2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Geçmiş olsun ilk defa duydum böyle birşey. Ne kadar zor şeyler atlatmışsınız. Bidaha yaşatmasın Allah

Tesekkürler canim. Insan basina gelince ögreniyor. ben baza kaldirdim bir anda oldu. Oyüzden sezeryanli dogum yapanlar bir ömür boyu dikkat etmeli.

Kizlar simdi ciktim doktordan. Çok sükür sıkıntımız yok . 3 lu teste gerek yok dedi fetal dna testi yaptirdigim icin. Birde kramplar icin magnezyum yazdi. 5.5 aylikken detayli ultrason yapilacakmis. Ayrica hergün yürü bol bol proteinli beslen dedi.

☺ aynen fındık burunlu olsun sağlıklı olsun bizim olsun teyzesi çok teşekkür ederim inşallah temiz haberler veririm, iyiyim ben merak etmeyin can olduğu yerde umut her zaman vardır bizi güçlü tutan

Saglıkla gelsın bebiş ne guzel tek tek ögrenıyorsunuz benım daha 2 ayım var ben ögrenene kadar buyuk ihtımal herkes ögrenıcek
Ben de şu an gitsem öğrenirim önümde engel yok hatta eşim diyor ki gel yanıma bizim hastanede bakalım iki dakika cinsiyete Ama ben biraz daha merak etmek istiyorum hiiiç acelem yok öğrenicem bi şekilde diyorum girmedim ultrasona

Bu arada benim de çok şükür idrar kültürü temiz çıktı

Ya benim de 12+6 daha 3 hafta var kontrole gitsem mi diyorum, siz iyi duruyosunuz ben olsam çoktan takılmıştım eşimin peşine öğrensemde alışverişe başlasam diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…