2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar asprin kullanıyorum 100 lük. Saat 20.00 gibi içtim. Sonra biraz yoğurt yedim ve midem çok bulandı kustum. Kusma saat 21.00 gibi oldu. Sizce yeniden asprin almalı mıyım?
Asprin de gitmiş midir midemden ne dersiniz?

Arkadaşlar asprin kullanıyorum 100 lük. Saat 20.00 gibi içtim. Sonra biraz yoğurt yedim ve midem çok bulandı kustum. Kusma saat 21.00 gibi oldu. Sizce yeniden asprin almalı mıyım?
Asprin de gitmiş midir midemden ne dersiniz?
aspirin 1 saatten kisa surede cozunuyordur sanirim zira ictikten biraz sonra agriyi kesiyor.

Bugun doktor randevum vardı ense kalıngılı 0.7 cıktı cok sukur doktor ıkılı teste gerek kalmadıgını benım oncekı durumdan dolayı dırek fetal dna testıgı yaptrlm dedı kalbınde sadece bır dalgasında bıraz degişklık var ama onemlı gorunmuyor dedı ıcıme kurt dustu 😬 daha cok erken ama sankı fazlalık var gıbı erkege benzıyor dedı 😂 yarında baska doktr randevum var bakalım o ne dıyecek ınsallah kalbınde sorun yoktur kızlar dua edın bana 😕

Bugun doktor randevum vardı ense kalıngılı 0.7 cıktı cok sukur doktor ıkılı teste gerek kalmadıgını benım oncekı durumdan dolayı dırek fetal dna testıgı yaptrlm dedı kalbınde sadece bır dalgasında bıraz degişklık var ama onemlı gorunmuyor dedı ıcıme kurt dustu 😬 daha cok erken ama sankı fazlalık var gıbı erkege benzıyor dedı 😂 yarında baska doktr randevum var bakalım o ne dıyecek ınsallah kalbınde sorun yoktur kızlar dua edın bana 😕
Yoktur canım inşallah sen gönlünü ferah tut 🤲🤗

Herkese merhaba ben sürpriz bir hamilelik yaşıyorum. Pkos olmama rağmen hemen hamile kalabildim ve hamile olduğumu ancak 9. Haftada anladım şimdi 11. Haftanın içindeyim Allah isteyen herkese nasip etsin
Merhaba, hoş geldin 🤗. Hayirli uğurlu olsun Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🤲

Teşekkür ederim cevabın için 🙏. Bende medilife Burcu Betül hanıma gidiyorum olumsuz bir tarafını görmedim ama emin olamadım, elektrik alamadım belkide. Selda hanımı da merak ediyorum randevusu hep dolu dediğin gibi yorumları genel olarak iyi ama tek tük olumsuz yorumlar da gördüm. Bende nerdeyse 1,5 ay sonrasına aldım Selda hanıma umarım iyidir sonrasında randevuyu kendi mi veriyor yoksa tahlil vs. yapilacagi zaman istenilen tarihe almak çok zor olur
Evet canım biraz randevu olayı sıkıntılı başlarda ama sonradan kendi oluşturuyor sanırım.
Her doktorun olumlu olumsuz yanları vardır herkesin memnuniyeti farklı oluyor tabi.
Ama doktor konusu önemli elektrik alamayınca ister istemez negatif düşünceler oluşabiliyor.Doktorla iletişim önemli.O hastanede başka doktorlarla ilgili yorumları okudun mu?
Ben en çok Selda hanim ve Burcu hanım hakkinda yorum okumuştum.

Kaç haftalıksın canım

Insallah yoktur Rabbim korktugumuzdan korusun canim 🤲. Kac haftalik bebisin? Bugun benim de kontrolüm vardi. Biz 11 haftalik çıktık. Cinsiyet soylemedi doktor ben de heyecandan sormayı unutmuşum🤭. 2li test için kan verdim. Insallah sonuçlarımız tertemiz cikar. Eli ayağı düzgün sapsaglikli bebislerimiz olur🤲

Fetal DNA kesin sonuç veriyor mu ilk gebeliğimde vs risk olmadı ama anksiyete var bende hep en kötü senaryoları düşünüp stres yapıyorum Dr. Risk görmese bile ben de kesin tanı testi düşünüyorum. Peki fiyatı hakkında bilginiz var mı? Ortalama olarak

Fetal DNA kesin sonuç veriyor mu ilk gebeliğimde vs risk olmadı ama anksiyete var bende hep en kötü senaryoları düşünüp stres yapıyorum Dr. Risk görmese bile ben de kesin tanı testi düşünüyorum. Peki fiyatı hakkında bilginiz var mı? Ortalama olarak
Merhaba, Ben dün iki firmayla görüstüm birisi 3500tl, diğeri 3600 tl dedi ortalama fiyatlar bu şekilde, hepimizin bebişleri sağlıkla gelsin inş🙏🏻🌸

X