2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ayy keske bendede öyle oksa.b dün ben toplam 6 km yürüdüm. Sabah kalktim banamisin demedi.. ne sanci ne birsey

Sagol insallah cnm Beni normal 20 lerden hop agri geiyor 60/70 lere cikiyor ama doktordan geldigimden beri 6/7 defa agrilarim geldi 5dk 1 hastaneye mi gitsem yoksa 2 dk 1 e dusmesini mi beklesem bilemedim
Evde dogum planliyorsan bekle canim
5 dk tamamdir gitmen gerekiyor artik .hadi bakalim agustos u bekleyemediniz yalniz biraktiniz bizi

Geceleri kaç defa sağa sola döndüğümü artık bilmiyorum uyuyor muyum yatakta yuvarlanıyor muyum belli değil
Ben de uyuyamıyorum artık ama dün gece daha da berbattı sürekli uyandım mide yanmasından tuvalete de çıktım sürekli sabah saat 9u geçince canıma tak etti çıktım yataktan su içmiştim iyice midemi bulandırdı kustum boğazımda da hafif bir ağrı hiç tadım yok bugün
çok teşekkürler siz başladınızmı buna
Hayır nasipse doğumdan sonra diye düşünüyorum

Gözün aydin cok sevindim senin adina güzel gecmesine Sıra bize geliyor yavas yavas hayirlisiyla

Evde dogum planliyorsan bekle canim
5 dk tamamdir gitmen gerekiyor artik .hadi bakalim agustos u bekleyemediniz yalniz biraktiniz bizi
Evt cnm gidecegim bi dus alacagim simdi hazirlandim hemen gidecegim hastanedede beklemek istemiyorum gitip hemen dogurmak istedigim icin biraz daha beklemek istedim

Ay gozun aydin ya kendim dogurmus gibi sevindim.nedense saglikla buyusun...

Canım senin attığın fotoyu gördüm düzenli kasılmaların var sen dogurursun yarına kadar
Hadi inşallah saat 13:49 dan beri duzenli sekilde kasilmam var hazirlandim bir iki defa daha gelse hastaneye gidecegim cunku simdi de kasilmalarim azaldi bebek cok kimildamaya basladi

Zaten her şeyi unutan ani kararlar alan bir insanım plan yaparak gitmem daha mantıklı olur canım..
Ben yaptım canım
Olumlu veya olumsuz yorumun var mı canım? Ikınma zor oluyo diyolar ama sende öyle mi yaşadın?

ayy hayırlı olsun ıyı olmana sevındım :).artık bebısını bol bol koklarsın ne guzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…