2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba kızlar benimde sat 4 kasım ben geçen hafta p.tesi adetime 4 gün kala evde test yaptım çift çizgi çıkınca beta baktırdım 12 çıktı, 2 gün snra 56 oldu ondan 2 gün snra 88 oldu, 3 gün sonra bugünde 240 çıktı. Sizce artış nasıl? Hftaya kese için çağırdı ama artış az mı telaşlanıyorum progestanda kullanıyorum birz kahverengi leke olmuştu
İlk defa mı olsu canım lekelenme benım 4 gundur oluyor

Canım bende 21 kasımda transfer oldum. Nasıl hesapladın 4+4 oldgunu?
Buradan hesaplaya bilesin seçenekleri içinde embryo transferi de var

merhaba arkadaşlar sat 4 kasım 4+6 günlük bebişim.bugun kese için gittim karından usg kese görüldü çok şükür. kâğıtta 7.6 mm diyor kese boyu normal mi. doktor hiç yorum yapmadı düzenli büyücekmi takip edicez dedi.normal mi kızlar takip edicez falan diyince sıkıntı mı var anlamadım.

merhaba arkadaşlar sat 4 kasım 4+6 günlük bebişim.bugun kese için gittim karından usg kese görüldü çok şükür. kâğıtta 7.6 mm diyor kese boyu normal mi. doktor hiç yorum yapmadı düzenli büyücekmi takip edicez dedi.normal mi kızlar takip edicez falan diyince sıkıntı mı var anlamadım.
Hayırlı olsun.. sağlıkla kucağınıza da alırsınız inş👼🏼🙏
Beta değerinize de bakıldı mı kaçken kese görüldü acaba ☺️

Benimde sat 4 kasım ama beni kese için hftaya çağırdı şu an erken dedi bnmki geç döllenme sanırım betada daha kese görüncek değerde değil

Buradan hesaplaya bilesin seçenekleri içinde embryo transferi de var

canım sen kese için doktora ne zaman gidiceksin daha gitmedin değil mi

Benimde hiç belirtim yok 🤦🏻‍♀️ belki saha erkendir . goguslerim asiri hassas be kocaman oldu ama bu tup bebek ilacları sayesinde olabilir cunku halen progestam , esteofem ve duphasyon kullanıyorum . adet agrım devam ediyor ve gunde bir iki kasıkda ve belimde batmalar oluyo 😁
transferin ne zaman olmuştu canım senin:)

X