2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım 1 tane kese gördüm ama bilmiyorum ki
haa biz değere göre demiştik ikiz olabilir diye şimdi hatırladım cnm
Cnm saglıklız bebekse ne yaparsak yapalım düşer.
ama yorulmaya baglı, cinsel ilişkiye baglı, yerleşmeye baglı vb şeylerde iyice dinlen ilaçlarını kullan cnm kendini hiç yorma 7/24 uzat ayaklarını yüksek bir yere koy sadece lavobaya kalk bebişin seni bırakmaz hele de saglıklı Bi beşisse sen ne kadar sana tutunmasını istiyorsan o da sana sıkı sıkı tutunmak için elinden geleni yapar
hiç üzülme yorma kendini cnm bebeğin sana sıkı sıkı tutunur cnm

haa biz değere göre demiştik ikiz olabilir diye şimdi hatırladım cnm
Cnm saglıklız bebekse ne yaparsak yapalım düşer.
ama yorulmaya baglı, cinsel ilişkiye baglı, yerleşmeye baglı vb şeylerde iyice dinlen ilaçlarını kullan cnm kendini hiç yorma 7/24 uzat ayaklarını yüksek bir yere koy sadece lavobaya kalk bebişin seni bırakmaz hele de saglıklı Bi beşisse sen ne kadar sana tutunmasını istiyorsan o da sana sıkı sıkı tutunmak için elinden geleni yapar
hiç üzülme yorma kendini cnm bebeğin sana sıkı sıkı tutunur cnm
Yatmasam da bi iş yaptığım yok canım oturuyorum yatıyorum ilaçları kullanıyorm ne gelirse allahtan yapacak bir şey yok. İnşallah bebeğim benimledir

Bende kullanıyorm canım progestan sabah kalktığım da daha çok gelmişti

Canim ben doktorumu cepten aradim lekelenmem oldu diye. Hemen acile gelip düsük önleyici igne yapalim dedi. İgne oldum. Gunde 3 taneye cikartti progestran hapinida. Bence sende hemen hastaneye git

Yatmasam da bi iş yaptığım yok canım oturuyorum yatıyorum ilaçları kullanıyorm ne gelirse allahtan yapacak bir şey yok. İnşallah bebeğim benimledir

Hemen kötü düsünme canim oglumda benim 9.haftada olmustu lekelenme hemen hastaneye igne olmaya gitmistim.
Suanda yatiyorum bende hersey Allahtan.
Doktor bol bol dinlen ,iliski olmasin bol sivi al ve tekrar kanama olursa hemen hastaneye gel dedi.

Merhaba kızlar. Benim BAT bugündü bu sabah 4gün önce sonuç veren erken gebelik testi yaptım koyu değildi test çizgisi silikti ama çok rahat görülebiliyordu. 2-3 gündür Test yapıyorum hep silik çıktı sonuç. Doktora da BAT'ın üzerinden 5-6 gün geçince gitmeyi düşünüyorum siz hepiniz gittiniz mi doktora?

Herkese merhabalar benim SAT 31 Ekimdi. BAT düzenli olmadığı için bilmiyorum ama 7 Aralık gibi olur diye düşünüyorum. En son Beta hcg 201 olarak hesaplandı çarşamba günü. 14 aralıkta tekrar doktora gideceğim inşallah kese görmek için. Eğer sağlıklı bi gebelik ise Ağustos annesi olacağım inşallah 🥰🧿🤲🏻❤️❤️❤️

X