2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ben bu mama meme olaylarından bıktım usandım. Bebeğim memeyi tutuyor ama pörsümüş memede bişi yok ki çeksin. Arkadaşım bestlak damla önerdi bi de onu deneyeceğim. Aranızda kullanan var mı? Ya da bunun muadilini önereceğiniz başka bişi var mı?

Ben ebeye sordum iki saat olayını sarılığı olmadığı için üç saat de bir kaldırabilirsin dedi.ama ilk ay üç saati geçirme dedi.birde masaj denesene hem kakasını yapması için hemde gazını da çıkartır

Kizlar merhaba benim kız iki gecedir sadece kucağımda yatmak istiyor beşiğe koyunca erkenden uyanıyor sizde durumlar nasil

Benimki gündüz beşikte uyuyor simdilik umarim kucağıma iyice alışmaz korkuyorum gündüzde beşik istemeyecek diye
Benim gündüz bazen ana kucağında, bazen beşikte, gece anne yanı beşikte yatıyor.. gece ilk uykuya geçişimiz zorluyor biraz. Ben yatiriyirum o kalkıyor bi ara uyuyor artik

Biraz önce çocuk Dr geldik.korktuğum başıma geldi.gaz sancısı had safada ve bu oğlumun da alerjik olma ihtimali yüksek.gerçi ben bunu ön görerek doğumun 4 günü diyete başlamıştım.Süt ve süt ürünlerinin hepsini kesmiştim ama Dr yumurta beyazını da kes dedi.çok moralim bozuk oğlum uykusunda bile inliyor gaz sancısı dan.ne yiyeceğim hiç bilmiyorum.ilk oğlumda bu süreci bir buçuk sene yaşadım aslında alışığım bu duruma ama loğusaliktan mı bilmiyorum kötü hissetmem.tabi birde annem faktörü var.ayni şehirde 5 dk yürüme mesafesinde ama bir gece bile kalmadı yanımda.geceyi geçtim gündüz gelip iki saat oturmusluğu iki yada bilemedin üç keredir.böyle yapacağını tahmin ediliyordum ama yinede zoruma gidiyor.sözde tek kızım göz agrilariyim ama yok.böyle yapması için de hiç bir sebep yok.birde üste çıkmaya çalışıyor.arayinca birşey istiyormusun diye soruyormuş bende yok deyince benim onları istemediğimi düşünüyormuş.sanki var dediğimde çıkıp geldi.kayinvalde de kayınpedere bakıyor.kimse yok başımda çok şükür yetiyorum kendi kendime yetmedigim yerde işleri bırakıyorum.kuzumun alerjisi çabuk geçsin diye bize dua edin kızlar

Canım benim inşallah kısa sürede biter bu alerji ve bebeğin gaz sancısından kurtulur annelerde olsa kimseden bisey beklemeyince daha huzurlu oluyor insan. Hem bak kendi işini halledebiliyorsun zorlansanda. Bu günler elbet geçecek canim, az sabir

Kızlar bişey sorucam aranızda sütü yetmediği için mama takviyesi yapan var mı? Benim psikolojim bozuldu iyice 4. Gün kontrole gittik 600gr vermişti sarılık olmuş anne sütü yetmediği için dr mama takviyesi verdi. Önce 15er dakka 2 göğsünü emzir sonra mama ver dedi. Öylede yaptım 3 gün sonra tekrar gittik çok şükür sarılığı geçmişti. Ama şimdide benim psikolojim bozuldu sürekli aç gibi geliyo sütüm yeter mi yetmez mi bilmediğim için cesaret edip mamayı bırakamıyorum. Aventin biberonunu aldırdı bebek hemşiresi şimdi bide memeyi taamamen bırakır korkusu başladı. Napıcağımı şaşırdım.Benim durumumda olan var mı?

Kızlar merhaba benim ogluşum 2 gögsümüde emmeyince uyumuyor duymamasının imkanı Yok ve sürekli emdikce kusuyor ve sürekli ıkınıyor gazınızda çıkartıyoruz varmı böyle bişey yaşayan

Kizlar merhaba benim geceleri surekli memede kalmak istiyor dun de emzik verdim içime hiç sinmeyerek başka ne yapabilirim

Avent biberon kullandım ret yapmadi..sut bebis emdikce çoğaliyor, malt içecek, rezene günlük tuketiyirum baya süt oluyor. Mamayi direkt bırakmak yerine azaltabilirsiniz, günde 2 kere filan şeklinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…