2021 Aralık Anneleri

Ogutmustur canım onlar kusursuz ırk 😏 durup durup 3 çocuk büyüttüm hiç çocuk sallamadim der durur 😡 ve daha bunun gibi neler neler
Ben kv severim iyi kadındır ama oda bana bikere beni hiç yormadılar kitap okurdum bırakırdım uyurlardı dedi aradan bi kaç ay geçti bir muhabbet arasında kaynıma senin yanından ayrılamıyodum bacaklarım kopuyodu seni sallamaktan kilonda coktu dedi o aklıma geldi hangisi doğruydu bilemedim 🤣🤣

Tecrübeli anneler size bir sorum olacak.. oğlum dün sünnet oldu, pipi hâlâ kanlı gibi kırmızı duruyor ve şiş, tahmini ne zaman düzelir? Gördükçe içim gidiyor..
1 haftaya geçer canım geçmiş olsun canı yansa elini değdirdiğinde tepki verir o kırmızılığa ben öyle rahatlatıyodum kendimi tepki vermiyordu iyileşmişti artık görüntü öyleydi sadece.

huzurunmeraklisi huzurunmeraklisi LCW kodu lazım mı bugün anam 😂

Dünkü kodu kullanamadım bacım
Acele ile girip aldım o an aklıma istemek geldi yetişmedi sonra da sepettekileri alayım dedim olmadı 😅🥹🥹

Bebelere pahalı şey alınmaz hemen mahvediyorlar
Ama anacım lcw bile almış başını gidiyor
Bi kot baktım 6 yaşındakine 189 TL yazmış

Laaaaann o kot bize 2 ay gitmez napion sen diyesim geldi 😒

Herkes indirim diyince dayanamadim bunu aldim bende gercekten fiyati coook iyiydi👍🏻😍

Eklentiler

• 16541883194184039937076248372302.jpg
    16541883194184039937076248372302.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 37
Bende hangi marka peynir verilebilir onu araştırıyodum süper oldu çok sağol valla 🌸 lor yapmak hadi kolay da labne cidden zaman istiyo 🥺 lor için hangi marka kullanabilirim ?
Lor yapmak kolay canım sute Limon damlatip kestiriyorsun sonra tülbente koyuyorsun süzgecin üstünde ağır bisey koyarak suyunu suzduruyorsun.Ben loru pazardan alıyorum kendimize ama bebeğe vermem ondan hangi marka şuan bilmiyorum ☺️

Lor yapmak kolay canım sute Limon damlatip kestiriyorsun sonra tülbente koyuyorsun süzgecin üstünde ağır bisey koyarak suyunu suzduruyorsun.Ben loru pazardan alıyorum kendimize ama bebeğe vermem ondan hangi marka şuan bilmiyorum ☺️
Geçen okudum da loru önermiyormuş dr labne yada tuzsuz pastörize peynir daha iyiymiş

O zaman kiri ye devamke 🤪Kaanlarin pastörize üçgen peyniri geçenlerde ilk aldık tadı vaya guzeldi çok yumuşak tuzsuz peynirdi.Oglana onu ve pınar süzme dönüşümlü vermeyi düşünüyorum 😊
Çok güzel 👍🏼
Yumurtayı dr bana 7. Ay dedi sen sabah kahvaltı veriyorum dedin

Tecrübeli anneler size bir sorum olacak.. oğlum dün sünnet oldu, pipi hâlâ kanlı gibi kırmızı duruyor ve şiş, tahmini ne zaman düzelir? Gördükçe içim gidiyor..
Şişlik kimisinde bir ay bile sürebiliyormuş bizimkinde 5 güne falan geçti. Ama emin ol ilk günden sonra acı hissetmiyorlar.. hissetse o bez değişimlerinde ayaklarıyla o kdar hareket edemez🙈

X