2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar korkuyorum bebeğim kızarıyor gazını çıkartırken gerilirken sürekli kırmızı oluyor yüzü normal mi ya başka bir sorun mı var bebeği benim gibi olan var mı
Benimkide öyle, kakasını yaparken de aynı şekilde kızarıp kendini sıkıyo sıvı kakası aslında ama sanki zorlanıyomuş gibi. Ama ilk günden beri öyle

Kızlar korkuyorum bebeğim kızarıyor gazını çıkartırken gerilirken sürekli kırmızı oluyor yüzü normal mi ya başka bir sorun mı var bebeği benim gibi olan var mı
Benim bebeğim de öyle çok beyaz tenli olduğu için ağlarken, gaz çıkarırken ve kakasını yaparken kıpkırmızı oluyor. Korkacak birşey yok bence benimki babasına çekmiş ten rengi babası da sinirlenince kızarır hemen.

Bizimki de öyle çok korkutuyo beni panikliyorum

Benimki de öyle, kakasını yaparken de öyle yapmaya başladı

Benim bebeğimde öyle maalesef..kirpkirmizi oluyor ağlarken ikinirken

Aynen canim hastanede 2 gunlukken topugundan kan aldi hemsire yuz ustu yattiriyor elleriyle tek ayakla kacmaya calisiyor hemsire cekiyor asagi o kaciyo inanamamistim 2 gunluk bebegin yaptigina. Anne sutunu nasil isitiyorsunuz mikrovelede mi ?
Canim ben gece 23.00 e kadar emziriyorum. Arada doymazsa takviye mama yapiyorum. Gece 23 den sonra 2 3 seferde mama veriyorum .çünkü benim kız 1.5 saatte istiyor sütüm yetişmiyor.
bende 12 ye kadar emziriyorum sonra sabah 6 kadar 2 defa bazen cok uykum varsa 9 kadar mama veriyorum ama yavas yavas gece mama vermemeye baslayacagim 12 de yedikten sonra ssbah 6 da verecegim

Kızlar bebeğinizin bezini ne sıklıkla değiştiriyorsunuz kaka yapmadıysa? Bezin dolmasını bekliyor musunuz yoksa çiş varsa hemen değiştiriyor musunuz?

Canim ben gece 23.00 e kadar emziriyorum. Arada doymazsa takviye mama yapiyorum. Gece 23 den sonra 2 3 seferde mama veriyorum .çünkü benim kız 1.5 saatte istiyor sütüm yetişmiyor.
Canım merhaba. Benim oğlan 26. Günde doğu kilosunun üstüne 1 kilo almış görünüyor dün asmde öçltük. Ela’ya doktor neden mamayı kestirmedi sen yazmıştın ya çok kilo almış diye? Ben günde 1 kere mama veriyordum şu an onu da kestim kilo almış zaten diye dün vermedim bugün de vermicem sürekli memede Can da aynı Ela gibi 1.5 saatte bir içiyor hatta uyanıksa hep memede inan gaz çıkarmaya izin vermiyor ben kilo alımı iyi diye mama vermicem artık doktor randevumuz salı günü tabi ona da sorucam. Senin doktor anne sütü ver sadece mamayı kes demedi mi?

Evet. Gece zor oluyo özelliklegeçiyor ama bugünler

Kızlar bebeğinizin bezini ne sıklıkla değiştiriyorsunuz kaka yapmadıysa? Bezin dolmasını bekliyor musunuz yoksa çiş varsa hemen değiştiriyor musunuz?
Ben sık sık değiştiriyorum valla zaten hava sıcak 2 saatte 3 saatte bir değiştirip havalandiriyorum babası kızıyo çok bez harcıyoruz diye

Sezeryandan sonra sütünüz ne zaman geldi arkadaslar bebek emiyor ama süt yok sıkınca çok az sıvı geliyor şeffaf renk oğlumda 2. gün ggöğüslerim şişmiş ti
Erken doğum yaptım 2.gun başladı sağdım sürekli bestlak damla kullandım 2.gun ilk yarım şırınga çıkmıştı 3. Gün 3 şırınga

Günde 5 damla demiş eczane alırken. Arkasından da hemen emziriyorum.

Ben mama zamanları kontrol ediyorum çiş yapmıssa değiştiriyorum, malum havalar sıcak pişik fln yapmasın diye sık sık yeniliyorum.Dolmasını beklemiyorum
Günde 1 kere sabah aç karnına 5 damla kullanıyorum canım kaka sayısı arttı bu damladan sonra

Sabah 5 damla bio gaia akşam 10 damla nurse harveys kullqnjyoruz
Sağolun kızlar , kendini kasması,kızarması gazdan mı acaba nursey harveys aldım birde bakalım akşam denicem bugün çok huzursuzdu durduk yere ağlıyodu, sanırım gaz sancısı böyle oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…