2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Biri kiz biri oglan gibi geldi bana cunku erkek cocuk daha cabuk sekillenirmis. Usteki masallah sekillenmis herseyi belli
Gönlümden geçen de o meraktan çatlayacam bir sey de değil ha alışverişe başlamak istediğim için sırf.
Rabbin hayırlısını sagliklisini versin hepimize inşallah

Ay hepimizin inşallah Rabbim vaktinde sağlıklı doğumlar nasip etsin bize
Canim ikizlerin ikiside hemen belli oldumu benim 2 kese vardi birinde bebek vardi birinde yoktu. 19 unda gidicem daha var randavuma suan ne durumda merak ediyorum bos kese kayboldumu devam ediyormu dört gözle bekliyorum ozaman 10+3 olucak tam belli olur

Benimde en merak ettigim cinsiyet bir an önce o kisimlara gecsekde rahatlasak
Ah birçoğumuz 1ay içinde öğrenir sanırım haberlerle şenlenir burası benim ramzi ve nuba göre kız ama öğrendiğimden beri erkek hissettim hep oğlum çıktı severken de dilimden bilinçsiz bir şekilde ve rüyamda da gördüm erkek olduğunu kız çıkarsa şok olurum pek sevinirim hayalimdi kız evlat tabi öncelikle sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlar sonra da Rabbim gönlümüzün muradını nasip etsin inş

Canim kac haftalikken nuba baktirdin cunku erken haftalarda yaniltici oluyor en iyisi 11 12 haftalar

Ramzi teorisini hic cozemedim ben ya neye göre bakiliyor

Ramzi teorisini hic cozemedim ben ya neye göre bakiliyor
Ramzi 5-6 haftalıkken yolk sac neredeyse ona göre bakılıyor ya da plesanta nerede oluştuysa yani bebişin kesede ki durumuna göre değil, nub 10. Haftaya göre baktı İkra Meyra diye bir arkadaş benimkinin nubu baya belliydi aslında
Benim içime hep ikisi de erkek doğuyor zaten ama gönlümde bir tane kız var. Sağlıklı olsunlar da aman
Aminn tabi önce sağlık en en önemlisi o Sağlıkla gelsinler inş

Inşallah vardır canım Rabbim gönlundekini versin.
Benimki tüp bebek. Transferden sonra 12.gün 2 tane üçer mm kese görmüştük ama doktor takip edelim deyince bir hafta sonra tekrar gittik keselerin ikisi de büyümüştü. 5+3'tü keselerin büyüdüğünü öğrendiğimizde.

Bilemedim bende şimdi
Tamam internet çağındayız ama doktorda bir iki bir sey dese fena olmazdı dimi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…