2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Canim benim ve birkac arkadasin basina geldi biz hemen iğne olduk. Kırmizi geldiyse bence acile git

Ayyy kuzum cok güldüm ya valla dogru dıyosun işte bekara karı boşamak kolay demişler aynı o hesap.. Özelde canım
Ozeldeki doktorlar genelde daha dikkatlidir ama bu niye böyle yapmış anlamadım. Belki de bu doktor beni kurtardı bebeğin kalbi atmadı falan diye mi düşünmeni bekledi acaba

Sizinki nasıldı? Cokmuydu iç çamasırına gecmişmiyfi yoksa peçeteyr silince az mıydı? Birde doktor karın ağrın varmı diye sordu yok diyince şimdilik gtme takip et dedi
Hayatım miktarı hiç önemli degil kırmızı renkli kan geldiyse hemen doktora gitmen lazım. Kahverengi leke de normal değil ama evde takip edilebilir en azından. Kırmızı öyle değil

Sizinki nasıldı? Cokmuydu iç çamasırına gecmişmiyfi yoksa peçeteyr silince az mıydı? Birde doktor karın ağrın varmı diye sordu yok diyince şimdilik gtme takip et dedi

Benim kahverengi leke geldi peceteye silerken.acilde yinede 1 tane düsük önleyici igne yaptilar birde progestan düsük önleyici ilac basladilar. Oglumdada olmustu ondada iğne olmustum Eger kırmızıysa muhakkak acile git. Tek doktorla haraket etmek doğru değil. seni korkutmak istemem yanlis anlama

Kız öğlen makarna yemek için mikroya koydum unutmusum senin mesajını görünce aklıma geldi ay sıyırmaya ramak kala

Hanımlar aşağı yukarı hepimiz 5. ve 7. haftalar arasındayız ortalama. Kilolarınızda değişim oldu mu? ben daha dengeli beslenmeye başladım (protein ağırlıklı, sebze, süt ürünleri, kuruyemiş, et balık gibi) 1.5 kilo verdim normal mi? Biraz kilolu hamile kalmıştım umarım çok almam.

Çok teşekkür ederim evet diğer çocuklarımda 6. haftada başlamıştı bulantı kaybettigim bebekte 5.haftada bunda daha adete bir gün kala müthiş bulantım oldu öyle anlamıştım hamile olduğumu sonra hafifledi ve şuan hafif seyrediyor umarım böyle devam eder ve biter

Ben 53kilo ile başladım hâlâ aynıyım henüz 5 haftalık olduğum için fark etmedi bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak bulantılarım çok şiddetli olur hep kilo veirirm inslalh bunda o kadar kötü olmam

Canim bende kilolu hamile kaldim 15günde 2 kg vermisim. Ama ben ne peynir ne yogurt süt ne et balik tavuk yiyemiyorum

Canim bende kilolu hamile kaldim 15günde 2 kg vermisim. Ama ben ne peynir ne yogurt süt ne et balik tavuk yiyemiyorum
benim bulantım olmuyor ama iştahım da çok çok az ve yağlı kokusu yoğun şeyler yiyemiyorum. seçerek az yiyorum sanırım ondn kilo verdim son zamanlarda ve verecek gibi duruyorum araştırdım kilo verip sağlıklı çocuk dünyaya getiren varmış normalmiş biri şey yazmış "göbeğim şişerken bacaklarım inceldi" darısı bana

Canım ne guzel iiştahın varsa bebişin çok şanslı sabah gelıyorsa aksam gelmıyor yıne benımle oyun oynuyor senın nasıl canım
Canım benim de aynı bir gün gelirse ertesi gün gelmiyor ertesi sabah gelirse akşam gelmiyor anlamadım gitti yani. Bi de doktor daha gelme 4 hafta sonra gel dedi bilmiyorum 4 hafta nasıl geçecek

Bana doktorum özellikle ilk 3 ay kilo verebilirsen cok iyi olur dedi sorun yok yani darisi bana giden kilolarin

Hadi hayirlisi insallah saglikla alirsin bebeğini kucagina,

Canım çok az yediklerin ya mide bulantısı için ilaç mı alsan acaba halsiz dirençsiz kalırsın

Bilmiyorum ki canım başlayada bilir. Keşke kanamam falan düşük riskim olmasaydıda bulantı olsaydı bir şekilde geçerdi. Tabiki hayrılısı artık napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…