2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben bunu ilk defa duydum doktorum eti çiğ yeme iyi pişmiş olsun dedi sadece dokunmaktan ne olacak ki
Cig ete dokununca elinizi istemsiz agziniza v.s. goturebilirsiniz o yuzden dikkat etmekte fayda var. Toksoplazmadan korunmak icin gerekli. Allah korusun ilk 12 hafta cok riskli bebekte kalici hasar meydana getirebiliyor

Cig ete dokununca elinizi istemsiz agziniza v.s. goturebilirsiniz o yuzden dikkat etmekte fayda var. Toksoplazmadan korunmak icin gerekli. Allah korusun ilk 12 hafta cok riskli bebekte kalici hasar meydana getirebiliyor
Aaa çok kötüymüş tamam canim teşekkür ederim 💞ama ben iki çocuk doğurdum boyle birseyi ilk defa duydum

Canım Ağustos Anneleri 🎈
Öncelikle hepinize hayırlı olsun demek istiyorum.
Geçen yıl tam da bu gün hamile olduğumu öğrenmiştim( gözyaşım pıt🤧) . 21 Ağustosta da miniğimi kucağıma aldım. Tatlı heyecanlarınızı kucağımda miniğimi emzirirken göz gezdiriyorum ne güzel günlerdi heyecanım mutluluğum endişem korkum aklıma geldi sayenizde. Ama hepsi geçiyor ;sizlerde seneye bu zamanlar 4.ay ataklarını uykusu gazı kakası ağlaması ek gıdası mamasını konuşuyor olacaksınız 😍 zaman gerçekten çabuk geçiyor gerçekten, bir an önce miniklere kavuşacağımız gün iple çekiliyor ama bu günlerinde keyfini çıkartın doya doya (çok özlüyorum gerçekten)
Ara ara konuşmalarınıza göz gezdirip eski günleri ,anılarımı yad ederim artık😍

Canım Ağustos Anneleri 🎈
Geçen yıl tam da bu gün hamile olduğumu öğrenmiştim( gözyaşım pıt🤧) . 21 Ağustosta da miniğimi kucağıma aldım. Tatlı heyecanlarınızı kucağımda miniğimi emzirirken göz gezdiriyorum ne güzel günlerdi heyecanım mutluluğum endişem korkum aklıma geldi sayenizde. Ama hepsi geçiyor ;sizlerde seneye bu zamanlar 4.ay ataklarını uykusu gazı kakası ağlaması ek gıdası mamasını konuşuyor olacaksınız 😍 zaman gerçekten çabuk geçiyor gerçekten, bir an önce miniklere kavuşacağımız gün iple çekiliyor ama bu günlerinde keyfini çıkartın doya doya (çok özlüyorum gerçekten)
Maşallah rabbim evladınıza hayırlı ömürler nasip etsin 🥰 inşallah bizde sağlıcakla kucağımıza alabiliriz 🤲

Yaklaşık 6 haftalık hamileyim, karnım aşırı şiş, sert ve gergin. Ayrıca arada kabızlık ve gaz problemi de yaşıyorum. Şimdiden böyle olduysam karnım büyüyünce ne yapıcam. 😔
İlk hamileliğim de hatırladığım kadarıyla böyle bişey yaşamamıştım (4,5 sene önce doğum yaptım).
Benim gibi olan var mı aranızda? Ya da tavsiyesi olan? 😊

Canım Ağustos Anneleri 🎈
Yaaa çok tatlısınız inşallah bizlerde kavuşuruz o günlere çok teşekkür ederim💞💞

Hayirli olsun :) toksoplazma ile ilgili oldugunu hatırlıyorum hos ben de dokunmustum ama cok sukur birsey olmadi. Marul v.s. icin de aynisi gecerli. Dra gidince size test yapilacak toksoplazma geciriyor musunuz bakilacak. Baska testler de yapiliyor ama cok zmn gecince cogu seyi ben de unutmusum
Canım maruldan nasil bir risk var ben bilmiyorum da ona göre önlemimi alayım 😊 aslında çiğ ete dokunulur sadece ağiza götürmeyeceğiz elimizi yada elimizde herhangi küçük bir kesik yara dahi olmayacak allah korusun 😊

Heyooo bu başlığı gördüğüme gerçekten çok duygulandım, 2020 Ağustos annesiyim bende :)
Herkese hayırlı olsun umarım hepinizin hamileliği çok rahat geçer ve minnoşları sağlıkla kucağınıza almak nasip olur 😊😊
Kendinizi kasmadan hamileliğinizin tadını çıkarmayı unutmayın çünkü gerçekten hemencik özleyiveriyor insan 😊😊😊

Aklınıza takılan herhangi bir şey olur ise hem buradan hem özelden sorabilirsiniz

Sizi gördüğüm için içim en az sizin kadar kıpır kıpır oldu 💜💜

Benim biraz geç aklıma gelmişti buraya bakmak o yüzden sonradan dahil olmuştum gruba bu sayfaları sıfırdan okuyanlar bence çok şanslı :)

Biz çok tatlı bir ekibiz 🍀

Ben bir şey soracağım şimdi aklıma geldi birden, evlilik tarihi alırken (daha bu yıl içinde) aile hekimim bana kan sonucunda hepatit aşın yok görünüyor bunu ol demişti. Tamam deyip geçmiştim. Şimdi hamilelik oldu bebek için bu aşının olmayışı nasıl etkiler olumsuz etkileri olur mu? Ya da bebek varken aşı olunabilir mi?

Heyooo bu başlığı gördüğüme gerçekten çok duygulandım, 2020 Ağustos annesiyim bende :)
Herkese hayırlı olsun umarım hepinizin hamileliği çok rahat geçer ve minnoşları sağlıkla kucağınıza almak nasip olur 😊😊
Kendinizi kasmadan hamileliğinizin tadını çıkarmayı unutmayın çünkü gerçekten hemencik özleyiveriyor insan 😊😊😊

Aklınıza takılan herhangi bir şey olur ise hem buradan hem özelden sorabilirsiniz

Sizi gördüğüm için içim en az sizin kadar kıpır kıpır oldu 💜💜

Benim biraz geç aklıma gelmişti buraya bakmak o yüzden sonradan dahil olmuştum gruba bu sayfaları sıfırdan okuyanlar bence çok şanslı :)

Biz çok tatlı bir ekibiz 🍀
Sağlıkla büyütün bebişi inşallah güzel dilekleriniz için çok teşekkürler benim merak ettiğim yaz hamileliği zormuydu

Sağlıkla büyütün bebişi inşallah güzel dilekleriniz için çok teşekkürler benim merak ettiğim yaz hamileliği zormuydu
Çok teşekkür ederim, ben home office 37. Haftama kadar çalışıyordum fakat evimde klima var çok etkilenmedim bu yüzden sıcaklardan... yürüyüş yapacaksamda akşam üstü yaptım genelde ki çok düzenli yapamadım... İstanbulda yaşıyorum asıl sıcak Temmuz sonu Ağustosta geliyor bence o zamanda doğum yapmış oluyorsun...
ben genel olarak hareketliydim ve 40+4 Te doğum yapmama ve çok kilo almama rağmen çok ödem olmadı

emzirirken hamile kalıpta emzirmeye devam edeniniz, tanıdığınız oldu mu hiç?? bu konuda da danışayım sizlere

X