim olan saticida var

Eklentiler

• Screenshot_20220604-094007_Hepsiburada.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 27
Kizlar blender mi catallami ezeyim ilk tadimi yapacagiz bugun bide 1 cay kasigi vercem toplamda dimi ve onuda kucuk kucuk 4 5 kerede dimiiiiiiii of cok gerginim
Ne vereceksin canım?
Çatalla ez ve bana kalırsa çay kaşığı diye sınırlandırma kendini. Ne kadar yemek isterse yesin. Sonuçta hepsini silip süpürmeyecek bizimki mesela ilk muz tadımında küçük bir muzun yarısını yedi, ikinci gün de aynı. Üçüncü gün iki kaşık anca. Neyi ne kadar yiyeceklerine kendileri karar veriyor bence

Kizlar blender mi catallami ezeyim ilk tadimi yapacagiz bugun bide 1 cay kasigi vercem toplamda dimi ve onuda kucuk kucuk 4 5 kerede dimiiiiiiii of cok gerginim
Çatalla ez çok direnirse bir süre sonra mecbur blender çorba gibi yaparsın inşallah sever
Eveet çok da 5e bölmene gerek yok ya 3 seferde verirsin
Minik bi çay kaşığı da su ver ardından istersen ya da emzirirsin

Patates vericem

Canimm ben cam rendeyle rendeliyorum ilk 3 cay kasigi elma suyu ile basladim sonra puresine gectim sonra armut bugun dw yogurda gectim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…