2021 Aralık Anneleri

Doktorunla konuş bence ek gıda sever belki mamayi içmediği için hazır kaşık maması yapıp verebilirsin.Tabiki doktoruna sorarak😉İnşallah toparlar bazı bebek iştahsız zayıf minyon olur kendini üzme duymadığı için uyumuyor olabilir.Hem hafif katı yemek refluyede iyi gelir reflu mamasida koyu kıvamlı çünkü ☺
Mantıklı . Ben şimdi daha sık emziriyorum bı haftaya gidelim eğer hala hiç kilo almazsa başlayayım ben de doktorumla . Çünkü bunun stresi ile ugrasamiyorum daha fazla

Başka bişey istesem olacakmış hahaha
Şu an kocam 1 ay listesi verdi keyifsiz tadımlar sonra güzel tariflere boğarım sizi 🤣
Bizimle de paylaş bizimle de🥶
Bu arada yumurtanın sarısıyla başlanıyordu ya? Yapılan son araştırmalara göre beyazının da verlmesinde bi sakınca yokmuş. Ben o yüzden ikisini karışık vericem. Güncellenen bilimi takip etmek lazım🥶
Beni linklere boğun kaşık tabak falan oioi mi alayım ne alayım 🤣🤣
Tabak olarak silikonu en iyi olan ezpz’miş ben ondan aldım daha gelmedi. Kaşık olarak da oioi ikili satılıyoru hem de taşıma poşetyle ondan aldım. Bide termos skiphop yeter😂
Önlük eksik bi, kolları lastikli beğenirsem onu alıcam

Kızlar bu arada ben de öğrendiğim bir şeyi paylaşayım

İrmikte fitik asit bol miktarda bulunuyormuş, bu da kalsiyum ve demirin emilimini zorlaştırıyormuş. Bu yüzden de özellikle ilk 1 yıl tavsiye edilmiyormuş 😐
Ya zaten ne alaka ya ben anlamadım her tarifte bi irmik instada.

Kızlar bu arada ben de öğrendiğim bir şeyi paylaşayım

İrmikte fitik asit bol miktarda bulunuyormuş, bu da kalsiyum ve demirin emilimini zorlaştırıyormuş. Bu yüzden de özellikle ilk 1 yıl tavsiye edilmiyormuş 😐
Zaten irmik popüler olmuş instagram annelerinde 😒bn oğluma hep çorbalarda bulgur, yoğurt çorbasında tek pirinç kullanıyordum
Dr ne verirsen ilerde de onu hep yer demişti ikisinide çok sever

X