2021 Aralık Anneleri

O 4 aylikken 8.5 kiloymus bizimki 7 onun boyu şu kadarmis bizimki bu kadar hatta o bogum bogummus
Kesin annenin sütü fişkiye gibi fışkırıyordu kız Allah aşkına 2 kardeş bile birbirini tutmuyor. Millet laf edim torba dolsun kafasında
Aaa nasıl 7 olur

Aman nolcak havuzda ağzına verirsin
Bizde de Bnm kızda pek hevesli değil herkes ağzını açıyor diyor bnmki hiç oralı değil
Valla bizimki de ben yerken ağzını falan açmıyor yani öyle yemelik bişey sezdiğini sanmıyorum vitaminini verirken ağzını açıyor ama sonra yüzünü buruşturuyor
Onu da her şeyi ağzına soktuğu için açıyor bence çocuk emmekten başka bir eylemde bulunmamış yemek adına ne bilsin de canı çeksin

Bizde d vitaminini ve ilacını tanıyor ona açıyor bi 2 kere su verdim 1 damlacık desem daha doğru şapırdata şapırdata içti

Benim koca boğaz iyice öğrendi sofradayken biz yerken çığlık kıyamet ağlıyo verin diye birde verirken sütün çektikçe hemen gelmesine alışınca o aradaki zamanı tolore bile edemiyo hemen ver diye ağlıyo çırpınıyo

Bnm oğlumda boyleydı yaşıtlarından küçük sınırım bozulurdu yorumlardan. Şimdın9 yadında o çocuk bu mu dıyorlar boyu da kılosunda yaşıtlarından cok cok ıyı üzüldüğüme üzülüyorum

Kızlarr yazın tatile gidecek olanlar bebişe mayo almaya gerek var mı şu uzun kollu olanlardan siz ne düşünüyorsunuz?
Eşim alalım diyor ama bana çok gerek varmış gibi gelmiyor.
Şu şapkalı müslin pançolar yeter sanki
6 aya kadar zaten denize sokmak önerilmiyor bizimki 6 aya yeni girmiş olacak yine de kısa bi sokup çıkarırım sadece güneşe fazla maruz kalmayacak
Bu küçük bedenler için rahatsız edici bir kıyafet gibi görünüyor

Eşin çocuk doktoru değil miydi ? Alalım diyorsa bizden daha iyi biliyordur herhalde

Bnde seninle aynı fikirdeyim çok vakit geçirmeyecek ama suda
Ayaklarını sokarsın anca soksan soksan
Tabi yine de kocanı dinlemek istersen dinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…