2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar merhaba. Ben 5+4deyim bugün. Enson cuma günü bhcg baktırmıştım 278 çıkmıştı sat 28 ekim. Perşembe günü gidicem doktora. Ama çok şükür midem bulantım falan hiç yok. Sadece akıntım oluyor açık renkli. Sizce bi sorun var mıdır? Korkuyorum biraz sanki hcgm düşük gibi. Ama iki günde bir 2katı arttı hep
merhaba Ağustos anneleri diye konu olunca bende geleyim dedim :) değerin iki katı arttiysa hep herşey iyidir bence olumlu düşün 🤲🤲

Kızlar aklıma çok takılıyor hamilelikte türk kahvesi içiyor musunuz 🥺Ben günde bi tane kahvaltıdan sonra çok severim bu hafta sadece üç kere içtim üzülüyorum böyle olunca gerçekten bir tek türk kahvesini her gün içememek içime batıyor 🥺demir eksiğim yok Bu konuda ne düşünüyorsunuz ne yapıyorsunuz?

Kızlar aklıma çok takılıyor hamilelikte türk kahvesi içiyor musunuz 🥺Ben günde bi tane kahvaltıdan sonra çok severim bu hafta sadece üç kere içtim üzülüyorum böyle olunca gerçekten bir tek türk kahvesini her gün içememek içime batıyor 🥺demir eksiğim yok Bu konuda ne düşünüyorsunuz ne yapıyorsunuz?
günde bir fincan sıkıntı olacagını düşünmüyorum.
Yada yavas yavas azaltmaya çalıs zaten birde azaltamazsın

Canım bende çok içerdim Türk kahvesini de bebişi öğrendiğimden beri içmiyorum .Ama günlük bi fincan zararı yok diye okumuştum .Ben yine riske atmak istemedim 🥰

merhaba bizde aranıza katıldık benim de sat 1 Kasım bugün idrar testinde iki koyu çizgi gördük şükür yarın sabah ilk isim kan testi yaptırmak haftaua da nasipse doktor a ikinci gebeliğim inşallah oğlumu da 6 haftalıkken görmüştüm bakalım nasip ikinci kuzuma Rabbim hepimizin bebeklerini korusun bizim de 8 Ağustos gözüküyor inşallah ama tahminim temmuz sonu gibi olur nasipse

Gunde 1 fincandan zarar gelmez diye biliyorum bende ama yinede cok emin degilim ☺️

Kizlar ben son adete gore 4+4 um bugun ama tup bebek. Transfer 17 kasimdi. Transferin 21.gunu gitmis olcam kese icin. 8.gun kanda 36 10.gun 99 gormustuk. Beta 99 olduktan 10 gun sonra gitmis olucam eger aksilik cikmamissa deger 2 kat artmissa pzt 3000 lerde olmus oluyor beta. Kese gormek icin yeterli mi? Ultrasonda gorunur mu?
Çok sevindim adınıza rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Ben ayın üçünde reglime 2gün kala öğrendim yarın Dr randevusu aldım kese görünür mü acaba 4+6da
Ben de 2 gün kala negatifi öğrendim kanda adetten 5 gün sonra test yaptım 3 defa kaset onlarda pozitif gördüm 😍 git istersen kuzum sabredemiyorsan belki doktor başka bir şey der doktor ayarladysan bekleme Kuzu

merhaba bizde aranıza katıldık benim de sat 1 Kasım bugün idrar testinde iki koyu çizgi gördük şükür yarın sabah ilk isim kan testi yaptırmak haftaua da nasipse doktor a ikinci gebeliğim inşallah oğlumu da 6 haftalıkken görmüştüm bakalım nasip ikinci kuzuma Rabbim hepimizin bebeklerini korusun bizim de 8 Ağustos gözüküyor inşallah ama tahminim temmuz sonu gibi olur nasipse
Hayırlı ugurlu olsun kuzum Allah analı babalı büyütsün inşallah sag salim kucağınıza alin 😍

merhabalar kızlar bizim de sata göre 2 Ağustos görünüyor doğum. Ama geç döllenme olduğu için muhtemelen daha geç doğar diye düşünüyorum. Tabi bi aksilik olmazsa ☺️

X