2020 Şubat Anneleri

Kızlar kalça ultrasonu için Erzurum’da muayenehanesi olan bir radyolog var. Gebelikten tutun herşeye bakıyor. Kızı çalışıyorsa ona götürmeyi düşündüm bugün. Web sitesinde 120 tl fiyat biçmiş bu iş için demekki yapıyor. Virüsten etkilenme açısından nasıl olur acaba.

Sağdıkça tazyik artar.
Memenin boşalmasından dolayı rahatlama olur ama anlık olur.
Baştan beri böyle miydi yeni mi oldu?
Başta sagiyordum ama artık sagmıyorum tazyik görünce bı sagayım dedim ama gecmedi baştan beri böyle değildi daha yeni oldu

Bence risk almaya değmez belki bişey olmayacak Allah'ın izniyle ama ne bilim bı doktorada sormakta fayda var tabi burda biri 6.aya kadar yapiliyo demişti yanlış hatırlamıyorsam bizimde var daha çekilmedi 3 hafta sonra ama böyle giderse ben götürmem büyük ihtimal

Kızlar bebişinizde pamukçuk oldu mu? Süt lekesi mi? Nasıl ayırt ediyorsunuz? Ve pamukçuksa ne yapmak lazım? İlla karbonatlı su mu?

Kızlar bebişinizde pamukçuk oldu mu? Süt lekesi mi? Nasıl ayırt ediyorsunuz? Ve pamukçuksa ne yapmak lazım? İlla karbonatlı su mu?
Bizim kızında dili bembeyaz silmeye çalıştım ama ağzını açamıyorum. Sadece ucundan biraz sildim. Ayrımını bilmiyorum. Acaba dili acıyor da ondan mı emmiyor diye çok düşünmüşlüğüm vardır. Ama doktorlar üstün körü bakıyor ne desem normal diyorlar
Virüs için tablo ağırlaşacak deniyor. Artık özel hastanelerde hasta kabul edecek. Benim korkum hiç götürememek. Pazartesi doktoru arayıp soracağım.

Makinayla sagdigimda 1 memeden 20 30 cc cikarken ayni memeyi elimle sagdigimda 60 65 cc ciktigi olmustu bir de doluyken elinle sagmagi dene bakalim fark olacak mi ?
Elle de çok uzun sürer ama denemekte fayda var
Tabi tabi hiç rahatlama olmuyor sağmasam daha iyi hatta ama bence ben beceremiyorum doğru pozisyonda tutamıyorum aleti inşallahh öğrencem

Eğer pamukçuksa (şu an ayrımını yapamıyorum bende sizin gibi) bişey yapmazsam kendiliğinden geçer mi ya da daha da ilerleyip kötü şeylere sebep olur mu?

Bende fmf hastasiyim acaba kaçıncı haftadan sonra atakların başladı... bide hamilelikte kolsin kullanmıyor musun

Bence gitme canim hic tehlikeye atms cocugu

Evet zaten şimdiden belli ne kadar agirlastigi

Kızlar Erzurum’da çok güzel hava var ve hepimiz evlere tıkıldık maalesef. Bildiğiniz güneş var. Herkes camlardan bakıyor.

Kız için oyun halısını açtım içine önce kim girdi dersiniz ve defnenin oynamasını da istemiyor . Çok kıskanç oldu. Bizde üstüne gitmiyoruz zamanla alışacaklarını umuyorum.

Defne yine gece kalkıp baya oturdu ağladı. Artık en son fön sesi açıp sızdığımı hatırlıyorum. Oda uyumuş. Doğru düzgün emmediği için pes ettim sağıyorum. Kafam kadar oldu memeler

Eklentiler

• D62A7280-5538-4CCE-85ED-5CF6360694FE.jpeg
    124 KB · Görüntüleme: 60
  • 7338ACC4-93B2-4863-A619-63735878B957.jpeg
    120,7 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar banyo sonrası oğlanın pipisini aç diyolar korkuyodum bugün farkettimki çevrilmiyor ucu çok dar böyle olan varmı bizimkinin ucumu dar acaba

Kızlar banyo sonrası oğlanın pipisini aç diyolar korkuyodum bugün farkettimki çevrilmiyor ucu çok dar böyle olan varmı bizimkinin ucumu dar acaba
Cocuk dr na danis canim ben 2 dr a da sordum kv surekli yapmak istiyodu her bez degistirmede dr yapmayin deriyi tahris edersiniz daha cok enfeksiyon kapar demisti bize
Kimiside sunneti kolay olsun diye yapiyomus ama bence ellenmemesi gerek sonucta oradaki deri ne kadar bir sey ki tutup geri dogru baski uygulayip itelim.
Cis yaptigi delik itince gozukmuyosa belki yapisiklik olabilir canim o durumlarda da erken sunnet oneriliyo bildigim kadariyla en dogru cevabi dr un verir ama

Antalyada çok güzel zaten dışarı çıkamıyorum hasta olur diye,kendimizi yaza hazırlıyorduk ama bakalım ne olcak umarım herşey düzelir
Dün oğlanın burnu çok tıkalıydı gece bi kalktı tıkanmış ağlıyo emzirmeye çalıştım daha kötü oldu boğazına kaçtı kaç kere morardı boğuluyo sandım ikimiz beraber ağladık
Sonra izotonik ile yıkadım burnunu düzeldi ama ben kendime çok zor geldim öyle görünce çocuğu fön sesi bizimkinide çok rahatlatıyo inanmazdım ama susup dinliyo bi güzel

Burnu tikaliyken emzirmeyin hem rahat ememez hemde nefesini kontrol edemedigi icin bogazina kacirir yasamissiniz zaten emzirmeden once burnunu acin sonra rahatla emsin

Bir hafta sonra kalp atım hızı tekrar ölçülcek özel hastane ama gitmeye korkuyorum artık eğer gidersem sorarım doğunca baktı ama çişini yapıyo deyince çok incelemedi evet delik gözüküyo
Hatta ben 2 aylıkken sünnet istiyordum ama bu durumda ertencek gibi
Ya sizinde moralinizi bozmak istemiyorum ama benim moralim çok bozuk virüsten dolayı,dün herkes alkışlayınca sağlık çalışanları ben ağladım ya
Çok hassasım çocuklarıma bişey olcak gibi ya diyorum bana olursa,ya bebeği elimden düşürürsem ya eşim düşürürse gibi umarım lohusalıktan sonra geçer çok kötü bi durumdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…