2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba güzel anneler hepinizin gebeliklerini tebrik ediyorum👏😊.adetime iki gün kaldı cuma günü idrar testi yapmıştım(Üstteki) ve bugün sabahta tekrar yaptım.pozitif görünüyor yarın sabah kan testi vereceğim inşallah güzel haberler alırım kızlar adetten 4 gün önce silikte olsa çıkması erken döllenmeye mi işaret ediyor
Maşallah koyulaşmaya başlamış benim iki gün kala sizin ikinci testteki gibi çıktı 115ti değer

Benm midem çok yanıyor sudan çok midem bulanıyor kokulara hassasiyet çok var ve belimde ağrı oluyor yorulunca ara ara hep sersem gibiyim bide uyuyamıyorum bende pembe akıntı öğrendiğim gün sadece bi kere sonra bi kere sütlü kahve akıntı geldi yerleşme ile alakalı bence devam etmedi şuan akıntı da yok sık idrar olayı var salı günü gidicem o zaman tam 5haftalık olacak sizce kese görünür mü kızımda aynı değerlerde iken kese görünmüştü

Bildigim kadariyla hayır , boş gebelik diye birşeydr var malesef . Bende yarin 2ci beta test yapicam ortalama 4 haftalik hamileyim icim icimi yiyor , belirtim yok bende cok korkuyorum biran once kalp atislari duysakda rahatlasak 🙏🏼🙏🏼
Canım araştırsak o kadar çok şey var ki en iyisi araştırmamak

Kızlar merhaba. Ben 5+4deyim bugün. Enson cuma günü bhcg baktırmıştım 278 çıkmıştı sat 28 ekim. Perşembe günü gidicem doktora. Ama çok şükür midem bulantım falan hiç yok. Sadece akıntım oluyor açık renkli. Sizce bi sorun var mıdır? Korkuyorum biraz sanki hcgm düşük gibi. Ama iki günde bir 2katı arttı hep

X