2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba kızlar. Benim BAT bugündü bu sabah 4gün önce sonuç veren erken gebelik testi yaptım koyu değildi test çizgisi silikti ama çok rahat görülebiliyordu. 2-3 gündür Test yapıyorum hep silik çıktı sonuç. Doktora da BAT'ın üzerinden 5-6 gün geçince gitmeyi düşünüyorum siz hepiniz gittiniz mi doktora?
Ben daha gitmedim doktora kan verdim iki defa beta değerimi takip amaçlı .Bence sende bi kan ver bakalım pozitif çıkarsa doktora gidersin

Herkese merhabalar benim SAT 31 Ekimdi. BAT düzenli olmadığı için bilmiyorum ama 7 Aralık gibi olur diye düşünüyorum. En son Beta hcg 201 olarak hesaplandı çarşamba günü. 14 aralıkta tekrar doktora gideceğim inşallah kese görmek için. Eğer sağlıklı bi gebelik ise Ağustos annesi olacağım inşallah 🥰🧿🤲🏻❤️❤️❤️
Sağlıkla kucağına al inşaAllah canım 🥰❤️

Herkese merhabalar benim SAT 31 Ekimdi. BAT düzenli olmadığı için bilmiyorum ama 7 Aralık gibi olur diye düşünüyorum. En son Beta hcg 201 olarak hesaplandı çarşamba günü. 14 aralıkta tekrar doktora gideceğim inşallah kese görmek için. Eğer sağlıklı bi gebelik ise Ağustos annesi olacağım inşallah 🥰🧿🤲🏻❤️❤️❤️
Tebrikler canım sağlıkla kucaklamak nasip olsun🧿

Ben daha gitmedim doktora kan verdim iki defa beta değerimi takip amaçlı .Bence sende bi kan ver bakalım pozitif çıkarsa doktora gidersin
Ben 14 aralıkta kese için gideceğim sence gitmeden önceki günlerde üç defa ikişer gün arayla tekrar kan verip beta baktırayım mı?? Şimdiye kadar 4 defa bakıldı ama çok erkendi
27 kasım:12 , 29 kasım:39, 1 aralık: 90, 2 aralık: 210.

Merhaba kızlar. Benim BAT bugündü bu sabah 4gün önce sonuç veren erken gebelik testi yaptım koyu değildi test çizgisi silikti ama çok rahat görülebiliyordu. 2-3 gündür Test yapıyorum hep silik çıktı sonuç. Doktora da BAT'ın üzerinden 5-6 gün geçince gitmeyi düşünüyorum siz hepiniz gittiniz mi doktora?
Benim BAT üzerinden 5 gün gecti, henüz dr.a gitmedim, haftaya gideceğim. BAT üzerinden en az 3 gün sonra yap normal test, inşallah tekrar çift çizgi çıkar, covid de dr.a sık gitmek yerine biraz daha sabır canım 🧿

Ahsen555 Ahsen555 ne durumdasın canım geçmiş olsun devamı gelmez inşallah
Umutumut82 Umutumut82 sen nasılsın canım kesildimi kanaman benimde geçmeyen kasik agrım var sabretsemmi iki haftaya sabretmesemmi gitsemmi hemen bilemiyorum 😣😣

Tesekkurler canim evet kesildi .sabah oldu sadece. Doktor tekrarlarsa hemen hastaneye gel dedi . Insallah olmaz

Kızlar bence hastaneye gitmek için çok beklemeyin. Doktordan geliyorum 5+2 yim. Her şey normal beta hcg 2529 çıktı keseyi de gördük, hiç lekelenmem de olmadı ama ultrasonda kese arkası küçük bi kanama vardı progestan yazdı. Adet kanaması gibi olmazsa sıkıntı olmaz yerleşme kanaması da olabilir dedi ama yine de ihmal etmeyin bence en azından düşük önleyici progestan yazıyorlar

Ben 14 aralıkta kese için gideceğim sence gitmeden önceki günlerde üç defa ikişer gün arayla tekrar kan verip beta baktırayım mı?? Şimdiye kadar 4 defa bakıldı ama çok erkendi
27 kasım:12 , 29 kasım:39, 1 aralık: 90, 2 aralık: 210.
Öncelikle bi şey sormak istiyorum.4ünü de aynı hastanede mi verdiniz kanınızı ?

Hemen kötü düsünme canim oglumda benim 9.haftada olmustu lekelenme hemen hastaneye igne olmaya gitmistim.
Suanda yatiyorum bende hersey Allahtan.
Doktor bol bol dinlen ,iliski olmasin bol sivi al ve tekrar kanama olursa hemen hastaneye gel dedi.
Benim de 3 günde birdi canım her gün 2 taneye çıkardı gittim vurdurdum biraz önce

Benim de 3 günde birdi canım her gün 2 taneye çıkardı gittim vurdurdum biraz önce

Igneyimi günde 2 tane canim. Ben bu islerden pek anlamiyorumda. Ben sadece progestan hap iciyordum günds 2 tane. Sabah lekelenme olunca doktor hapı günde 3 e cikartti. Birde acilde prolutan diye 1 igne yaptirdi. Benim bu igneden vurulmam lazimmi acaba

Kizlar ben son adete gore 4+4 um bugun ama tup bebek. Transfer 17 kasimdi. Transferin 21.gunu gitmis olcam kese icin. 8.gun kanda 36 10.gun 99 gormustuk. Beta 99 olduktan 10 gun sonra gitmis olucam eger aksilik cikmamissa deger 2 kat artmissa pzt 3000 lerde olmus oluyor beta. Kese gormek icin yeterli mi? Ultrasonda gorunur mu?

Igneyimi günde 2 tane canim. Ben bu islerden pek anlamiyorumda. Ben sadece progestan hap iciyordum günds 2 tane. Sabah lekelenme olunca doktor hapı günde 3 e cikartti. Birde acilde prolutan diye 1 igne yaptirdi. Benim bu igneden vurulmam lazimmi acaba
Canım benım ki tüp bebek olduğu için zaten iğne transfer olduğum günden beri oluyorm. Vajinalde fitil kullanıyorm günde 4 tane sabah 2 akşam iki. O iğneyi doktoruna sor bakalım bi kaç günde bir olaman lazımmış

X