2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de 6+2deyim bugün. Doktora gittim ama duyamadık sesini. Küçücücük minnacıcık bi beyazlık gördük 😍 herkesin vücudu başka kimi 5+5te duyar kimi 8+5 te duyar dedi doktorum
Yaaa çok sevindim sizin adınıza 🙈 ya beyazlık görmeye de razıyım yeter ki ona dair orada olduğuna dair bir işaret göreyim, korkuyorum geçen hafta ki gibi sadece kese görürsek diye

Yaaa çok sevindim sizin adınıza 🙈 ya beyazlık görmeye de razıyım yeter ki ona dair orada olduğuna dair bir işaret göreyim, korkuyorum geçen hafta ki gibi sadece kese görürsek diye

ben kalp atışını da duyabileyim diye bu kadar bekledim aslında. İnşallah görürsün annesi miniğini 🥰

Yaaaa o kadar çok tuhaf oldum ki daha önce sizlere acaba hamilemiyim diye yazmışım şimdi ise Aralık anneleri olarak aranıza katılmak için yazıyorum gerçekten gözyaşım pıt pıt 😥 ama tam olarak kaç haftalık vs bilemediğim için bilgileri yazamadım pazartesi günü inşallah 🙏🏻
Bende ilk olarak hamile miyim diye yardım istemiştim, o kadar inanamamıştım ki şimdi buradayız umarım buradaki herkes sağlıkla kucağına alır kokusunu duyar bebeğinin ❤️

ben kalp atışını da duyabileyim diye bu kadar bekledim aslında. İnşallah görürsün annesi miniğini 🥰
Ayyy umarım

umarımmmm şu an tek istediğim şey bu 🙏🙏

Ben hastaneye gitmiyorum canım ya. Biraz zor oluyor tahlil verdiğinde falan ama. Prof.Dr.Cemil Akgül’e gidiyorum, kendi kliniği var. Orada doppler ve birkaç aleti daha var. Ama tabi tahliller için hastaneye gidiyorum mecburen. Bakalım merak ediyorumm internette ilk renkli ultrason 11.hafta diyor, burun kemiği ve ensesine bakılıyormuş down sendromu için. Ama her doktor farklı çalışıyor 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
O zaman çekme ihtimali var canim, hatta gittiğinde sor nr zamn renkli görürüz diye.. internette bende görüyorum çok tatlı oluyor

Yaaaa o kadar çok tuhaf oldum ki daha önce sizlere acaba hamilemiyim diye yazmışım şimdi ise Aralık anneleri olarak aranıza katılmak için yazıyorum gerçekten gözyaşım pıt pıt 😥 ama tam olarak kaç haftalık vs bilemediğim için bilgileri yazamadım pazartesi günü inşallah 🙏🏻
Maşallah kuzum. Rabbim sağ salim ilerlemesini nasip etsin insallah🙏

Arkadaslar ümmi subyandan bahsetmissiniz. Bir arkadasimda yumurtlama gerceklesmiyor.
Duanin tam olarak nasil yapilmasi gerek? Yazdirip uzerinde
Kızlar 2 gündür baş dönmem var normal mi acaba sizde olmuş muydu?
Bende en başından beri vardı canım yoğun bir şekilde hala da devam ediyor ara ara

Ben hastaneye gitmiyorum canım ya. Biraz zor oluyor tahlil verdiğinde falan ama. Prof.Dr.Cemil Akgül’e gidiyorum, kendi kliniği var. Orada doppler ve birkaç aleti daha var. Ama tabi tahliller için hastaneye gidiyorum mecburen. Bakalım merak ediyorumm internette ilk renkli ultrason 11.hafta diyor, burun kemiği ve ensesine bakılıyormuş down sendromu için. Ama her doktor farklı çalışıyor 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Tamam o zaman ikili testte bakılıyor o zaman.o zaman kan tahlili de istiyorlar

Kızlar bugün başka hastanede başka doktor seçtik(şehir hastanesi), bir kadın doçent buldum çok rahatladım, muayene de oldum güzel. Bebeğimizin gelişimi tam gaz devam ediyor şükürler olsun. Doktor kalp atışını da bu kez sadece gösterdi. Sesi yok mu diye sorduğumda, yüksek ses bebeği rahatsız ediyor, sürekli açmayı doğru bulmuyorum dedi. Tabii dedim o zaman sorun yok.

Bir de odası dar diye eşimi içeri alamamıştı doktor, ben masaya uzanır uzanmaz telefonunu çıkar ekranı videoya al, eşine göster dedi. Ay bi sevindim 🤩 hemen çektim, kalbin attığı yeri aldım resmen videoya. Şükürler olsun. Ben 7+2 haftalık diyordum, ultrasonda 7+4 çıktı bu arada.i doktor

Bir sonraki kontrol 20 gün sonra. Allah hepimize yavrumuzu, çoğul olanların da yavrularını sağ salim dünyaya getirmemize yardım etsin inşallah 🤗
ankara şehir hastanesimi canım hangi doktor ücreti felan nedir?

Kızlar bugün başka hastanede başka doktor seçtik(şehir hastanesi), bir kadın doçent buldum çok rahatladım, muayene de oldum güzel. Bebeğimizin gelişimi tam gaz devam ediyor şükürler olsun. Doktor kalp atışını da bu kez sadece gösterdi. Sesi yok mu diye sorduğumda, yüksek ses bebeği rahatsız ediyor, sürekli açmayı doğru bulmuyorum dedi. Tabii dedim o zaman sorun yok.

Bir de odası dar diye eşimi içeri alamamıştı doktor, ben masaya uzanır uzanmaz telefonunu çıkar ekranı videoya al, eşine göster dedi. Ay bi sevindim 🤩 hemen çektim, kalbin attığı yeri aldım resmen videoya. Şükürler olsun. Ben 7+2 haftalık diyordum, ultrasonda 7+4 çıktı bu arada.

Bir sonraki kontrol 20 gün sonra. Allah hepimize yavrumuzu, çoğul olanların da yavrularını sağ salim dünyaya getirmemize yardım etsin inşallah 🤗
Ay aminn insallah😁cok sevindim adiniza sansliymissiniz😃bende atısı duyarsam nasil telefona cekebilirim diye dusunuyorum.

X