2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba güzel anneler hepinizin gebeliklerini tebrik ediyorum👏😊.adetime iki gün kaldı cuma günü idrar testi yapmıştım(Üstteki) ve bugün sabahta tekrar yaptım.pozitif görünüyor yarın sabah kan testi vereceğim inşallah güzel haberler alırım kızlar adetten 4 gün önce silikte olsa çıkması erken döllenmeye mi işaret ediyor
Tebrikler, inşallah sağlıkla kucağına almak nasip olur.

İnşaAllah sizde ve burdaki herkes de sağlıkla bebeğini alır kucağına ❤️ Yaşınız kaç acaba ben 23 yaşındayım
34 yaşındayım canım, bugün benim de açık pembe kanama gibi bi akıntım var, tam kan olmasa da. o yüzden endişelenme seni gerçekten anlıyorum. Daha cok gencsin. Rabbim hayırlısını versin. 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Kızlar belirtimiz falan yok diyorsunuz da varsın olmasın da 🤭🤭 ben iki hafta sonra sizleri görürüm yavaştan daha erken 6. Ve 7. Haftadan sonra başlıyor genelde bide şanslıysanız çok olmaz o şans hepimize olsun diyelim artık 😍😍😍

Bildigim kadariyla hayır , boş gebelik diye birşeydr var malesef . Bende yarin 2ci beta test yapicam ortalama 4 haftalik hamileyim icim icimi yiyor , belirtim yok bende cok korkuyorum biran once kalp atislari duysakda rahatlasak 🙏🏼🙏🏼
Senin dediğin diş gebeliğe girmiyor ki canım o boş gebelik oluyor kese olup bebek olmayan inşallah önümüzde tam bir ay var bu 4 hafta içinde herşeyi görücez sağlıkla gelsinler 🌸

Bildigim kadariyla hayır , boş gebelik diye birşeydr var malesef . Bende yarin 2ci beta test yapicam ortalama 4 haftalik hamileyim icim icimi yiyor , belirtim yok bende cok korkuyorum biran once kalp atislari duysakda rahatlasak 🙏🏼🙏🏼
Canım evet bos gebelik olabilir ama dış gebelik gibi anneyi tehdit eden bir durum ihtimali ortadan kalkiyor rahimdeyse, Allah korusun

Merhabalar kızlar. Sat 28 ekim en son gcg takibimde değerim düşük falçkat 2 günde bir 2 katına çıktı. Çarşamba yaptırfığım tahlilde 270 çıktı. Perşembe günü doktora gideceğim. İnşallah sağlıklı olursa sağlıkla ilerlerse bende Ağustos annesi olacağım.
İnşallah canm benim 3kasım sat 115 çıkmıştı iki gün sonra 295oldu salı gidicem bende nasipse

X