2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

hayırlısı ve sağlıklısı olsun inşallah. güzel haberlerini de bekliyoruz

Kızlar benim gibi bekleyen varmı 5+5 im bekliyorum hala doktorum 15 nisanda gel dedi sabrım kalmadı artıkumarım o gün kalp atışınıda duyarız kendisini de görürüz

inşallah Ben kan testinde beta hcg 588 görünce gittim direk doktora. O gün kese göründü ve 4+5 dedi doktor ve 10 gün sonraya çağırdı tekrar. Şimdi bu cumartesi gideceğim kontrole.

inşallah Ben kan testinde beta hcg 588 görünce gittim direk doktora. O gün kese göründü ve 4+5 dedi doktor ve 10 gün sonraya çağırdı tekrar. Şimdi bu cumartesi gideceğim kontrole.
Maşallah. Rabbim sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin. Benim gecen cumartesi 4+1 deyken betam 7413 geldi. Yuksek olunca endişelenmiştim. Buradaki arkadaşlar rahatlattı. Bakalım cumartesi ne diyecek doktor.

Maşallah. Rabbim sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin. Benim gecen cumartesi 4+1 deyken betam 7413 geldi. Yuksek olunca endişelenmiştim. Buradaki arkadaşlar rahatlattı. Bakalım cumartesi ne diyecek doktor.

Güzel haberler vereceksin inşallah.
Her doktora giden, gelen yazan hep iyi haberlerle dönsün dilerim.

Çok şükür canımm sevindim şuan ben de inşallah

Kızlar benim gibi bekleyen varmı 5+5 im bekliyorum hala doktorum 15 nisanda gel dedi sabrım kalmadı artıkumarım o gün kalp atışınıda duyarız kendisini de görürüz
ben doktor degil de kendi istegimle beklemedeyim Daha onceden tecrübeliyim gidip bos donmek daha stresli oluyo. benim bide 4+5 olmasina rağmen degerim cok çok düşük. oyuzden 20 nisandan once gitmeyim diyorum..

bak mesela benim de son adet tarihine göre bugun 4+5 ve değerim 59 çıktı anca :) testte de ikinci cizgi belirgin görünüyo silik de olsa. tek tesellim adetin 19.günü yumurtlamanin son gunleriydi ozaman iliski oldu ama ona da 2 hafta oldu. nekadar gec döllenebilir o da muamma

olur olur niye olmasın

ayni kaderi paylasiyoruz desene :) ilki kaç yasinda

yaaa öyle mi?ne güzel benim köfte 7 yaşına girecek, 2 ayı kaldı. Seninki?

Kızlar cuma günü 332 ydi hcg. Bugün yani 3 gün sonra 669. Dün olsaydı bu değer normal derdim ama yine sıkıntı mı olacak acaba yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…