2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Doktorun ne dediyse uygula zaten yeterli olup olmadığını doktorun belirleyecektir bence ama yinede sor istersen bende kullanıyorum coraspin bı kimyasal birde 16 haftalık kayıp yaşadığım için bu bebekte kullanmamı söyledi doktorum halbuki öncesinde iki sağlıklı gebelik geçirdim iki oğlum var

Sağolasın valla içim rahatladı kesinlikle kullanma deyip durdu kafamı karıştırdı

Sağolasın valla içim rahatladı kesinlikle kullanma deyip durdu kafamı karıştırdı

Slm bebegin hayirli olsun. Bendede kan pirtilasmasina yatkinlik var.genetik testleri sakin ihmal etme eger sendede pirtilasma varsa coraspin belli bir haftadan sonra yeterli olmuyor.bu yuzden benimde kayiplarim var. Ben hem coraspin 100 lük hemde hergün kan sulandirici iğne oluyorum.

Benim kaybım yok sadece tedbir amaçlı dedi doktor testi de istedi yine de yaptırabilirsem tabi gebelikte doğru sonuç vermiyormuş galiba

Benim kaybım yok sadece tedbir amaçlı dedi doktor testi de istedi yine de yaptırabilirsem tabi gebelikte doğru sonuç vermiyormuş galiba

Gebelikte dogru sonuc vermedigini hic duymadim.ailede varsa büyük ihtimal geçis yapiyor.devlet hastaneleri ücretsiz yapiyor.özeldd bundan 2 yil önce 1150tl ydi.

Doktorun nasıl uygun görürse öyle yapmalısın. Bizde de genetik pıhtılaşma. Ben hem iğne hem de ecopirin kullanıyorum. Pıhtılaşmanın derecesine göre ayarlar onu doktorun.

Arkadaşlar Nescafe içiyor musunuz hiç? Ben önceden günde 2 fincan içerdim ama hamilelikte bıraktım. Sıfıra indim ama bugün canım istedi 1-2 yudum içsem sorun olur mu acaba ?

Arkadaşlar Nescafe içiyor musunuz hiç? Ben önceden günde 2 fincan içerdim ama hamilelikte bıraktım. Sıfıra indim ama bugün canım istedi 1-2 yudum içsem sorun olur mu acaba ?

Ben günde 1 bardak çay ve haftada 2 fincan kahve içiyorum. Arada insanin cani istiyor.benim doktorum içme demedi içte demedi. Icinde kafein oldugu icin zararli deniliyor. Nescafenin kafeinsiz kahveleri var ondan alacağım ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…