2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar iki gündür karnımda özellikle göbek deliği çevresinde bi sertleşme var. Otururken, uzanırken problem yok ama iki dakika ayakta kalsam hemen sertleşiyor. Normal mi bu? Kontrole 1 hafta var. Magnezyum ne zaman başlanıyor?

Daha ıyı aslında bılıyormusun,, 2016 eylul annelerinde 16. Haftadan önce cok kısının degısmısdı hatta doktor pıpı var dıyıp 16. Haftada kız demısdı gercekdende bu haftalar cok benzıyormus organlar,, gec olsun güç olmasın demişler bızde gec öğrenelim ama ıkılemde kalmıyalım

Çok güzel inşallah bizler de güzel sonuçlar alırız

Gecmis olsun. Saglikla kucagina al insallah. Fetal Dna dedigin nifty test mi ve nerede, nasil yaptirdigini ogrenebilir miyim?

12+5 im hala devam ediyor kanamam yani risk oldumu doktor gecti diyene kadar gecmiyor malesef önceki hamileligimdede 5. 6. ayda bile riskim vardi plesentam asagidaydi tabi bu bendeki sorunlardi insallah hic kimsede olmaz bidaha yasamaz hickimse
Merhaba ben 8+ 5 im 4.haftadan beri bazen kahve leke, bazen kanlı akıntı bazen aktif kanamam var.Sizin de mi erken basladı benım gibi? Bır de karın agrılarım da oluyo adet gibi

Merhaba ben 8+ 5 im 4.haftadan beri bazen kahve leke, bazen kanlı akıntı bazen aktif kanamam var.Sizin de mi erken basladı benım gibi? Bır de karın agrılarım da oluyo adet gibi
Evet canım adet gunu basladı hatta adet olucam sandım ara ara hep oldu. 11.12. Haftada dahada arttı sımdı hafıf devam edıyor

Evet canım adet gunu basladı hatta adet olucam sandım ara ara hep oldu. 11.12. Haftada dahada arttı sımdı hafıf devam edıyor
Cok korkuyorum.Siz plasenta previa da gecırdınız sanırım.Hareket ettıkce agrım oluyo dınlenıbce gecıyor sizin de oyle mıydı pekı?Ya da kanamanız hareketle mı oluyordu

Cok korkuyorum.Siz plasenta previa da gecırdınız sanırım.Hareket ettıkce agrım oluyo dınlenıbce gecıyor sizin de oyle mıydı pekı?Ya da kanamanız hareketle mı oluyordu
Öncekı hamılelıgımde gecırdım şimdide belirtısı var ama bunun anlasılması ıcın bıraz daha zaman varmıs 20. Haftada falan.. bol bol dınlenmeye bak daha kucuk tam tutunması ıcın fazla hareket etmemek lazım ben bol bol uzanıyorum bıraz gıdıp geldımmı kanamam artıyor mecbur hep uzanıyorum

Cok tesekkur ederım cevaplarınız için.Umarım saglıkla kavusuruz bebeklerımıze

Bu haftalarda karın agrısı cok yasayan arkadaslar oldu yanı rahım buyuyor vucut alısmaya calısıyor bende olamadı ama olsada normalmiş tabıkıde doktorada danısın içiniz rahat eder en azından

Ya benim de 12+6 daha 3 hafta var kontrole gitsem mi diyorum, siz iyi duruyosunuz ben olsam çoktan takılmıştım eşimin peşine öğrensemde alışverişe başlasam diyorum
Benim de 16. Haftada dörtlü test randevum var o zaman öğrenicem inşallah gösterirse zaten 4. Aydan sonra başlıcam demiştim alışverişe sürekli bakıyorum araştırıyorum şimdilik ama almıyorum hele bir cinsiyet belli olsun acelesi yok

Çok iyi temiz cikmasi, senin de dışardan vajinaya bulaşıyor demekki ben o kadar da dikkat ediyorum halbuki Dr a da sormayı unuttum neden oluyor diye. Fitil de hiç kullanmadım umarım becerebilirim
Kullanmadan önce elini iyice temizlersin bi şeycik olmaz yeter ki iyi olsunlar Eşim de cinsel ilişkinin idrar enfeksiyonunu artırdığını iddia ediyor hatta şu an ara mı versek falan diyor bilmiyorum erkekler bize göre çok şanslı bizim içerde olduğu için birikiyor işte dışta olsa temizler geçeriz içimizi temizlemenin yolu yok ne yazık ki

Kesinlikle katılıyorum bana bi şey denirse ben bide ikna olurum hayal kurmaya başlarım sonra değişirse duygularım allak bullak olabilir hiiiç riske girmeyelim Happy mom diye bir uygulama var orda erkek veya kız denilip detaylı ultrasonda değişen var Allahım sen koru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…