2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Canım net değil benim hesabımı göre 5+7 ama doktor a sorduğumda 5 hafta ama 4 gibi dedi anlamadım tam iki hafta sonra netleşir inşallah kalp atışında bebişi görürsek 🙏🏻🙏🏻
Benim de kac hafta kac gunluk oldugu bı karısık zaten son adet tarıhımjde bılmıyorum tam Allaha emanet gıdıyorz bakalım

Buraya eklermisiniz görüntüyü acaba benimki 4,6 mm dedi ve büyük dedi yolk ta büyükmüş
Ben anlamadım yolk, kese 1 cm olduktan sonra görünüyor diye okumuştum. Benim 6.4mm yazıyor ultrasonda ama içinde yolk görünmüyor henüz. Haftaya tekrar kontrol edelim büyümüş mü bakarız dedi hatta doktor. Zaten büyümesi gerekmiyor mu?

Ben anlamadım yolk, kese 1 cm olduktan sonra görünüyor diye okumuştum. Benim 6.4mm yazıyor ultrasonda ama içinde yolk görünmüyor henüz. Haftaya tekrar kontrol edelim büyümüş mü bakarız dedi hatta doktor. Zaten büyümesi gerekmiyor mu?
Tabiki gittiğinde büyümüş göreceksin annesi

Kızlar şunun tatlisligina bakın. her hafta farklı bi meyve. Rabbim hepimize %100 tamamlanmayi nasip etsin 🙏🧿 uygulama: dr banu çiftçi

Eklentiler

• 20210406_205839.jpg
    20210406_205839.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 35
Selam kızlar. Benimde değerim yükseldi çok şükür. Pazartesi kese için gidicem. Bende yavaştan belirtiler başladı. Dayak yemiş gibi kollarım ağrıyor bacaklarım ağrıyor. Birde kabızlık var.

Kızlar şunun tatlisligina bakın. het hafta farklı bi meyve. Rabbim hepimize %100 tamamlanmayi nasip etsin 🙏🧿 uygulama: dr banu çiftçi

Kalp atışını hayırlısıyla bi duyayım..
Sonra anında yapacaklarım,
1) Listeye adımı ekletmek
2) Profilime hamilelik takvimini eklemek
3) Telefonuma hamilelik takip programı indirmek

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

İnşallah Allah’ım 🤲🏻

Kalp atışını hayırlısıyla bi duyayım..
Sonra anında yapacaklarım,
1) Listeye adımı ekletmek
2) Profilime hamilelik takvimini eklemek
3) Telefonuma hamilelik takip programı indirmek

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

İnşallah Allah’ım 🤲🏻
1 ve 3 tamam. Hatta 3 den 3 tane var 😂 2 ye elim gitmiyor. Rabbim inşallah hepimize nasip eder🙏

X