2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İki gün önce öğrendim iki yıllık hasret bitti gelin beraber ilerliyelim gebeliğimizi
Merhaba Rabbim sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin bende 4+3 haftalık gebeyim kısmetse ağustosta doğumum. 1 tane 5.5 yaşında kızım var Bundan 4 ay önce boş gebelik teşhisiyle kurtaj oldum şimdi yeniden hamileyim Allaha şükür inşallah bu sefer herşey yolunda gider takipteyim...

Bende akintiyla beraber pembemsi kanama olduda.. buda benim kimyasal gebelikten sonraki hamileligim.. kanamam olunca doktor progestan verdi. Onu simdi kuölaniyorum. Cok sükür birsey yoktu ama simdi yine pembemsi akintiyla beraber geldi. Bilmiyorum sizcr bebek büyüyor kese genisliyor yerde dar oldugu icinmi böyle oldu.. ?

Canm benim kızımda çok olmuştu pembe ve kahverengi kanama Dr progestan vermişti 7 8ve 11 12haftalarda olmuştu ama her seferinde Dr gel bi görelim demişti şükür rahim genişlediği içindi sonrakiler sen yine bi tedbir amaçlı Dr a sor canm ama korkutma kendini çoğu gebeliklerde oluyor böyle

Allah razi olsun canim. Cok tesekkür ederkm. insaAllah bendede öyledir. Rahim genisledigi icindir. Persembe ramdevum var. O zamana kadar allahtan bisey olmaz insaAllah

Kızlar merhaba Eşimin covid testi pozitif çıktı filyasyon ekibi bu sabah geldi benden de sürüntü aldılar burnum dolu boğaz ağrım ve gece ateşim çıktı terledim çok korkuyorum ya düşük yaparsam ya da düşük yapmam ama çocuğum engelli olursa diye Çevrenizde benim kadar az haftalık hamile olup çocuğunu sağ salim kucağına alan duydunuz mu benimle varsa paylaşabilir misiniz?

Kendi gebeliğiniz size özgüdür bir başka kadınınki de kendine.. Gelişiminin nasıl olduğunu merak etmeniz doğal ama kendinizi başkasının beta hcgsi veya başka bi şeyiyle kıyaslamayın. Kendinize bakıp sürecinizin tadını çıkarın. İstemeseniz içiniz temiz olsa bile göz değdirebilirsiniz nazar değdirebilirsiniz Allah hepimizin herkesin yavrusunu kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…