2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

cok isterim 2. defa bu listelerde yer almak ama suan icin sadece su bilgiler mevcut;
SAT 03.03.2021
BDT 08.12.2021
Yaş 33
2. çocuk
Ben 21 Mart tek ilişkiyle bugun iliskinin 15.günü yani son adet tarihine gore 4+5ken bugün kanda 59 değeri gördüm. yani durumum belli değil oyuzden kese ve kalp atisi için 2 haftadan once doktora gitmem oglumdan tecrubeliyim 6+0da bos kese gördük 6+4te alttan yolk görüldü derinden kalp atışıyla :)
Bunda da geç dollenmeyse yine 7. haftada anca görünür ultrasonda.
İnsallah saglikla yer alirim listede 2 seneden sonra :)

hayırlısı ve sağlıklısı olsun inşallah. güzel haberlerini de bekliyoruz :21:

Kızlar benim gibi bekleyen varmı 5+5 im bekliyorum hala doktorum 15 nisanda gel dedi sabrım kalmadı artık😏umarım o gün kalp atışınıda duyarız kendisini de görürüz 🤲🏻❤️

inşallah :dua: Ben kan testinde beta hcg 588 görünce gittim direk doktora. O gün kese göründü ve 4+5 dedi doktor ve 10 gün sonraya çağırdı tekrar. Şimdi bu cumartesi gideceğim kontrole.

inşallah :dua: Ben kan testinde beta hcg 588 görünce gittim direk doktora. O gün kese göründü ve 4+5 dedi doktor ve 10 gün sonraya çağırdı tekrar. Şimdi bu cumartesi gideceğim kontrole.
Maşallah. Rabbim sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin. Benim gecen cumartesi 4+1 deyken betam 7413 geldi. Yuksek olunca endişelenmiştim. Buradaki arkadaşlar rahatlattı. Bakalım cumartesi ne diyecek doktor.

Maşallah. Rabbim sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin. Benim gecen cumartesi 4+1 deyken betam 7413 geldi. Yuksek olunca endişelenmiştim. Buradaki arkadaşlar rahatlattı. Bakalım cumartesi ne diyecek doktor.

Güzel haberler vereceksin inşallah.
Her doktora giden, gelen yazan hep iyi haberlerle dönsün dilerim.

Benimde geçen hafta pazartesi 1989 bhcg ile görülmedi. Doktor görünmesi gerekiyordu deyince bende çok endişelendim. Bugün başka bir doktora kontrole gittim çok şükür keseyi gördüm çok küçük olduğu için görülmemesi normal dedi. Endişe ile geçen bir haftanın ardından bugün rahatım çok şükür. Sende rahat ol hiç merak etme boşu boşuna stres
Çok şükür canımm sevindim şuan ben de inşallah🤗

Kızlar benim gibi bekleyen varmı 5+5 im bekliyorum hala doktorum 15 nisanda gel dedi sabrım kalmadı artık😏umarım o gün kalp atışınıda duyarız kendisini de görürüz 🤲🏻❤️
ben doktor degil de kendi istegimle beklemedeyim ☝🏻 Daha onceden tecrübeliyim gidip bos donmek daha stresli oluyo. benim bide 4+5 olmasina rağmen degerim cok çok düşük. oyuzden 20 nisandan once gitmeyim diyorum..

bak mesela benim de son adet tarihine göre bugun 4+5 ve değerim 59 çıktı anca :) testte de ikinci cizgi belirgin görünüyo silik de olsa. tek tesellim adetin 19.günü yumurtlamanin son gunleriydi ozaman iliski oldu ama ona da 2 hafta oldu. nekadar gec döllenebilir o da muamma

bak mesela benim de son adet tarihine göre bugun 4+5 ve değerim 59 çıktı anca :) testte de ikinci cizgi belirgin görünüyo silik de olsa. tek tesellim adetin 19.günü yumurtlamanin son gunleriydi ozaman iliski oldu ama ona da 2 hafta oldu. nekadar gec döllenebilir o da muamma

olur olur niye olmasın:nazar:

ayni kaderi paylasiyoruz desene :) ilki kaç yasinda

yaaa öyle mi?ne güzel :KK200: benim köfte 7 yaşına girecek, 2 ayı kaldı. Seninki?

Kızlar cuma günü 332 ydi hcg. Bugün yani 3 gün sonra 669. Dün olsaydı bu değer normal derdim ama yine sıkıntı mı olacak acaba yaa 😔

X